Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 09/09

Polecane posty

Mi się to bardzo podoba, że w końcu są dwie pełne wersje gier zamiast 3-4. Dodatkowo jedna pochodzi z eXtra Klasyki - miesiąc temu był to Puzzle Quest. Ciekawe czego spodziewać się możemy w ciągu najbliższych miesięcy - The Club, Company of Heores, a może Supreme Commander? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super pełniaki

a już się martwiłem że jak I pójdę ze szkoły (7 kilosików rowerkiem sie jedzie) nie będę miał gdzie dać cda, a teraz dowiedziałem się że wychodzi II też dobrze

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kamil19920404.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko : wszystko fajnie ale SMUGGLER !!!!!! gdzie jest materiał o nowym stalkerze?

Zazwyczaj jestem skromny i nie robię reklamy.. ale co tam: jedyna i największa zapowiedź nowego Stalkera w Polsce ;P Mojego i Optiego autorstwa.. klik!

PS. To nie jest reklama przeciw CD-A. Czemu? Bo jest na blogu Forum Actionum - ten blog jest prywatny. Poza tym nie jesteśmy ani redaktorami, ani nie prowadzimy magazynu o grach.

@UP (RamzesXIII)

Gratuluję iście satanicznego posta xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, super, czegoś takiego się nie spodziewałem, na pewno zagram w obydwa pełniaki (a jak na złość, kilka dni temu czytałem Najlepsze zakończenia gier w historii na naszym forum) Jestem za stawianiem na jakości zamiast ilości, okładka bardzo fajna, jak i zawartość( wreszcie konfigurator i kaszanka{nie, nie odbiło mi, chce się pośmiać}). Bardzo mi się podoba cały numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny numer bedzie, ale mam prosbe czy w nastepnym numerze dodalibyscie pop-a t2t

Juz niemoge sie doczekac tego numeru bo mam jade empire ale nie dziala moze ta wersja zadziala dzieki cda jestescie najlepsi z najlepszych

PS. Proszę was, żebyście dodali do nastepnego numeru pop-a t2t

Z poważaniem czytelnik CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem opis numeru i... Bogu dzieki, ze studia zaczynam od pazdziernika. Moge przez niemal caly miesiac cieszyc sie w spokoju nowym CDA i zagrac sobie w JE. Zaiste numer przezajefajny. Teksty interesuja mnie chyba najbardziej: Risen, Blizzcon, Batman. Ach bedzie co robic na poczatku wrzesnia.

Aha, i godzi sie dodac, ze okladka setki razy lepsza niz ta z sierpnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No numer [beeep]isty. Pełne wersje takie jak bym chciał. Jak już będę miał ekszyna w rękach od razu czytam reckę wolfa :D W zapowiedziach ciekawe co tam napisaliście o Mafii 2. Jeśli chodzi o pełniaki to wg najlepszy nr w tym roku a co do pisma to bywały lepsze, ale nie można mieć wszystkiego od razu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ponieważ bardzo mnie zawiedliście obsuwą daty wydania, a liczyłem na Was bardzo od już miesiąca czasu, że będziecie lekiem na moje stresy związane z lataniem, że poprzez 5 godzin lotu przejrzę CDA które umili mi czas spędzony w samolocie, za którymi nie przepadam, chciałbym sie dowiedzieć chociaż, cóż to za tajemnicza siła wyższa sprawiła, że CDA doznał obsuwy? Pierwszy raz od niepamiętnyh czasów, albo i wogóle w historii CDA... Czy to jakaś kara dla mnie? :/ I jeszcze tak późno o tym zakomunikowaliście. Nie ładnie :/ Wszyscy sie może i cieszą, bo numer zapowiada się ciekawie, ale w mojej sytuacji mnie zawiedliście, bo termin wydania był w tym przypadku bardzo dla mnie ważny. Teraz będę pewnie patrzył się w sufit i fiksował czy samolot nie spadnie, podczas gdy 2 września cała reszta będzie sie rozpływać nad nowym numerem :> A najgorsze jest to, że zamiast z wyprzedzeniem, gdy dowiedzieliście sie że będą problemy poinformowac o tym czytelników, robiliście nadzieję Waszym kalendarzem na stronie z dumnym 1 września podświetlonym jako data premiery najnowszego numeru...

Zawiodłem się bardzo, jedyna pozytywna myśl jest taka, że jeśli nie ziszczą się moje czarne myśli nt. lotu, to po powrocie do tej jesiennej szarości przeproszę się pewnie z Waszym czasopismem i polece do kiosku nieco ją ubarwić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...