Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

last.fm

Polecane posty

ale to też wina tego, że muzycy nie wymyślą sobie jakiejś oryginalnej nazwy, tylko wezmą jedno proste angielskie słowo sądząc, że oni jedni tak zrobili :) aczkolwiek tak, przydałby się ktoś, kto by to wszystko rozdzielił, pousuwał "multikonta" wykonawców (bardzo dużo jest np grup "The...", i są podwójnie - z "The" i bez :D o błędach w nazwach wynikłych ze słuchania piratów nie wspomnę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi słuchającymi piratów, to normalnie czasami depresję łapię. W booklecie płytki mam taką nazwę utworu, a na Last zostaje to "poprawione" na nazwę z błędem... Wychodzi na to, że Last lepiej wie, jak dany utwór się nazywa, niż jego twórca :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Proszę nie wchodzic na mojego Lasta, jeśli ma się uczulenie na Japończyków. :)

www.lastfm.pl/user/Dabu-The-Great

Ogólnie to zapraszam osoby z podobnym zainteresowaniem muzycznym (wątpię by takie istniały) na PW, z chęcią porozmawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi słuchającymi piratów, to normalnie czasami depresję łapię. W booklecie płytki mam taką nazwę utworu, a na Last zostaje to "poprawione" na nazwę z błędem... Wychodzi na to, że Last lepiej wie, jak dany utwór się nazywa, niż jego twórca :].
Musze potwierdzić, ze piraci to zło. Swojego czasu zasłuchiwałem się u kolegi albumu "The Castbreeder" od The Prodigy... i przez wiele lat byłem święcie przekonny że taka płyta istnieje. Któregoś dnia przypadkowo znalazłem w necie informację że to był bootleg i trochę oniemiałem ;)

Niemniej kto składał tego bootlega odwalił trochę dobrej roboty, bo słuchało się go naprawdę dobrze. No i bądź co bądź poznałem w ten sposób paru świetnych wykonawców, jak choćby Junkie XL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie - po jakim czasie utwory z loga się przedawniają, bo nie mogę konta uaktualnić?

Wystarczy poczekać trochę, nie kiedy po prostu serwery są przeciążone i wysyłają się z lekkim opóźnieniem ;)

Mój last.fm

różne typy muzyki, zaczynając od rocka kończąc na reggae i rapie :D Słucham po prostu tego, co lubię, zresztą pewnie jak każdy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Altair1404

Mój profil. Głownie rap. Głównie Eminem i Game. Pojawia się też z rzadka Linkin Park lub Rihanna. Lecz większość oscyluje wokół amerykańsko-rapowych klimatów. Na wykresie mam 98,59% wykonawców z USA. Aha, ostatnio mój profil zmonopolizował Game z kawałkiem My life. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wpływem sił wyższych założyłem kiedyś profil na Last.fm, ale gdzieś się zapodział, pomyślałem że znowu założę i tak oto jestem jak feniks z popiołów odrodzony :D.

http://www.lastfm.pl/user/Eskel067

Jak pewnie widać Jazz i rock przeważają :). Chociaż jakieś tam inne rodzyny też panują w najlepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tur.fm

Wziąłem i odkopałem mój profil na laście. Stronka nie za bardzo zmieniła się przez te lata rozbratu, więc jest ok :)

Jak widać cisnę głównie rocka ze sporą domieszką trip-hopu :) W zasadzie nie pogardzę niczym co jest IMO fajne. Nie ma co się zamykać w swoim kubełku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lastfm.pl/user/michalo21

Profil jeszcze nie jest ładnie uzupełniony, brak avatara itp, ale jak w przyszłości powinien być ładniejszy ;D

Mało odtworzeń, ale mam nadzieję, że się powiększy.

Słucham: rocka alternatywnego, heavy metalu, metalu, metalu alternatywnego, post grunge (mój ulubiony styl), grunge, punka i czasami trash metal. W każdym bądź razie góruje metal :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skasowało. Może miałeś jakiś błąd skryptu albo strona ci się nie doładowało (ew. sprawdziłeś sajta kiedy mieli przerwę techniczną ;)). Teraz zerknąłem na swój profil i wszystko elegancko jest - ulubione kawałki, lista zespołów, ostatnie odtworzenia a także cała biblioteka wykonawców. Także nie ma strachu - IMO i na to co widzę to nic się nie dzieje ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zecik - potwierdzam, nie skasowało. Jak się przyjrzeć, to na górze na pasku jest odnośnik dot. problemów ze scrobblem, po kliknięciu pojawia się takie ogłoszenie:

Nothing has been lost, we're re-sharding our database which has affected a quarter of our userbase. It may take up to 24 hours for your library information to re-appear on your profile.

Update 2: All scrobbles submitted in the meantime should appear on your profile once the database maintenance has been completed.

Trochę cierpliwości i wszystko wróci na swoje miejsce :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...