Skocz do zawartości

Polecane posty

U mnie, po niedawnym przejściu 'Diablo III' i 'Uncharted', można powiedzieć, że spokojnie i relaksacyjnie. Powróciłem po dłuższej przerwie do multiplayera w 'Battlefieldzie 3' i na nowo uczę się robić ratio większe niż 0,2 na mecz :trollface: Poza tym W KOŃCU rozpocząłem swoją przygodę w 'GTA IV'. Jakoś nie było mi z tą grą po drodze, a miałem w nią możliwość zagrać już od końca 2009 roku, czyli kupna X360, bo wiadomo jak nędzny jest port PC.

Oprócz tego grywam okazyjnie w multi w 'Mass Effect 3' (jak są wyzwania weekendowe), 'Ridge Racer Unbounded' (zaskakująco przyjemny arcade racer), 'Motorstorm: Apokalipsę' (tutaj odczucia zgoła odwrotne, strasznie chaotyczna rozgrywka, ale graficznie bajka) oraz 'Diablo 3' (na normalu barbem, czyli drugą postacią, oraz przymierzam się do gry moją wysłużoną czarodziejką na piekle! :trollface:).

W niedalekiej przyszłości planuję przysiąść do trzeciego 'God of Wara' oraz trzeciego 'Maxa Payne'a' (nadal zastanawiam się nad kupnem gry Rockstara, pewnie niedługo wymięknę, bo ciśnienie mam ogromne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyrim, Really Big Sky, Super Meat Boy, głównie. Od czasu do czasu też Diablo 3, swoim mnichem trawersuję początki piekła obecnie ;)

@up - port na PC wcale nie był taki zły, nawet ze wszystkimi swoimi wadami i bugami wyglądał ładniej i płynniej na moim kompie niż na ps3 kolegi. Co więcej, grałem w tą część gta także na swojej poprzedniej maszynie, ( phenom 3x 2,1ghz i bodajze gf 9400gt - mizeria) i było grywalne :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas E3 ucieszyłem się na widok nowego Splinter Cella, więc postanowiłem sobie powtórzyć poprzednie części - jedynka za mną (cholera, kiedyś przechodziłem tę grę z taką łatwością...)

Teraz powoli przechodzę sobie SC: Pandora Tomorrow oraz S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu skończyłem Fahrenheita, za którego WRESZCIE się zabrałem. Wzruszyłem się na końcowym filmiku (to był park?)... :x Ogólnie świetna gra, żałuję, że ta historia tak szybko się skończyła! Jedyną rzeczą, którą mogę uznać za minus jest to, że ostatnia misja, "bossy", były za łatwe. Walka z nimi opierała się na tym samym, co było chociażby w połowie gry i nie wymagało większego wysiłku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ochotę kiedyś zacząć tego Driver: San Francisco, tylko ciągle u mnie priorytetem jest coś innego...

Heh, widzę miałeś to samo co ja. Też odkładałem, nie chciało mi się w to grać, ale w końcu zagrałem i żałuję tego, że tak długo z tym zwlekałem. Gra jest świetna, jak coś to wejdź do tematu o Driverze i przeczytaj sobie moje wrażenia ;)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem polowanie na niemieckie hełmy pod koniec wojny w Sniper Elite V2. Teraz zabieram się za OF: Dragon Rising, którego nabyłem za 10 zł w "biedzre";). W międzyczasie zdobywam kolejne (Polską) średniowieczne tereny w Medievalu 2, a we wtorek dojdzie zaliczanie OS-ów w WRC. Dlaczego we wtorek to chyba nie muszę tłumaczyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie grywam sobie w Isaaca oraz walczę o ludzkość w Mass Effect 3. A co do Isaaca: Nigdy bym nie pomyślał że taka gram może mnie wciągnąć na tyle. Jako fan RPGów i FPSów podchodziłem do niej bardzo chłodno jednak kiedy usiadłem przed monitorem i go odpaliłem :"obudziłem się" po kilku godzinach.

Edytowano przez Zambiru
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie przechodzę a raczej próbuje przejść Mass Effect 3 na poziomie trudności szaleniec.

Jestem na samej końcówce czyli bazie Cerberusa ale za nic nie mogę pokonać Kei Lenga czy jak mu tam.

Gram też w multi Modern Warfare 3 i tryb zombie w Black Ops razem z kolegami.

Zastanawiam się nad zakupem Bnatma:Arkham City lub Dead Island.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje trwają, więc gram więcej niż zwykle. I to w bardzo dziwnym dla mnie trybie, ponieważ zagrywam się w wiele gier jednocześnie, czego nigdy wcześniej nie robiłem. Obecnie kończę Portala 2, rozpoczynam Magickę, rozpracowuję Tom Clancy's H.A.W.X. (chociaż z tym nie ma się co dziwić, bo jest to gra na nie więcej niż 2 misje przy jednym podejściu) i od czasu do czasu pogrywam w LOTRO. Warto też wspomnieć, że jestem gdzieś w połowie Assassin's Creed: Revelations i mimo, że spodziewałem się czegoś gorszego, to jakoś nie mogę w to ugrać więcej niż pół godziny, a ostatnio włączyłem asasyna z miesiąc temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...