Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja przechodzę kilka gier w sensie, że acziki robię: BC1, GTA4, OF:DR. A co do ostatniego: zostały mi dwa achievementy - chodzi w jednym o to, aby przejść misję bez śmierci jakiegokolwiek kompana albo nas. Udało mi się to, ale nie dostałem osiągnięcia. Czy chodzi o Co-op?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczę z pasją UFO: Extraterrestrials z nakładką BMan's Ease of Use. Może nie dorównuje oryginalnemu UFO, ale jest wystarczająco podobna. Dawo nic mnie tak nie wciągnęło (wcześniej Dwarf Fortress).

Edytowano przez SolariusScorch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem Portala, o boże! Jaka ta gra jest super!!

Na początku myślałem że jak się skonczy test to będzie koniec gry, ale gra mnie bardzo zaskoczyła.

Obecnie gram sobie w Modern Warfare 2 na multi i 3 raz przechodzę Mass Effect 2. Aha i niedawno kupiłem sobie Dreamfall :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio Dead Space 2 i muszę powiedzieć że jestem pod wielkim wrażeniem. Gra wciągnęła mnie tak bardzo że gram po raz drugi na najtrudniejszym poziomie :) Poza tym znów przechodzę Baldur's Gate 2: TOB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio właściwie nie ukończyłem żadnej gry...

Aktualnie ciągle pykam w multi Call of Duty: Black Ops, okazjonalnie w Necrovision z płytki CDA, ale najbardziej zapaliłem się, by przejść mój nowy nabytek, czyli... Colin McRae: DiRT 2 :smile: Świetna gra, nawet pomimo tego, że nie przepadam za wyścigówkami!

Teraz na mojej półce z grami czekają tylko tytuły takie jak: Mass Effect, wszystkie części Stalkera oraz Lost Planet. Zastanawiam się, kiedy znajdę na to wszystko czas :sleep:

Edytowano przez tymikolo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie to niektórym wydac dziwne ale ja gram w kilka tytułów jednoczesnie, i to mimo małej ilości czasu ktory moge na gre poswiecić: 1-2h dziennie. zmiany tytułów sa spowodowane tym ze czasem mam ochote ne RPG a czasem na scigałke a czasem by sobie postrzeac po prostu.

Dragon Age - została mi sama koncówka plus dodatki, ale niewykluczam ponownego przejscia inna postacia i w inny troche sposob.

Wiedzmin - totaj potsepy bardzo powolne - gra czekala dlugo az dorobie sie sprzetu na ktorym ruszy, na pocztaku wciagnela mnie bardzo ale potem odloyzlem ja na czas przejscia Mass effect 1i 2 oraz DA.

Mafia 2 - przeszedłem 2 razy i rozwazam zakup DLC teraz...

World of Tanks open beta - calkiem fajna zabawa.

GTA 4 - w połowie

CoD MW - w koncu mam sprzet na ktorym poszlo i przeszedlem.

Mass Effect 1 i 2 - skonczyłem w grudniu 1 a w styczniu 2 (kupiłem sobie pod choinke)

poszukuje samochodowki w ktorej da sie pograc na klawiaturze i ktora bedzie dawac cos wiecej niz tylko sciganie, byly chyba jakies z trybami gdzie chodzilo o jak najwieksze zniszczenia itp... przymierzam sie do burnout paradise.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście gram w Tomb Raider:Anniversary z CD Action oczywiście. Chcę sobie kupić GTA IV i Assasin's Creed:Brotherhood tylko jak mi mama odda dług :rolleyes: i podwiezie do Empiku(mieszkam dobre 17 km od niego więc się nie śmiać! :diabelek::admin_twisted::eyes: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to pocinam sobie w TDU 2 i prawie w Battlefield'a Bad Company 2(prawie bo jeszcze mi nie przyszedł xD)a ostatnio skończyłem AvP,GTA IV(misje fabularne) CoD Black Ops,Halo Reach, Mass Effect 2,Dead Space 2, po raz trzeci CoD MW 2 i nowego MOH'a(Medal Of Honor)trochę się grało xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem staruteńkiego Arcanum - gra leżała już ze 4 lata a półce i w końcu przyszła na nią kolej - wszystkim zatwardziałym erpegowcom polecam jezeli jeszcze nie grali. W tej chwili siekam hordy wrogów w Darsiders - gra po prostu miodzio !!! To takie inne DMC z domieszką PoP - dla mnie ideał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz popykuję w Wiedźmina - najlepszy rpg. Gram też w Zeno Clash - psychopatyczna gierka, ale jedna z lepszych nawalanek fps-ów, w Overlord 2, Mythos (fajne MMO), GTA 4. Najwięcej czasu poświęcam Mirror's Edge - jedyna w swoim rodzaju.

Czekam z niecierpliwością na : Bulletstorma, The Sims Średniowiecze, Assassin's Creed : Brotherhood, Crysis 2 i oczywiście Wiedźmina 2. :laugh:

PZDR

Edytowano przez Noko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...