Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2009

Polecane posty

Hmm.. W Titan Questa na pewno zagram, choć ostatnio nie przepadam za h'n's. Ale być może ta gra z powrotem przekona mnie do tego gatunku :) Ostatnim h'n's który mi się podobał było Diablo II. W Loki trochę popykałem ale potem mi się znudził i zbrzydł a Hand of God jakoś zaginął na dysku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest - Super!!

Titan Quest bez dodatku - lipa!!! Dodatek będzie za parę miesięcy jako pełniak znając życie :/

Wątpię. Immortal nie jest samodzielny. Wymaga podstawki. A poza tym kiedy najpierw dawali podstawkę, a potem dodatek do niego ew. z podstawką ?? Kupuję cda od 1999 i nic takiego nie kojarzę

Titan Quest jakoś nie dla mnie:/

Dajcie Kompanię Braci Smugg lepiej!

Ja tam wolę h'n's'y od wojennych. Jednemu się spodoba, a innemu nie. Każdy ma swoje gusta.

+ gazeta gratis.

Zakład że zaraz Smuggler tu przyjdzie ?? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Summer Athletics - nie dla mnie, nie lubię sportówek.

Titan Quest - świetna gra, ale... ponieważ jest taka dobra, nabyłem ją samemu we własnym zakresie dawno temu.

Słowem - mam pecha do pełniaków. Ale i tak kupię ten numer, przynajmniej będzie co poczytać... :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowych nie lubie ,więc jeden z pełniaków odpada.Titan Questa zostawie sobie na potem(pewnie gdzieś na święta,bo nabyłem ostatnio KOTOR-a2 i Risena a przy czasie jakim mogę poświęcić na granie to starczą mi na długo),ale i tak się z tej gry ciesze. Kiedyś nawet myślałem czy by jej nie kupić ,ale w końcu sobie odpuściłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest - super gierka !!! :

Plusy:

+ realistyczne zdobywanie ekwipunku (od zabitego przeciwnika można zabrać to czym walczył, nie ma sytuacji częstych w tego typu grach np. z wilka wypada miecz i zbroja)

+ klimat starożytności

+ różnorodnośc przeciwników, przedmiotów i umiejętności

Minusy:

- questy mogłyby być trochę ciekawsze

- można wybrać tylko kolor tuniki postaci

Summer Athletics 2009 - niekoniecznie !! (zdecydowanie za mało zmian i nowych dyscyplin)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po południu nowe CDA dostało się w moje ręce. :) Muszę przyznać, że na pierwszy rzut oka nie jest źle - Borderlands, Operation Flashpoint, Aion, Risen, no i Titan Quest (którego już mam :/) jako pełniak. Jak jest naprawdę - przekonam się niedługo, po przeczytaniu całego numeru. Co do pełniaków, bo o nich w tym temacie, to jest naprawde nieźle. Titan Quest uwielbiam, przeszedłem całe, ale na drugi raz to już nie mam czasu. SA 2009 - nieźle. Jeszcze nie zdąrzyłem wgryźć się w szczegóły gry, ale muszę przyznać że można pograć, oczywiście najlepiej z kumplem czy bratem, ale nawet w pojedynkę sprawia przyjemność. ;] No i jestem ciekawy co będzie przygotowane na numer grudniowy, mam nadzieję że coś równie dobrego jak TQ. Czekam. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...