Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elev8tor

Dramatyczne momenty w grach

Polecane posty

BF: Bad Company 2:

naprawdę smutne jest jak na Twoich oczach ginie Hipis, który uratował Ci życie i tyle razy Wam pomógł a teraz nie możesz mu pomóc. I jeszcze tak dobitnie rozbija się o skały

:(

a także jak

nagle wszyscy chcą zrezygnować(po wybuchu samolotu) ze zniszczenia/zabrania tej broni/uratowania miasta a Marlowe jednak ich przekonuje i wszyscy zwarci i gotowi ruszają znów do akcji a Hags rzuca tekst "Czirliderek to im nie podaruję"^^

Mafia- wiadomo czyja śmierć.

HalfLife2: Episode Two: ktoś już wspomniał, sama końcówka, gdy na naszych oczach

ginie jej ojciec a my nic nie możemy zrobić

:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierć Nicolaya w Heroes 5.

odrzucenie głównego bohatera Fallout przez nadzorcę na końcu gry

zakończenie Fallouta 3 (to ze zbiornikiem)

CoD 4 - gdy helikopter uderzył naszego dowódcę w misji snajperskiej w Czarnobylu.

CoD 4 - wielkie BBUUUUMMM!!!! (bomba atomowa ;) )

Bioshock 2 - zaskoczył mnie filmik na początku gry,gdy Lamb każe Delcie się zabić

Bioshock 2 - wybór zakończenia (mnie zaskoczył ten z poświęceniem siebie)

Wiedźmin - końcowy filmik z atakiem wrogiego wiedźmina,atak (niby) strzygi na Starą Wyzimę,gdy dowiadujemy się,że Adda (czy jak jej tam :D) zdradza.

MW2 - śmierć Roacha z Ghostem :(.

THE END

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Bet on soldier krwawy sport - zabicie głównego bohatera przez wiadomo kogo

2 smutne zakończenie z FAR CRY 2 -Jak zginąć

3 bardzo ujmujące zakończenia z Mass Efect .

4 zakończenie z CoD4 MW i MW 2 wiadomo.

5 no i Ninnia Blade cała Gra to jakby Dramat .

6 z Hitman BM.

Hitman R.I.P Prawie

7 zakończenia z wiedzmina .

8 Advent Rising oj pełno tego dramatu było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej dramatycznym momentem bylo dla mnie bliskie spotkanie 3 stopnia z wybuchem nuklearnym w Call of Duty 4 Modern Warfare.

Ciezki klimat i niezle efekty, przechodzilem ta misje na pelnej pikawie:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quake4- jak zobaczyłem swojego dowódce w ciele jakiegoś bossa.

mw2- jak Shepherd wbił nóż soapowi (w tamtej chwili, pomyślałem sobie ,,k.... m.., znowu z....... mi moją postać'')

call of juarez- monolog Raya przd przedostatnim etapem.

mafia- śmierć Pauliego i ostatnia kwestia sama (chyba tak się nazywał ten nasz, niby-kumpel)

CoD5- wybór między śmiercią szybką a w płomieniach, przez całą drogę do Reichstagu o tym myślałem, póki nie zabili Czernowa, wtedy już chciałem tylko zabijać nazistów.

ceville- jak zobaczyłem ponownie swoją komnatę w pałacu, to chciałem zabić tą niby królową.

stalker czyste niebo- outro, jak wszyscy leżą przed tymi monitorami.

assasins creed- jak mistrz zdradził.

crysis- jak dowiedziałem się że psychol jest pilotem w samolocie którym leciałem. a po za tym jak porwali proroka.

gothic2- jak mój kumpel ork z jedynki, mnie zdradził.

quake4- jak zobaczyłem swojego dowódce w ciele jakiegoś bossa.

mw2- jak Shepherd wbił nóż soapowi (w tamtej chwili, pomyślałem sobie ,,k.... m.., znowu z....... mi moją postać'')

call of juarez- monolog Raya przd przedostatnim etapem.

mafia- śmierć Pauliego i ostatnia kwestia sama (chyba tak się nazywał ten nasz, niby-kumpel)

CoD5- wybór między śmiercią szybką a w płomieniach dla niemców, przez całą drogę do Reichstagu o tym myślałem, póki nie zabili Czernowa, wtedy już chciałem tylko zabijać nazistów.

ceville- jak zobaczyłem ponownie swoją komnatę w pałacu, to chciałem zabić tą niby królową.

stalker czyste niebo- outro, jak wszyscy leżą przed tymi monitorami.

assasins creed- jak mistrz zdradził.

crysis- jak dowiedziałem się że psychol jest pilotem w samolocie którym leciałem. a po za tym jak porwali proroka.

gothic2- jak mój kumpel ork z jedynki, mnie zdradził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoD MW

*ucieczka ze statku

*bombcia atomowa

*śmierć oddziału

CoD MW2

* śmierć Roucha i Ghosta. Zacząłem wtedy snuć plany "co zrobię, gdy dorwę Sheparda" :D

*bitka przy zestrzelonym śmigłowcu z wbiciem noża w klatę

Penumbra: Przebudzenie

*Spalenie tego gościa, który nam pomagał. Te jego krzyki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak...

Dragon Age

-końcówka bitwy o Ostagar w czym śmierć Duncana i króla

Mass Effect

-Bitwa o Cytadelę.

-"Zwiedzanie" Ilos.

-Bohaterska śmierć Keidena(lub Ashley)

Mass Effect 2

-Przejście przez przekaźnik Omega 4, śmierć załogi w trakcie samobójczej misji(w tym też śmierć Sheparda, jeśli go nie dasz rady).

-Wiadomość o tym, że Żniwiarze zmienili Proteanów(dobrze piszę ?) w Zbieraczy.

Gears of War 2

-

Śmierć Taia.

-Ucieczka z Nexus na Reaverze.

Jeśli coś sobie przypomnę to dodam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja podobnie jak już tutaj sporo osób zauważyło - dramat straty Kaidana lub Ashley pod koniec Mass Effect - do obu postaci się przywiązałem i z nimi sympatyzowałem...

Splinter Cell Chaos Theory - Sam i jego decyzja o zgładzeniu starego drucha - Douglasa Shetlanda

Splinter Cell Double Agent - tutaj jeszcze gorzej, na celowniku Lambert :confused:

Bardzo mnie poruszyła ogólnie gra Velvet Assasin - zwłaszcza przedzieranie się przez Getto w Warszawie i scena pod koniec gry

gdzie naziści palą całą wioskę żywcem w Kościele i nic na to poradzić nie można...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierć Leo (wiedziałem że zginie można się było domyślić) poświęcenie Raya w pierwszym Call of Juarez zdrada mistrza w Jade Empire no i poświęcenie głównego bohatera w DA:O (myślałem że wstanie jak hitman a tu nic przy połowie gry)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio zapadła w pamięć zdrada Shepparda z CoD : MW2 i jednoczesna śmierć Roach'a i Ghosta (szkoda, polubiłem go :( ), poza tym oczywiście wybuch bomby atomowej w CoD 4 i w Bioshocku etep "Would you kindly" oraz ujawnienie tożsamości postaci w KoTORze :P

EDIT: Jeszcze w MW2 , jak się okazało,że więźniem, którego uratowaliśmy w Gułag był lubiany przeze mnie

Capitan Price z części 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najbardziej uczuciowe momenty w grach...

- Śmierć ludzi z oddziału w MW 2

- Powolne umieranie towarzyszy w Mass Effect 2

- Śmierć Kate McReary w GTA IV

- Zdrada Yoshimo w BG II

Przypominam o spoilerowaniu wypowiedzi :wykrzyknik: - Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Faktycznie, to co napisał maxlol, ruszyło mnie.

Szkoda Flynn'a. Spoko był.

Mój Kumpel, który też grał w Bad Company 2, skomentował to w taki sposób:

-Tak kończą pacyfiści. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...