Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 09/09

Polecane posty

Numer zapowiada się naprawdę świetnie. Tipsomaniak, recki ciekawych gier, relacja z gamescomu... Pełniaki też dobre, tylko niestety nie dla mnie. Nie lubię ani RPG, ani strategii (tym bardziej kosmicznych :smile: ). Jeżeli, ktoś lubi takie gatunki to będzie w siódmym niebie. Ja niestety podziękuję. Ważne, że będę miał co czytać na biologii (i nie tylko) :thumbsup: . Już nie mogę się doczekać 02.09.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem chyba dlaczego nie będzie cda w wtorek 1 września bo by się rozpętała mała wojna o gazetę bo jest świetna :cool:

tylko szkoda że nie dali dema batmana :sad: ale będzie gazeta na osłodzenie pierwszych dni szkoły :nuke::smile: (nieeee tylko nieeeee to KONIEC WAKACJI AAAAA !!!!! )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze przy komentowaniu nowego numeru będę musiał się rozpisać, acz nie za bardzo. Po co nudzić :wink:

Zacznę od... NA PEWNO zaczytam się przy newsach z gamescom'u i BlizzCon'u. Szczególnie interesują mnie AC 2, Borderlands, Napoleon: TW oraz WoW: Cataclysm (chociaż nie mam i nigdy nie grałem w WoW'a :). Jak zawsze na pierwszy ogień polecą beta-testy i recki. Co do ostatnich, ciekawe jak wypadnie Załoga G, mam także nadzieję przeczytać coś o Punkci... eee... Ghmm... to znaczy: o punkcie dwunastym w recenzjach - Wolfenstein :biggrin: :whistling:. Z przyjemnością zajrzę też do Kaszanki ;) Dobra, kończę, bo nie mam tyle siły. Świetnie zapowiadają się również działy "Nie tylko gramy" i "Testy sprzętu". Ooo taaak, mniam :banana:. Ogólnie CDA znowu nie zawodzi, serwuje nam (przynajmniej mi) cudny numer. Nie mogę się doczekać, obiecuję, że nie pożałuję tej złotówki :P

Pozdro i Dzięx dla Redakcji, bo umilicie mi czas przy nauce... Chociaż lubię się uczyć.

PS.:

Jak ktoś nie załapał, wcale nie zależy mi na wiadomościach o "Załodze G". Musiałem po prostu jakoś nawiązać do Punktu... ech... dwunastego! xD

A okładka fajna :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer świetny(.... i jest Risen :cool:) ale dalej nie ma Konfiguratora. Reszta jak zawsze świetna, kupie na pewno!

PS. Mam nadzieje że na święta będzie "świąteczna edycja Konfiguratora", będzie jak znalazł na zmianę kompa :D

Konfigurator JEST, po prostu przeoczenie w spisie tresci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...