Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2009

Polecane posty

@Up

Też miałem taki problem, ale dałem grze szansę. I ocknąłem się o 3 nad ranem :P. A ustawień kamery nie zmieniałem. Ewentualnie poprzez korzystanie ze skrutów klawiszowych. Korzystanie z nich baaaardzo ułatwia ogarnięcie gry.

Ok, starczy już tego pitolenia nie na temat :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał aby znowu dali w pełniaku "Dink Smallwood", zapodziała mi się gdzieś ta płytka jak to dali już jakiś czas temu a gra jedna z lepszych pełniaków w historii. Mimo kraśnej oprawy graficzno dźwiekowej gra wymiatała i żal, że jej nie mam :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich postach można się dopatrzyć marudzenia :)

"Nie dali tego czy tamtego, albo mogli dać to czy inne owo."

(Celowo zdanie napisałem nieskładne.)

Uważam, że ludziska z redakcji dają dobre pełne wersje gier

i zawsze (przynajmniej mnie) pozytywnie zaskakują.

Tako rzekłem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Summer Athletics 09 nawet fajne, gdyby nie to, że zupełnie nie wiem, jak skakać o tyczce :/ Swoją drogą przy grze na klawiaturze połowy dyscyplin nie da się przejść w jedną osobę :P

A Titan Quest też dobre, nie narzekam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Summer athletics jeszcze ujdzie, choć szybko misię znudziło. TitanQuest nie chce mi się zainstalować poprawnie ( nie wiem dlaczego ). Wolałbym żeby wrzucili Pasjans Majhong Solitare 2009 ( 2009 bynajmniej nie oznacza daty wydania :smile: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą przy grze na klawiaturze połowy dyscyplin nie da się przejść w jedną osobę :P

Właśnie z powodu gier takich jak ta kupiłem pada :wink:

Inna sprawa, że np. przeszedłem GTA IV u kumpla na PS3 (więc siłą rzeczy na padzie:)), potem (po zakupie swojego egz. i powrocie do kraju :wink: ) przeszedłem tę grę jeszcze raz, następnie kupiłem pada i spróbowałem go na GTA... I muszę przyznać, że gra mi się lepiej! To jednak tylko taka mała dygresja a propos padów :laugh:

Swoją drogą, w Summer Athletics rozbawiły mnie achievementy za spektakularne babole (np. "wygraj bieg przez płotki przewracając przynajmniej 5 z nich") :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym npragną zobaczyć na płytce grę RPG która by pozwalała na zmienianiu sie rozgrywki w zależności od wybranych upodobań. Iż można zosatć dobrą lub złą postacią. ale by to wpływało na fabułę :/

A co do Summer Atchletic to najlepsza gra tego gatunku jaką widziałem. Gdyby tylko dodali coś poza naciskaniem jak najszybciej klawiszy lub naciskanie ich w dobrej kolejności :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TQ - całkiem niezły kawał dobrej gry a jednak mnie nie powalił. Całkiem niezła jeżeli nie masz co robić podczas instalacji gry ale na dłuższą metę nudzi. A wszystko co mi zaczyna zalatywać nudą odstawiam na półkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest- cud miód, czyli świetny H'n S Mam nadzieję, że panowie z Blizzarda podchwycą parę kapitalnych pomysłów, tworząc Diablo III.

Summer Athletic- z tego typu gier polubiłem jedynie Sydney 2000.

Devil May Cry 4- Świetna gierka, ale na razie musi poleżeć na półce, przynajmniej dopóki nie przejdę pozostałych części na PS2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...