Skocz do zawartości

Polecane posty

Trwa swiateczna wyprzedaz na Steam, jest zima, to kupilem i zainstalowalem survivalowy The Long Dark. Zapowiada sie niezle, poki co mojej postaci udalo sie zamarznac z zimna juz po 16 godzinach czasu gry. :) Do tego ogrywam Valiant Hearts, ktore okazalo sie byc bardzo sympatyczna produkcja oraz przeszedlem pierwsze kilkadziesiat minut w Gods Will Be Watching i zainstalowalem Elite Dangerous. A gdzies pomiedzy tym wszystkim wciaz gram w alfe Heroes of the Storm. W wolnej chwili musze sie jeszcze zabrac za This War of Mine. Szkoda, ze wolnego czasu nigdzie nie sprzedaja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jakiś czas temu kupiłam w Realu za 10zł Fallout: New Vegas, wiec dostałam okazje by pograć w produkcje do której (jak się okazało) za długo się przymierzałam. Fantastyczna gra pełna ciekawych NPC, z ogromnym(i interesującym!) światem, z dobrą kontrolą towarzyszy, fajną modyfikacją broni, i niestety z małą ilością hazardu.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Pasjansa, serio.lol.gif

Zabrałem się za Plants Vs Zombies.Fajna, ale gdyby miało więcej zawartości byłoby lepiej.

Gram teraz w pierwszą część Gothica (retro hehe), ponieważ trójka była dobra jezyk2.GIF .

Cóż, kiedyś na lapku przechodziłem Skyrima, Risena 2, Kingdoms of Amalur. Ale te czasy minęły, bo muszę grać na starym kompieoczy_na.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż jest trochę wolnego od studiów, więc chciałem sobie przypomnieć tytuł wszystkim dobrze znany i lubiany, czyli... Mafia II. Co prawda przechodzę to drugi raz, ale że grałem jeszcze w liceum to trochę zapomniałem, więc właściwie gram "na świeżo".

Na smartfonie gram I raz w GTA: Chinatown Wars.

W planach mam jeszcze SC: Blacklist, zakupiony na dzisiejszej promocji Steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake: AN

Króciutki dodatek(dlc?) do Alana Wake. Sama gra trwa 3 godzinki, a gdyby nie te same schematy i monotonia (walka z tymi samymi przeciwnikami, to sama gra by się skończyła po godzinie). Gra straciło mocno na klimacie. Niby są kruki, ale po pewnym czasie kruki zamieniają się w ludzi. Sztuczna inteligencja może nie stoi na dobrym poziomie, ale czasami potworków jest zbyt dużo + uciążliwe sterowanie samym Alanem potrafi być naprawdę irytujące i denerwujące. Nie mniej fabuła jest interesująca i to mnie zatrzymało przy samej grze. 6/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem Valiant Hearts. Gra bardzo fajnie wykonana graficznie, z dosc prostymi zagadkami logicznymi. Gralo mi sie bardzo przyjemnie, chociaz pod koniec gry fabula staje sie powazna i ciezka, zeby nie powiedziec przygnebiajaca, co kontrastuje ze stylizowana na komiks oprawa wizualna. Takze tematyka, czyli ludzkie losy podczas pierwszej wojny swiatowej jest oryginalna, a w trakcie gry pojawiaja sie opcjonalne notki z faktami historycznymi z tego okresu. Calosc idzie ukonczyc w niecale 5 godzin, wiec jesli ktos mialby ochote zapoznac sie z tym tytulem, to polecam upolowac go na jakiejs wyprzedazy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila zasiadlem przed PS4 do poprzedniego Asasyna. Tak, tak! Zamiast Paryza w czasach rewolucji wole wiatr we wlosach i poczucie morskiej bryzy - dlatego zamiast w Unity postanowilem zrobic pierwsze podejscie do Black Flag. Muzyka, szanty, architektura Karaibow... nieziemskie. Chyba jedynie pierwsze Diablo tak mnie wciagnelo.

Po zakonczeniu tej karaibskiej przygody z pewnoscia dokoncze Unity - zaczekam na wydanie tych "latek", ktore "naprawia" gre. Po ostatnim zaobserwowalem spadek jakosci grafiki w niektorych miejscach, wiec widac, jak Ubi radzi sobie z plynnoscia na konsolach.

A ostatnio ukonczylem Baldur's Gate II, Planescape Torment i Diablo I i II- dwa niesmiertelne cRPG i moje ukochane h'n's.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowszych gier ogrywam This War of Mine. Poki co zrobilem do gry dwa podejscia, a moje postaci wytrzymaly prawie miesiac. Gdyby nie smierc od kul, w wyniku odniesionych ran lub przez samobojstwo pewnie udaloby mi sie doczekac konca oblezenia, a tak po musze zaczynac zabawe od poczatku. Jednak nie narzekam, bo gra ma w sobie to "cos".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w dodanego do CDA Shanka 2 który okazał się grą bardzo dobrą, acz krótką (zostały mi już tylko dwie mapy a na liczniku lekko ponad 3h). Aktualnie mam przerwę od niego, bo trafił mi się wyjątkowo upierdliwy boss i nie mam do niego sił. Tak to BF4 w multi + na spokojnie ogrywam nowego FM15.

W tamtym tygodniu ukończyłem nowego Dragon Age'a i choć grę oceniłbym na 8/10 to jednak ma sporo niedociągnięć i chybionych moim zdaniem rozwiązań. Planowałem na spokojnie grę ukończyć drugi raz, ale... znudziła mi się, Czuję, jak bym grał w jakieś MMORPG i generalnie choć świat jest raczej dosyć sporych rozmiarów to moim zdaniem nie ma w nim za wiele do roboty, chyba, że ktoś lubi zbierać 40 odłamków, czy zabić 10 baranów...Oczywiście, niektóre questy poboczne są ciekawe, tak jak wątki postaci, jakie przyłączamy do drużyny, to jednak można było to lepiej zrobić. Jest jeszcze miałki system taktyczny walki... ehhh. Seria miała potencjał, na pewno będę śledził info dotyczące kolejnej odsłony, ale z mniejszym entuzjazmem i na pewno nie kupię gry w premierze tongue_prosty.gif

Edytowano przez seba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po listopadowym powrocie do World of Warcraft nie mogę się od niego oderwać, lecz z dnia na dzień parcie na tą grę maleje dlatego mam nadzieję że w końcu znajdę czas na nowego Dragon Age'a a także Wiedźmina 2 ( będę przechodził drugi raz ze względu na to że nie miałem włączonej usługi przechowywania save'ów w chmurze steamowej i przy formacie straciłem wszystko a chce przygotować sobie swój save na premierę Wiedźmina 3 ) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman: Arkham City kolejny raz ukończony :) zostawiłem tylko misje poboczne z Panem Zagadką nieukończone i " Zemstę Harley Quinn", a reszta misji zakończona w 100%. Przynajmniej jest pretekst by za jakiś czas zagrać kolejny raz i tym razem ukończyć całą grę w 100%.

Na dysku znajduje się teraz Crysis i pora się nim zająć i w końcu ukończyć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zblizam sie do konca Black Flag... ile to bym dal za utracenie pamieci i zapomnienie fabuly tej perelki. Za przezywanie od nowa Planescape Torment tez... dlaczego teraz takich watkow nie robia? Wracajac do Asasyna - zostaly mi dwie sekwencje - raczej nie bede sie z nimi spieszyl. Unity nadal niepoprawiona, sprzedalem, kupilem GTA V, choc przeszedlem na starym X360. Za jakis czac zabieram sie do This War of Mine, nie moge sie doczekac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy NFS: MW zrobiony, bardzo dobra gra, ale multi jest irytujące i nie będę w niego grać. Ale 30 h na liczniku jest. Pierwszy Assassyn zrobiony, wcześniej mnie zanudził po paru godzinach a teraz grałem w niego bez przerwy, dwójeczka się pobiera. Czekam na wtorek by pograć w Future Soldier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłem Singularity i nowa gra na hard już rozpoczęta. Przyznam, że jestem mile zaskoczony tym tytułem. Nie spodziewałem się tak gęstego klimatu, dobrej grafiki, miodnej rozwałki i nawet niezłej fabuły. No i nazwa wyspy: Katorga - 12. Minusem jest niewykorzystany potencjał UMC, mała ilość bossów i ogólnie jest za łatwa. Grałem na normalu, nie ma automatycznej regeneracji zdrowia (pod koniec jest jedno ulepszenie, dzięki któremu regeneruje się automatycznie 25% zdrowia, ale nie skorzystałem), a zginąłem może ze dwa razy. Mimo tego jestem zadowolony i szkoda że wcześniej nie zaopatrzyłem się w tę produkcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Darksiders. Jestem jeszcze w pierwszej połowie gry, więc psów na tym tytule wieszać nie będę, ale po bardzo dobrej dwójce trochę się rozczarowałam. Walka jest tak samo przyjemna jak w sequelu, ale jest bardziej liniowo, mniej elementów platformowych, za to więcej momentów kładących nacisk na szybkie celowanie (co przy tym sterowaniu nie jest ani łatwe, ani przyjemne).

A poza tym Skyrim i The Darkness II cały czas leżą zaczęte i czekają na wykończenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...