Skocz do zawartości

Poszukuję filmu...


Turambar

Polecane posty

Panowie i Panie, znacie jakieś podobne filmy do Sherlock Holmes z 2009? Wczoraj go oglądałem i bardzo mi się podobał, świetna rola Roberta Downeya, świetne sceny walki no i zawiła fabuła, to lubię. smile_prosty.gif
Liga Niezwykłych Gentelmanów :D Do tego "Van Helsing", "Z piekła rodem", być może też "Gambit Turecki".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@El Tabasco

Oba oglądałem. :) Iluzjonista>Prestiż IMO, chociaż w Prestiżu grało dwóch świetnych aktorów. :)

@Stalkerkiel

Wydaje mi się, że to scena przed takim drzewem, gdzie potem Wilkołak porywa rona przez tunel pod nim, ale nie jestem pewien.

Edytowano przez Suteq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję 2 filmów:

#1 Jest to film o czerwononosym refinerze Rudolfie, ale nie kreskówka tylko taki z aktorami. Niestety nie mogę znaleźć tego filmu na filmwebie. Kojarzycie tytuł?

#2 Ten już będzie trudniejszy do odgadnięcia, gdyż nie pamiętam żadnej sceny z tego filmu :D Wiem tylko że był w tv w tamtym roku na święta. Jest to komedia o świątecznej tematyce. Chyba główny bohater miał 2 córki bliźniaczki. Jeżeli nie pamiętacie, to wymieńcie parę tytułów o takiej tematyce, to już sam sobie przypomnę :)

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up- Dziś 13 jutro 30 / 13 Going on 30 (2004)- głupawa komedia romantyczna;

Jutro będzie futro / Hot Tub Time Machine (2010)- zwariowana (i idiotyczna) komedia.

P.S.1- W miarę nowe, mógłbyś to doprecyzować?

P.S.2- Nie przejmuj się moimi dopiskami przy tytułach filmów, jestem nieobiektywny (nie cierpię większości, w miarę nowych, amerykańskich komedii). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że 'w marę nowy' znaczy nie starsze niż sprzed 2005.

Jakoś nie przepadam za starymi komediami...

Jutro będzie futro / Hot Tub Time Machine (2010)- zwariowana (i idiotyczna) komedia.

Już oglądałem, raczej średni film.

Dziś 13 jutro 30 / 13 Going on 30 (2004)- głupawa komedia romantyczna;

Może zobaczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś i ja poszukuję jednego filmu, i za szczotkę przypomnieć sobie tego nie mogę. O filmie wiem, że jest animowany. Jest tam lew, jego syn (nie, nie o Króla Lwa mi chodzi, tej legendy nie znać nie można :) ), krokodyle w kanalizacji. Syn trafia na jakąś wsypę, a jedyna kwestia Ojca, jaką pamiętam, to: "Franka trzeba ratować". Any ideas, ragazzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję pewnej komedii, gdzie para kupiła sobie jakiś dom do wyremontowania, a ten dom to była istna ruina. Pamiętam scenę gdy schodzy się zawaliły, nic konkretniejszego. Mam nadzieję że i tym razem nie zawiedziecie, z góry dzięki :)

Jeszcze jeden film tym razem wiecej szczegółów. Film opowiadał historię pewnej dziewczynki ( chyba też to była komedia ), która była nielubiana w szkole, jej ojciec był mechanikiem. Dziewczynkę dodatkowo gnębiła nauczycielka, złość nauczycielki była jeszcze większa do dziewczynki gdy jej ojciec sprzedał zły samochód/zle naprawił samochód nauczycielce i zamknęła ją w czyms z kolcami :D Tyle pamiętam. ( jeszcze pamiętam scenę z rekalmy, gdzie nauczielka trzymając ją za warkocze gdzieś ją rzuciła :D )

Edytowano przez canizares2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję dwóch filmów, które mogą okazać się jednym i tym samym:

Otóż ludzkość (chyba) walczy z kosmitami. Później okazało się, że to co uważali za kosmitów było jedynie zbrojami, a w nich byli prawdziwi kosmici. Możliwy motyw poszukiwania przez kosmitów jednego z ich rasy na ziemi (coś jak rodzice szukający dziecka). Ludzie byli dosyć zdziwieni, gdy odkryli ten fakt. Filmem tym z pewnością nie jest "Wojna Światów" :D

Pamiętam jeszcze jedną scenę, ale nie wiem czy to z tego samego filmu. Bohater szedł ulicą, kiedy nagle do niego strzelił, ale bohater nie zginął ponieważ miał w kieszeni na piersi jakiś metalowy przedmiot czy książkę, którą dostał od innej osoby. To było jakoś tak pod koniec filmu. Byłem wtedy mały, ale jeśli się nie mylę to kolorystyka sceny była taka biało-szarawa. Ulica wyglądała tak chyba, że był to chodnik z budynkami tuż przy nim.

Proszę o pomoc :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by były Śnieżne psy/Snow Dogs.

Tak, to ten film, wielkie Ci dzięki! W nagrodę mam jeszcze jeden do odgadnięcia. Też zimowe klimaty. Film o grupce murzynów, którzy chcieli zostać bobsleistami, na końcu filmu wystartowali w jakichś zawodach i chyba wygrali.

I został jeszcze ten :

Film opowiadał historię pewnej dziewczynki ( chyba też to była komedia ), która była nielubiana w szkole, jej ojciec był mechanikiem. Dziewczynkę dodatkowo gnębiła nauczycielka, złość nauczycielki była jeszcze większa do dziewczynki gdy jej ojciec sprzedał zły samochód/zle naprawił samochód nauczycielce i zamknęła ją w czyms z kolcami Tyle pamiętam. ( jeszcze pamiętam scenę z rekalmy, gdzie nauczielka trzymając ją za warkocze gdzieś ją rzuciła )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up dzięki za odpowiedź

To została jeszcze zagadka z 2 postów wyżej oraz 1 film, który kiedyś pisałem, ale nikt nie wiedział, to napiszę jeszcze raz.

Bohaterowie mieszkali w jakimś domku wśród ogromnych pól kukurudzy, z dala od miasta. W nocy podczas burz na zewnątrz działy sie różne dziwne rzeczy, w zbożu pojawiały się kręgi, część z nich zginęła. Oglądłem do momentu, gdy kosmici zaczęli wchodzić im do tego domu, a oni do nich strzelali. Wie ktoś co to za film?

I następny mi się przypomniał, ten myślę będziecie wiedzieć

Jest to horror, w którym pewnien millioner ( tak mi się zdaje ) organizuje konkurs, w którym do wygarania jest kupa kasy, jednak trzeba przetrwać noc w nawiedzonym domu. Pamiętam, że film się skończył tak, że przeżył chłopak i dziewczyna. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. :) Ten film to Dom na Przeklętym Wzgórzu , już znalazłem :)

Edytowano przez canizares2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...