Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2009

Polecane posty

według nie jest do kitu. I to bardzo. Takie sportowe gry to są tak zwane: "zapchajdziury". Niby polska premiera ale jednak...Co do Titan Questa to raczej nikt sie nie obrazi że go daliscie:)Ja jednak nie jestem zadowolony z gier nowego CDA. Miesiąc temu był Dark Sector- i to była na razie najlepsza gra od czasów Lokiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu zamierzałem się na Titan Questa, ale nigdy nie mogłem się zabrać za kupna. Teraz będzie na coverze CDA i z tej informacji się cieszę. Dodatkowo Summer Athletics 2K9 - myślę, że będzie fajną gierką - z Summer Athletics: Igrzyska Olimpijskie załączonym w 155 numerze dobrze się bawiłem :happy: i rozgrywka niezbyt nastręczała trudności (może oprócz dyscyplin rowerowych... :tongue:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest - fajna sprawa, zabierałem się do kupna jakieś 2 lata, ale zawsze się powstrzymywałem, bo liczyłem, że w końcu pojawi się w CDA. Jak widać, nie myliłem się. Szkoda tylko, że to chyba sama podstawka, bez dodatku. Immortal Throne jest co prawda do kupienia na Allegro za trochę mniej niż 20 zł, ale biorąc pod uwagę, że od 6 listopada Złota Edycja Titan Questa wychodzi w Extra Klasyce, nie jest to zbyt dobry interes...

Ale nie ma co narzekać, bo jest jak najbardziej w porządku. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, a chciałem kupić zaraz po tym, jak wyjdzie w Extra Klasyce z dodatkiem... Cóż, trudno... Mam nadzieję, że nie zawiodę się na niej, tak, jak się zawiodłem na Legend: Hand of God. Więcej się nie zmieściło na płycie?? Nie chcę się narzucać, ale może już czas powoli zacząć wprowadzać 2 dwuwarstwowe DVD?? Bo powoli zaczyna się na płytach miejsce kończyć. (Za kilka lat, to na jednej płycie będzie połowa gry, a druga połowa w następnym numerze. Takie dwupłytowe wydanie normalnie :tongue: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Who cares about the Summer Athletics? We've got TITAN QUEST! W końcu będę miał okazję bliżej zapoznać się z tą produkcją. Oceny w Necie były różne - od nieziemskich zachwytów po donośne buczenie. Nie miałem ochoty wydawać 40 złociszy na grę, która może srodze mnie zawieść... A tu proszę, CDA znowu rozwiązało problem. Keep up the good job!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Summer Athletics: Ech...jak nazwa wskazuje, to pewnie gra sportowa. Więc to nei dla mnie.

Titan Quest: Coś mi mówiło, że za niedługo się pojawi jakiś h'n's..i miałem lekką nadzieję że sie pojawi gold (podstawkę mam, a dodatku nie, a on nie jest samodzielny), ale się zawiodłem. Echh...przynajmniej mogę sobie pograć w multi z kilkoma kolegami na x'ie. Mam nadzieję że kolejny pełniak będzie lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest? Titan Quest?? no nie wiem... za hack n slashami jakoś nie przepadam - dosyć szybko mi się nudzą. ale po primo - może być ciekawa ze względu na heroiczno-mitologiczne realia, które uwielbiam od czasu zagrania w Age of Mythology :) po secundo - średnia ocen jest zachęcająco wysoka :happy: zaryzykujemy

ogółem zestaw Summer Athletics + TQ ocenić mogę na jakąś 7 z + za premierę (wrześniowej pary JE i "Sins of..." nie przebije chyba nawet numer grudniowy, ani urodzinowy)

Mam nadzieję że kolejny pełniak będzie lepszy.

kolejnego nie będzie. Ghost napisał, że więcej się na płycie nie zmieściło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srogo się zawiodłem:| Najpierw był Summer- nie dla mnie, teraz ten Titan Quest..:/ W sumie się cieszę,bo miałem zamiar go kupić..ale po 1. Tylko 2 gry..:/, po 2. Mam nadzieję, że nie będzie tak jak Loki, czy tam ta druga gra z tamtego numeru- nie działała. Po prostu instalator nie działał. No cóż..:/ Czekam na numer następny..:< :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TQ jest ok. Miałem kupić wersje gold za jakis czas a tak przetestuję podstawkę. Mam nadzieję, że będzie działać bez problemu( demko nie wyświetlało napisów) a poprzedni hit numery był bardzo kapryśny i raptem dwa razy uruchomił się poprawnie. Potem odmówił współpracy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...