Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomoslav

Wasza pierwsza gra.

Polecane posty

Moja pierwsza gra w ogóle to był Duck Hunt na Pegasusa. Dostałem od rodziców pod choinkę razem z pistoletem. Byłem pod tak wielkim wrażeniem tej gry i sprzętu, że grałem chyba z 2 dni z przerwami tylko na spanie i jedzenie :P

Jeśli chodzi o grę komputerową to była to FIFA 2000. Razem z Tarzanem była zainstalowana przez pracownika sklepu, w którym był kupiony mój pierwszy pecet. Zapadł mi w pamięć kod na UFO, którym budowałem napięcie w meczu jak już gra mi się znudziła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to byly to:

- Tomb Raider

-Moto Racer (jak to ostatnio gdzieś znalazlem ehh... przynajmniej pierwszy raz przeszedlem;)

-Duke Nukem 3D (do dziś pamietam początek na wieżowcu)

-Fifa 99

-Need for Speed 2

-Herkules

-GTA 1

-Star Wars (nie wiem jaki)

-International Rally

- i Hexen

-i jeszcze mortal kobat 2 u kuzyna na amidze:)

wszystko w latach 97, 98, 99 dotąd sięga moja pamięć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza poważna gra na komputer to były jakieś takie samoloty... niestety tytułu nie pamiętam :sad: Latało się w niej amerykańskim myśliwcem i strzelało do Japończyków, z początku tylko w statki a później dolatywały myśliwce i była zadyma :laugh:. A pierwszy (w ogóle) tytuł w jaki grałem to było Super Mario Bross na Pegasusa :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą grą na PC był... Gothic. Z tego wnioskować można, że komputer dość późno miałem :) Ale tą zapamiętałem przez grafikę (wtedy) cudną, humor w tej grze i czary, jakie bezimienny posiadał. W ogóle jestem fanem gry i gatunku. Wcześniejsze gry na pegazusa: rozmaite Mario i Contra (taka platformówka + strzelanie go ludzi i kosmitów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą grą, w jakąkolwiek grałem był Crash Bandicoot, a dokładniej jego demo na psx. Zafascynował mnie ten pomarańczowy jamraj, jego atak polegający na kręceniu się oraz naprawdę bardzo ładną grafikę. Moją pierwszą grą, na PC był Doom (grałem u mojego sąsiada). Ciągle pamiętam te bronie oraz potwory. A moją pierwszą grą na moim PieCu było Chrome. Całkiem fajnie się grało, jednak byłem zbyt młody i niedoświadczony w FPSach, więc miałem wiele trudności w tej grze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą grą było pierwsze GTA. Nigdy nie wiedziałem o co chodzi bo nie znałem jeszcze angielskiego. Bardzo wesoło było jak z 10 lat starszą siostrą rozjeżdżaliśmy ludzików i nie wiadomo skąd był Game Over. Drugą taką grą był DSJ. Skoki narciarskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja straciłem dziewictwo u kuzynki... :tongue: Pamiętam jak graliśmy w Mario na Pegazie... później był Piecet... no i właśnie tu nie jestem pewien na 100% ale dziewictwo pecetowe straciłem z zielonym beretem w pierwszej części Commandos... później było GTA i Zeus.... no i poleciało... Gameboy, później Advance a teraz Xbox i pierwsza gra: CoD 4: MW :D ach, te wspaniałe lata... :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, na pewno pierwszą grę, jaką 'odpaliłem' na PC był Pinball. Grałem w niego z parę dni, nie wiem co w nim takiego wtedy widziałem. Z instalownych to był DX-ball, czy coś takiego, nazwy nawet nie pamiętam. A z takich 'pożądniejszych' to chyba GTA II, nawet w szkole w to się grało z kumplami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdalej w pamięci mam jeszcze słabiutki obraz PacMan'a ( tego oryginalnego! ) :laugh: Ale wątpię, żeby to była moja pierwsza gra. O ile dobrze pamiętam to pierwszy był, całkowicie rozpikselizowany, jednokolorowy, Alladin... albo coś w tym rodzaju :happy: Biegało się takim arabem bo mieście i monety zbierało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że na Kompy, pierwszą grą którą odpaliłem był albo Mario Bros, albo Red ALert2. Dotąd grałem tylko 2 rasy w tą super gierkę, a nadal pamiętam jakąś dziwną misję: Zniszcz Pentagon :)

Ale nieco później dostałem PSX i grałem se w Crasha Bandicota, zaś na PS2 pierwszą grę, w którą zagrałęm był dołączony do zestawu... Eye Toy Sports :)

Jeszcze na PS3 piuerwsza była najlepsza ze wszytskich, miażdżąca PES'a (na PS3 i X360!) FIFA 09!!! Wielkie brawa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pierwsza gra to było na pegasusie i 3 które najbardziej pamietam to mission impossible, contra oraz mario :) Później przyszedł czas na commodore na której grałem w jakieś wyczynowe skoki do wody niestety nie pamiętam tytułu, w każdym razie posiadałem ją dość krótko bo wkrótce została wymieniona na PC gdzie pierwszą moją grą uruchomioną jeszcze w DOSie był dizzy, później już tradycyjnie (chociaż nie jestem pewny czy w tej kolejności) tetris, powrót do mario, jakaś gra w której strzelało się do dinozaurów a której tytułu za chiny nie moge sobie przypomnieć :P Heroes M&M 1,2, Lara, pierwsze Anno, Quake, Doom, Gta I oraz zawód jaki przyniosła dwójka itd. itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pamietam

Jim dżdżownice 1 i 2 pamietam ze nie wiedzailem jak przejsc tej rzeczki rok tmu dowiedzialem sie ze trzeba na swinie wskoczyc

The Claw oraz Akimbo swiateczne wydanie komputer swiat 98 rok w clawa doszedlem do 3 planszy ale w gre gralem caly czas i nie wiedzaielm jak zapisac stan gry;), a akimbo kulem sie kolo studni

Neverhood gra legenda tez nie wiedzialem jak zapisac najdalej doszedlem gdzies do polowy korytarza, a moja mama doszla do konca i wylaczyla gre;) (tez nie wiedziala ze sie zapisuje;))

Moje pierwsze ABC kultowy program dla dzieci siedzialem przy tym calymi dniami

W sumie wszystkie moje gry oprocz czasopismowych byly piratami (miec nagrywarke w 97 to bylo cos... tyle ze nie mialem ja jeno kolega taty) i wtedy w wiekszosc gier gralem z tata (ktory byl zapalonym graczem i milosnikiem CDA) i dzieki niemu je poznalem. A propo rodzicow moi pamietaja Prince of Persia, i Elasomanie (w ktora gram do dzis :)).

PS pamietam jeszcze jakies lamiglowki z takim psem tylko nie pamietam co to bylo ale wtedy jeszcze dosa mialem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...