Skocz do zawartości

Polecane posty

Na PC : Gram w F1 2010 z modami na sezon 2011 i mulitiplayera w Dawn of War 2 , a przeszedłem Dawn of Wara 2 single player , Wolfensteina , S.T.A.L.K.E.Ra Czyste Niebo i BioShocka ( ostatnie 1,5 miesiąca ) . Na X360 czasami gram w UFC 2009 , a mam zamiar kupić GTA 4 i Dirta 2 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekając na Dragon Age 2, setny raz przeszedłem serie Mass Effect, Dragon Age: Origins (plus setka modów) oraz odgrzałem kotleta jakim jest Jade Empire. Obecnie pogrywam w TDU 2 dla zabicia czasu oczekując 1 marca, wtedy to branża gier ruszy tyłek a rozpocznie ten wspaniały rok Dragon Age 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz po długiej przerwie wróciłem do Bad Company 2 i dostaję póki co niezłe baty :dry: Czasami rozegram sobie bitwę czy dwie w Medival II Total War. Czekam cierpliwie na premierę Killzone 3. Jak już wyjdzie to mnie nie ma do końca lutego :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłwszy Original War (kampanie US i Rosjan, a także misje przymierza z obu perspektyw), zabieram się z powrotem za młucenie w BF:BC 2. Przy okazji mam zamiar dokończyć parę gier znajdujących się na moim twardzielu od dawna: NFS: HP, F1 2010, Medal of Honor, Dead Space.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu skończyłam ponownie Mass Effecta 2 żeby "wyklepać" sobie postać do trójki. :tongue: Teraz odkurzam nieco zaniedbane BF:BC2, mieszając z CS'em, a na chwile wolne od fragowania zostawiłam sobie starego Faraona, który o dziwo, polubił się z Windowsem 7 i chodzi jak marzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem tymczasowe rzucanie gier, które wymusiło na mnie bym się w końcu określił co do produkcji które mnie interesują, a tak ogólnie to pomykam ostatnio w Test Drive Unlimited 1 i to dosłownie pomykam i bardzo fajnie się bawię. W jakiś niezwykły sposób mój rozum nagle pojął jak należy w to grać. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przeszedłem Kane & Lynch: Dead Men :pokerface: i u kumpla jak byłem to se od niego pożyczyłem GTA IV i GTA SA (koleś ma wszystkie części) :trollface:

Teraz w nic nie gram oprócz Gothica III, Blacksite Area 51 i Two Worlds. No bo w CDA (na razie) nie ma żadnych fajnych pełniaczków, które warto by było instalknąć.

Teraz z resztą próbuję skombinować jakieś Star Wars jak The Force Unleashed II bądź I.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...