Skocz do zawartości

Polecane posty

Od piątku męczę grę S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, a od dzisiaj, po zakupieniu nowego CDA, pogrywam trochę dodatkowo w Allods Online. Oprócz tego zainstalowałem na próbę Call of Juarez: Więzy Krwi, początkowo głównie po to, żeby sprawdzić, czy pójdzie. O dziwo poszła, o dziwo chodzi nawet nieźle po obniżeniu detali, i o dziwo, po pierwszym etapie bardzo mi się spodobała, więc nie wykluczone, że będę ją przechodził dalej, równolegle ze Stalkerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam sporo czasu i zaległości do nadrobienia więc gram bardzo multiplatformowo :)

- dzisiaj przeszedłem Kingdom Hearts na PS2

- na moim laptopie pykam sobie czasem w CrossFire i GTA: San Andreas

- na PC świeżynka - Dragon Age II

- zainstalowanie DAII oderwało mnie od grania na PS3 w Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction

- a oprócz tego w Angry Birds na PSP kiedy siedze w pociągu z Bydgoszczy do Torunia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem Mafię. Teraz jestem w końcówce pierwszegop Call of Juarez. No i oczywiście męczę BC2 po necie, a najczęściej gram w TDU2. No i oczywiście czasami odpalam relaksujące meczyki w NBA 2k11.

Edytowano przez spontan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę ludziom, którzy mają czas na to, by grać w kilka gier jednocześnie* i jednocześnie dziwię się, że właśnie w ten sposób chcą pożytkować swój cenny czas ;)

Sam ostatnio przechodzę GTA: Episodes from Liberty City - trzeba w końcu ukończyć tą produkcję.

* Oczywiście nie chodzi tu wcale o "na raz" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przechodzę teraz po raz 3 Overlorda i po raz 5 Darc Crusade'a. No i oczywiście moja miłość którą kocham pomimo tych wszystkich błędów Mount&Blade Ogniem i Mieczem Dzikie Pola kampanię jak i multi - jak by ktoś grał to nick mam taki sam jak tu XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie przechodzę po raz drugi (nie żebym od premiery CDa zdążył już raz przejść i zabrać się za nią drugi raz-miałem kiedyś tę grę :wink:) Call of Juarez:Więzy Krwi i zapewne po jej ukończeniu zabiorę się za Bionic Commando.

Edytowano przez Kiro12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...