Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elev8tor

Dramatyczne momenty w grach

Polecane posty

Koniec CoD WaW, po prostu masakra. Za każdym razem kiedy dochodziłem do tego momentu, dostawałem dreszczy. Następna jest również końców, lecz tym razem w Hitman Blood Money. Nie do opisania. Tyle te dwa "dramatyczne" momenty zapadły mi w pamięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka najbardziej dramatycznych momentow sie znajdzie:

1. Kiedy wykanczasz juz bossa z ktorym silujesz sie od 30 minut i jest to 3 podejscie znowu koncza sie potiony.

2. "Kochanie ! Jestes potrzebny !" Akurat w srodku walki gdy potrzebne jest maksymalne skupienie lub w polowie interesujacej cut-scenki.

3. Blue screen of death podczas gry, akurat wtedy gdy zaczynalo robic sie ciekawie :P.

Jesli chodzi o same gry to najwieksze wrazenie wywarl na mnie pewien poziom z Medal of Honor 1 a konkretnie ladowanie na Omaha beach. Dramat zolnierzy, wszedobylskie kule z mg42, jeki, krzyki i dezorientacja. Nie ma dokad uciec ani gdzie sie schowac. Albo idziemy na wroga, albo giniemy na miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzi Mafia

1.

Wchodzę do mieszkania Pauliego, a tu leży on na podłodze zakrwawiony

A już go bardzo lubiłem

2.

Gdy dowiedziałem się, że tak na prawdę to nie Salieri zabił Pauliego, a SAM

Chodź on od początku był dla mnie fałszywy.

3.

Śmierć Thomasa Angelo, tyle się napracował dla rodziny, a i tak go zabili, jak powiedział Sam:"Przyjaźń to g*wno"

@UP No i człowieku, wiesz co to spoiler?! Przez ciebie kur...de odkryłem dalszy ciąg fabuły!! A chciałem sam to odkryć!!

@EDIT:Dodałem 3 punkt bo skończyłem Mafię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic:Uwięzienie bezimiennego w świątyni

Call of duty 5:Końcówka gry z wbiciem flagi, i moment w którym jeden z "Banzaiiiii" zabija mojego towarzysza stojącego przy drzwiach

Maks Payne:Śmierć żony i dziecka Maksa

Hitman codename 47: Śmierć ostatniego przeciwnika "ojca" Tobiasa

Sąsiedzi z Piekła rodem:słodka zemsta: Moment w którym nieświadomy niczego sąsiad próbuje nareperować żyrandol a prąd jest nadal podłączony :)

Call of Juarez: Śmierć rodziców Billyego

F.E.A.R. Extraction point: Końcówka gry zostawiająca gracza na pastwę losu w opustoszałym mieście

Plants vs Zombies: Koniec gry, który jednocześnie mnie ucieszył wesołym outrem ale i załamał z powodu końca tej świetnej przygody

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak pierwszy raz przechodziłem Shadow Of The Colossus i dochodziłem do miejsca, w którym

Argo, koń głównego bohatera spada w przepaść

. Z początku sądziłem, że można to jakoś ominąć, później zaś odmówiłem dalszego grania i usiadłem pod niedalekim savepointem. Długo ze sobą walczyłem, zanim zdecydowałem się na dalszą grę.

Uwielbiam tego zwierzaka i moim zdaniem to najbarrdziej wiarygodne animowany i oskryptowany koń w historii gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele elementów dramatycznych:

W Fable 2 śmierć psa głównego bohatera

W Dragon Age śmierć głównego herosa

Finał hitmana blood money

Finał obliviona śmierć cesarza

Poświęcenie howańca w black and white

Te momenty były najbardziej dramatyczne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrada mitrza w Jade of Empire

Wybuchnięcie World of Goo Corporation w World of Goo

Zabicie Ghosta i tego drugiego w CoDMW2

Zdrada Big Smoke w GTA:SA- Nie co tyle mnie wtrząsło tylko było mi żal grubaska :smile:

Pewnie jakieś jeszcze były ale już nie pamiętam :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zacznijmy :smile:

-śmierć 47 w BM

-śmierć Pauliego, zabicie Sama i oglądanie jak z Salieriego robi się psychol

-śmierć Leo w Wiedźminie

-atomówka i co za tym idzie śmierć Jacksona

-mordowanie ludzi jako dzieciak w Falloucie 3

-Dawn of War przejście tego typka(nie pamiętam imienia) na stronę Marines Chaosu

-śmierć Raya w Call of Juarez

Dużo można by tego uzbierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do listy którą kiedyś podałem dodam:

-Finały w Left 4 Dead(1 i 2) mało co budzi takie emocje jak przykładowo szaleńczy bieg przez most do helikoptera ( i w moim wypadku przy pierwszym podejściu dostanie z łapy tanka i lot do wody)

-Fallout 3 i cały kłest w Tranquility Lane (dziewczynka jest zła{może dlatego,że to facet?} ja też bo jej słuchałem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misja Jokerem w Mass Effect 2, przez kilka minut miałem całkowitą pewność, że statek pójdzie w ... no, gdzieś.

Śmierć Legiona (Także w Mass Effect 2... szkoda, że nie udało mi się drania uratować)

Taa... niesławna misja na Virmirze... (Mass Effect)

Z braku potrzeby bycia oryginalnym - prawda o bohaterze z KoTORa.

Prince of Persia (z 2008)... kto grał, ten pewnie wie jaki fragment.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-na poczatek slynna komnata w Bioshocu ''Would you kindly?''

-smierc psa w Fable 2

-smierc agenta 47(dopoki nie zaczalem nawalac w klawisze)

-Star Wars: The force Unleashed zdrada vadera

-Dodatek do Dawn of War 2 (zapomnialem nazwy) zdrada mechanika

-MW1 koncowka i MW2 szkoda mi ghosta

i wiele innych o ktorych nie pamietam:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę mało orginalny.

CoD - odbicie majora Ingrama i śmierć Price'a na statku.

CoD UO - obrona samolotu i finał tej akcji. Animka chwilę później kiedy dyndamy na drzewie a pod naszymi nogami plączą się wraży żołnierze. No i misja na Sycylii kiedy w ucieczce ginie nasz oddział.

CoD2 - kampania Rosjan i ganianie się z niemieckimi czołgami aby przylepić sticky bomb.

CoD4 - Zbędna załoga i ucieczka z tonącego okrętu. Potem zestrzelenie śmigłowca i nawiązanie kontaktu z Wildfire. Wyciągnięcie Cpt Peyalo z rozbitej Cobry, misja w Czarnobylu, ewakuacja z farmy, atak na bazę rakietową, końcówka. Generalnie cała gra ściska jaja w imadle. To już nie gra tylko film akcji.

Cod6 - Cliffhanger, Contingency, misja na lotnisku, zestrzelenie śmigłowca i wiadomość że padła optyka (kurde ciężko się celuje bez EoTecha, a połączenie FN SCAR + Eo551 jest idealne), Gulag, ewakuacja do samolotu, końcówka. Tu za dużo wodotrysków, ale gra ciągle dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...