Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Przeszedłem w 100% ME 2 (około 35 godzin gry) i nadal gra się w niego świetnie (po tym jak popełniłem jeden błąd podczas misji samobójczej, to ostatnia misja zrobiła się trochę bardziej emocjonująca - po restarcie wszystko już poszło ok). Teraz książka Odwet do przeczytania i dopiero potem ME 3, by zachować ciągłość fabuły.

Teraz przechodzę TorchLight 2 i Hitman: Absolution (niestety Steam mi zainstalował polski dubbing sad_prosty.gif ).

A tak w ogóle to czekam na Mortal Kombat.

Edytowano przez scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

A nie ma opcji przełączenia wersji językowej na polską kinową z dubbingu? - ciekawi mnie to bo niedawno kupiłem Hitmana i po dubrecenzji z dubscore.pl jestem zaciekawiony jak to wygląda a wątpię, żeby mi się chciało reinstalować grę.

A wracając do tematu - obecnie kończę zaczęte tytuły - Need for Speed Underground 2, Fallout New Vegas (kurczę nie wiem po której stronie konfliktu stanąć), Alan Wake (2 odcinek specjalny) no i ostatnia kampania w Residencie 6.

A czekam na Skyrima w wydaniu Legendary :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dość długiej przerwie w graniu, przysiadłam i machnęłam The Journey Down: Chapter One. Przesympatyczna przygodówka. Nie jest trudna, taka akurat na popołudniową sesję. Graficznie miła dla oka, twórcy złożyli pokłon Grimm Fandango, tak myślę ;) Na Steam jest za grosze, polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram ostatnio sobie w multi w Battlefield 3 oraz Battlefield 1942. To może być szok dla dużej ilości osób ale staruszek z 2002 roku podoba mi się parę razy bardziej od BF3. Jest tam fajny klimat. Ps. BF 1942 jest do pobrania za darmo na Originie, więc jak najbardziej polecam ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to w różne tytuły po trochu. Ostatnio skończyłem Little Inferno, teraz zabieram się za Hotline Miami. W międzyczasie gram też w Plants vs Zombies i jeszcze cisnę w Kingdom Hearts, które zresztą bardzo polecam. (zwłaszcza fanom Disney'a i FF)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...