Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomoslav

Wasza pierwsza gra.

Polecane posty

Nie jestem w stanie powiedzieć, która ale wymienione niżej znajdowały się na moim pierwszym dysku twardym

1. The Settlers1 - http://yfrog.com/5e4316126307830e15e5j

2. Theme Hospital - http://yfrog.com/17themehospital3j

3. Transport Tycoon - http://yfrog.com/0btransporttycoondeluxe4j

4. Sensible Soccer -http://img44.imageshack.us/img44/2669/sensiblesoccer3.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach,te niezapominane przygody na pegasusie :laugh: i odpalenie pierwszej gierki jaką byłą Contra.Siedzenie nad nią godzinami i rozmyślanie nad następnym etapem,których było,jak pamiętam do dziś zaledwie 8.Nię będe opisywał swoich wrażeń,ale nadal uważam ją za moją pierwszą i najlepszą grę(na pegasusa oczywiśćie :happy: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra, to była stara ruska gra w której zbierało się jajka wypadające z kurnika ;]

Kolejną, tym razem na konsole Pegasus był standartowo Super Mario

A jeśli mówić na serio, to na PC była to gra Pokemon TCG, którą dostałem na Mikołaja z Cybermycha ;p I taką "koks" gre odpalałem wtedy na sprzęcie GeForce4, AMD Sempron, 512 MB ram - wtedy to był super sprzęt!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Settlersów to z kumplem we dwóch na Amidze pocinaliśmy :). Dwie myszki, ekran podzielony i jazda! :)

Ja z kolei z bratem na PC w S1. Sterowanie myszą miałem zaklepane, on zaś oldschoolowym Joystickiem, na którym jeszcze w NBE 98 grywałem z nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra w jaka zagralem na swoim kompie to Test Drive 6.xD Mialem wtedy 8 lat i niewielkie wymagania wiec gra mi sie spodobala. Kolejna gra, ktora pamietam byl Air Fix - gra o maly sklejanych samolotach robiacych rozgradiasz pod nieobecnosc wlascicieli domu. Jedna z gier, ktore wspominam najcieplej. Na plycie z gra byla jeszcze (chyba to ta gra nie jestem pewnien) Majesty i choc gra sprawiala bardzo mile wrazenie to nie wiedzialem jak zmieniac tury i nie moglem pojac dlaczego nie moge nic zrobic po kilku krokach postacia.:)

Teraz ciekawostka - gdy konczylem podstawowke kupilem sobie prawdziwy skladany model samolotu od firmy Air Fix.xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, kiedy życie prostsze posiadałem tylko czarno-biały komputer. A na nim same klasyki- Mario, Prince of Persia, Dyna (jak to się naprawdę nazywało?), oraz jakiś bilard, którego nazwy nie pamiętam, ale był najlepszym bilardem w jaki kiedykolwiek grałem na komputerze. Wymagania miałem małe i te kilka tytułów w zupełności mi wystarczało do szczęścia, a w szkole cieszyłem się szacunkiem, bo można było do mnie chodzić "popykać" (to nic, że w czerni i bieli).

Potem przyszła pora komunii i czerń i biel stały się passe.

Pierwszą grą, która rozpoczęła u mnie erę współczesności w graniu była FIFA 99. Jako zdrowy dziewięciolatek interesowałem się piłką, więc nie mogło być inaczej;]. Natomiast pierwszą grą, która pokazała mi, że gry nie muszą służyć tylko do "pykania" byli Herosi oznaczeni numerkiem 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody ze mnie gracz. Pierwsza gra w jaką odważyłem się zagrać po propozycji wujka, to... Far Cry! I wiecie, wtedy mi się podobał, a teraz to dla mnie taka mała kaszanka :) Później było coś w stylu Drivera albo GTA, ale niestety nie pamiętam tytułu. Na trzecim miejscu w kolejce znalazł się kultowy HoMM 3! Grałem w niego z siostrą co turę (tak na zmianę) i było super!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już o tym tytule pisał, ale ja swoją przygodę rozpocząłem ze strategią turową: Clash.

Mój brat z ojcem zarywali nocki wymyślając coraz to lepsze taktyki podboju zamków przeciwników.

Nadaj mam płytę z tą wspaniałą grą.

Więcej o CLASHu:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Clash_(gra_komputerowa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, moja pierwsza gra....

Szczycę się b. dobrą pamięcią i do teraz pamiętam jak tata przyniósł pierwszy komp... wtedy... uwaga.... raczkowałem ;]. I w co ja tam grałem... hmmm chyba Blues Brothers i coś jeszcze. Ale najpierw byli Blues Brothers, później Prehistoric.

A no i jeszcze Heroes III, ale to później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moją pierwszą grą było Codename:Outbreak xD Przechodziłem ją ze 4 razy niestety nie wracam już do niej....

I znowu ktoś kto też grał w Codename: Outbreak xD A już myślałem, że to jakaś mało popularna gra...

Ty przeszedłeś ją 4 razy a ja utknąłem w 6 czy 7 misji :P

Młody ze mnie gracz. Pierwsza gra w jaką odważyłem się zagrać po propozycji wujka, to... Far Cry! I wiecie, wtedy mi się podobał, a teraz to dla mnie taka mała kaszanka :) Później było coś w stylu Drivera albo GTA, ale niestety nie pamiętam tytułu. Na trzecim miejscu w kolejce znalazł się kultowy HoMM 3! Grałem w niego z siostrą co turę (tak na zmianę) i było super!!!

Far Cry, chociaż że nie grałem, to wiem że jak na starą gre jest kultowa i świetna i porównywanie jej do kaszanki jest złe :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą grą był Commandos: Behind Enemy Lines. Ach, świetna gra (wyciera łzę wzruszenia zza monokla). Później był chyba stareńki Speed Busters (od Ubisoftu, o ile się nie mylę), no i później HoMM3, w którego gram do dziś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą gre jaką zobaczyłem na PC-ta bytł "Spellcros" (nie wiem czy dobrze zapisałem) wersja demo. Grał w nią mój brat, pamiętam jak podobało mi się przeproadzanie oddziału żołnierzy z jednego końca planszy na drugi zabijając po drodze hordy orków i różnego rodzaju stworów z innego wymiaru. Natomias moją pierwsza grę w którą zagrałem był "Earh 2140", gdzie przejmowało się dowodzenie nad oddziałami androidów lub maszyn i eliminowało strone przeciwną. Nigdy nie ukończyłem tej gry, a to dlatego, że pod konieć komp mi sie zepsuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą grą w którą zagrałem były takie monster tracki, na PC. Nie pamiętam nazwy, dawno temu w nie grałem xD. Pamiętam, że było koło 5 pojazdów do wyboru. Jeden z nich miał na masce taką buźkę zombiaka namalowaną, drugi węża, a reszty nie pamiętam. Wiem, że świat gry był otwarty, bo można było sobie pojechać gdzie się chce. Chociaż i tak był pusty xD. Więcej o niej nie pamiętam :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gra to o ile pamiętam Dragon Throne: bitwa o czerwone klify. Jakoś mnie wciągnęła, przechodziłem kampanię i wszystkie scenariusze kilkarotnie. Na moim starym kompie była to chyba jedyna produkcja jaka mi działała. Urzekła mnie w niej grafika. Był też ciekawy system rozwoju miasta i postaci, ale nie pamiętam dokładnie. Dla mnie gra ma swój urok...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Worms World Party. Moja pierwsza oryginalnie zakupiona gra, również pierwsza gra, na moim pierwszym własnym komputerze.

Wcześniej grałem u kolegi.. czasy Diablo 1, Spec Ops, Kingdoms, Majesty.. i innej pixelozy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...