Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2009

Polecane posty

@up a do czasopisma zajrzałeś?

Uwaga, klucze niezbędne do gry w trybie multi pozyskacie na stronie:

www.cdprojekt.pl/codes/titan

Zainstalowałem i odpaliłem na chwilę gierki z Covera.

Titan Quest - grałem może pół godziny. Na pewno zagości na moim HDD na dłużej. Graficznie jest dobrze (jak na rok i gatunek) - w końcu h'n's/rpg nie muszą wyciskać siódmych potów z naszych podzespołów. W grach tego typu chodzi o coś innego. Mam jeszcze zaległego Sacreda a wy już kolejny grywalny h'n's wrzucacie na Cover. Oby tak dalej :P

Taka ciekawostka, udało mi się połączyć z serwerem i pograć chwilę online na tym cd-keyu z płyty, nie musiałem używać tego niby specjalnego do multi.

Summer Athletics 09 - no cóż, gra taka jakiej się spodziewałem i wcześniej pisałem. Typowy odstresowywacz na kilka minut polegający na ciągłym naciskaniu klawiszy.. Pograłem chwilę i jedno wiem na pewno. Gra nie dla mnie. Będzie w sam raz jak mnie odwiedzi banda szalejących bachorów ekhem znaczy się kuzynostwo.. Trzeba powiedzieć jedno - grafika stoi na wysokim poziomie jak na produkcję tego typu. Tak czy inaczej już odinstalowałem, szkoda mi 4 GB na dysku, mam lepszy pomysł jak zagospodarować tą przestrzeń ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki są naprawdę dobre, lecz ma problem z SA 2009.

Nie wiem czemu, ale po dłuższym graniu w tą grę wyłącza mi się całkowicie komputer.

Zainstalowałem DX razem z instalacją gry. Komputer spełnia wymagania.

Dodam, że prędzej to się nigdy nie zdarzyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam takie pytanie dotyczące gry Titan Quest. Przy instalacji wpisałem kod do trybu single.

teraz jak chce zagrać w multi to bardzo często wyświetla się komunikat, że dany kod CD jest w użyciu.

Ściągnąłem kod do trybu multi ze strony CD Projekt tylko gdzie go muszę wpisać>? Muszę zainstalować od nowa grę?

Proszę o podpowiedź i z góry dziękuje

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kowal1221 jest temat z problemem, który masz. O ile dobrze pamiętam to pomaga zainstalowanie/aktualizacja Adobe Reader 9.2.

@YouAreEmpty - aha czyli redakcja popełniła błąd bo dała grę, którą TY masz. Wybacz im i wyślij PW z listą gier, które posiadasz żeby ten błąd się nigdy nie powtórzył :rolleyes:

@Gorencjusz

Wystarczy podmienić klucz w rejestrze. Start-> Uruchom wpisujesz regedit.exe, w zakładce z boku rozwijasz listę HKEY_CURRENT_USER, dalej rozwijasz Software i szukasz gry. Kiedy znajdziesz odpowiedni wpis z kluczem dajesz na niego prawy i modyfikuj klucz, wprowadzasz nowy klucz akceptujesz zmiany i możesz grać w multi.

Nie sprawdzałem, jak nie zadziała to reinstal gry z kluczem do multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne pełniaki,szkoda,że TQ bez dodatku,ale i tak jest ok.

Tylko strona CD Projektu nie działa wyskakuje:

vwrd3b.jpg

kowal1221:

kolejny błąd (podczas włączania gry)n "Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MSVCP71.dll"

Ściągnij ten plik z tąd.

Rozpakuj i wklej do WINDOWS\system32 (zakładam,że masz Windows XP)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym CDA pełniaki są ZŁE! Po pierwsze mam Titan Quest (21 lvl w Egipcie), a gier takich na wciskanie klawiszy nie lubię. Dlaczego nie dodaliście dodatku do Titan Quest? Bym się tym przynajmniej cieszył a tak to muszę wydawać 20 zł na dodatek!!! :dry:

Dziwna logika - mam ta gre ale nie lubie, gra jest kiepska ale szkoda, ze nie ma dodatku. Czyli "nie cierpie sushi, ale czemu nie daliscie wiecej, bo bym z checia zjadl".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym CDA pełniaki są ZŁE! Po pierwsze mam Titan Quest (21 lvl w Egipcie), a gier takich na wciskanie klawiszy nie lubię. Dlaczego nie dodaliście dodatku do Titan Quest? Bym się tym przynajmniej cieszył a tak to muszę wydawać 20 zł na dodatek!!! :dry:

Dziwna logika - mam ta gre ale nie lubie, gra jest kiepska ale szkoda, ze nie ma dodatku. Czyli "nie cierpie sushi, ale czemu nie daliscie wiecej, bo bym z checia zjadl".

Pisząc o grze na wciskanie klawiszy, YouAreEmpty miał chyba na myśli Summer Athletics. Ale fakt, logika trochę dziwna (Dajcie niesamodzielny dodatek do gry, bo sama grę już mam, inni, którzy gry nie mają, będą mieć raczej przerąbane, ale grunt, że ja się ucieszę)

A same pełniaki niezłe, Titan Quest mi przypadł do gustu, może nie przebije mojego Dugeon Siege ukochanego, ale i tak lepsze od Legend: Hand of God (nie wiem, co ludzie widzą w tej grze, dla mnie jest to oficjalnie najnudniejszy h'n's, w jakiego grałem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym CDA pełniaki są ZŁE! Po pierwsze mam Titan Quest (21 lvl w Egipcie), a gier takich na wciskanie klawiszy nie lubię. Dlaczego nie dodaliście dodatku do Titan Quest? Bym się tym przynajmniej cieszył a tak to muszę wydawać 20 zł na dodatek!!! :dry:

Redakcja pisze do ciebie oficjalne przeprosiny, że nie dali specjalnie dla ciebie dodatku. Mac Abra pada na kolana i prosi o wybaczenie. Następnym razem się to nie powtórzy! Będziemy przepytywać 700 tys. ludzi jakie gry mają i lubią, obiecujemy!. Po długich błaganiach You Are Empty decyduje się im wybaczyć.

Też mam Titan Quest bez dodatku, i też trochę żałowałem że nie dali IT. Redakcja z jakichś powodów nie dała dodatku, i nawet gdyby wiedziała że You Are Empty nie ma go, to i tak by go nie załatwiła ;).

Wielu graczy cieszy się ze w ogóle jest w CDA TQ i graja w niego. Ja w pewien sposób ciesze się że inni poznają jedna z moich ulubionych gier. I już przestałem się użalać nad tym dodatkiem. Za miesiąc święta, to dostane IT od kolegi z klasy na mikołajki ,lub od kogoś innego. Zresztą, też mi wydatek, 20 zł ;) Poczekam spokojnie, zwłaszcza ze podstawki jeszcze nie skończyłem ;).

Przed wydaniem CDa- kurde, nie ma dodatku, szkoda! Przez kilka dni byłem trochę zirytowany. Ale koniec.

A już w ogóle nie rozumiem, jak można na forum CDA się użalać "Czemu nie daliście dodatku, byłbym zadowolony!!!"

No i, You Are Empty, mogłeś napisać "pełniaki MI SIĘ NIE PODOBAJĄ", co jest OK, a nie "Pełniaki są ZŁE bo MI nie odpowiadają!". Co z tego, że wielu czytelnikom spodobały się, są ZŁE bo ty tak mówisz :icon_neutral:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żebym zainstalował. No chyba że jak będę chciał w coś pograć z bratem na dwóch przy jednym kompie. Chciałbym, żeby pojawił się jakiś fajny RTS.

Ja również bym w jakiegoś RTS'a pograł - mam TFD od EA w które nieszczęsny Tuiberian Sun wywala się po 7 misji GDI (np. wystarczy ze mutanta zaatakuje artyleria - crash a niby najnowsza wersja ...) reszta serii przeszedłem na średnich ustawieniach kampanie dla rożnych stron - moja propozycja SunAge jest to nowe i raczej ma szanse być czymś w co można potłuc kilka h w kampanii albo multii -pzdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mile zaskoczony pełną wersją Titan Questa zwłaszcza że od dawna rozważałem jej kupienie :P. Co do drugiej pełnej wersji to się nie wypowiem bo nie grałem i chyba prędko nie zagram, jakoś mi się nie widzi ten tytuł ale różnorodność być musi ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną grą wartą uwagi jest Titan Quest. A no i oczywiście demko PES 10. Podczas gry w Summer Athletics 2009 nie zauważyłem żadnej różnicy w stosunku do poprzedniej części. Może za mało grałem, ale i tak nie interesują mnie gry tego typu i niedługo zwolni się te 4 GB. Szykuje się parę nocek zarwanych na Titana :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XERNOS

Ludziska, dobry RTS był w nr. 169. Mianowicie Sins of a Solar Empire. Singiel może i nieco nudził na dłuższą metę, ale multi jest niesamowicie wręcz miodne.

Tak tylko nie każdy lubi RTS'y osadzone w kosmosie dla mnie 3D to trochę za wiele a i ciekawa kampania singla by sie przydała - próbowałem tego i niestety po 2 h grania odpuściłem sobie raziła mnie praca kamery i problemy z wyłapaniem co się dzieje naokoło mnie, wole gry takie jak StarCraft, C&C - pzdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...