Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie

Polecane posty

U mnie ostatnio od 3 dni na repeat prawie że non stop leci motyw muzyczny z trailera Sin City :D Wiem, że nie metal, ale ten utworas jest świetny wręcz.

A poza tym nowy nabytek do kolekcji zbioru dyskografii Paradise Lost - Draconian Times. Taka sobie płytka - może muszę się jeszcze osłuchać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś teraz slucham ST. Angera Metallicy - na prawde rozni sie od poprzednich plyt a szczegolnie o pierwszej :)Killem'all. Metallica to naprawde klasyla...

CO do nowszych zespołow to teraz slucham System os a Donw - szystkie 3 albumy Steal Thi Album, Toxicity i Mezmerize. SoaD to swietne polaczenie Metalu z folkiem i domieszką rocku. Polecam, bardzo ciekawa muzyka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do nowszych zespołow to teraz slucham System os a Donw - szystkie 3 albumy Steal Thi Album, Toxicity i Mezmerize. SoaD to swietne polaczenie Metalu z folkiem i domieszką rocku. Polecam, bardzo ciekawa muzyka :)

Ja sie jeszcze gdzies spotkalem z albumami "System of a Down" i "Defy you". Wiec te 3 (Steal..Toxicity i Mesmerize) to bynajmniej nie wszystko.

Vader - The Beast

Od czasu do czasu lubie posluchac sobie czegos troche ciezszego niz to co zwykle slucham. Dzis padlo na najnowsza plyte Vadera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falkenbach - Vanadis. Kopiący rzyć folk metal.

jego bede miał za tydzień, od kumpla
:? A ostrzeżenia byś nie chciał? Piraci nie mają tu lekkiego życia. Więc zanim następnym razem się pochwalisz, to lepiej zamknij gębę.
Whiskey In The Jar
Hehe, ta piosenka to dla mnie wyznacznik komerchy w przypadku Metalliki ;] Taka pościelówa...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem przypomnieć sobie płyty ważne dla mnie, ale ostatnio jakby zepchnięte na dalszy plan:

Opeth - Blackwater Park, Deliverance, Damnation (Te płytki, zwłaszcza Blackwater Park to niesamowita mieszanka styli, to jest piękne :twisted: )

Potem przyjdzie kolej na przesłuchanie innych :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj V RADIO z Vice City caly czas sluchalem. :) Wiem ze to moze nie pasuje, ale w koncu zostalo to wydane na osobnych plytach, wiec... :) Co do samego sound track, coz zageszczenie starego dobrego grania jest tak wielkie ze mozna tego sluchac kilka razy pod rzad, a i jeszcze Lazlow. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron Maiden - Powerslave

Metallica - St. Anger

Nirvana - You know You're Right

Apocalyptica - Somwhere around Nothing

Kocham te piosenki!!!

Whisky metalki to jest komercha! Nie słucham, nie lubię... nie popieram! Co innego Justice! Cała płyta jest genialna! Polecam razem z Stangerem skoro go aurat słucham (St. Anger, Shoot me Again, Unnamed Feeling... )

Yummi! Aż brakuje czasu, żeby wszystkiego posłuchać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem przypomnieć sobie płyty ważne dla mnie, ale ostatnio jakby zepchnięte na dalszy plan:

Opeth - Blackwater Park, Deliverance, Damnation (Te płytki, zwłaszcza Blackwater Park to niesamowita mieszanka styli, to jest piękne :twisted: )

Potem przyjdzie kolej na przesłuchanie innych :D

Ja osobiście uwielbiam jeszcze Morningrise, Still Live oraz podpisuję się pod genialnością Blackwater Park i Deliverance ;) Damnation jetrs jakby z innej bajki hehe, ale na dołujące wieczory dobry :)

Malevolent Creation - Eternal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opeth - Blackwater Park

ach, tam jest jedna swietna piosenka - "Harvest". Jak dla mnie cudo. Reszta juz podobna do wczesniejszych dokonan Opeth'a. Osobiscie z ich tworczosci wybitnie nie lubie tylko jednego utworu (nie wiem czy znam wszystkie). Mianowicie Into the frost of winter - taka sieka, ze az uszy bola :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blac Sabbath - into the void

Cardi a w morde to byś niechaciał ?! Whisky in the jarrow to nie żadna komercha ale przerobiona klasyczna irlandzaka piosenka, a dokładniej typu Fishermans Jig ! o takiej samej nazie.... ach ci ignoranci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do nowszych zespołow to teraz slucham System os a Donw - szystkie 3 albumy Steal Thi Album, Toxicity i Mezmerize. SoaD to swietne polaczenie Metalu z folkiem i domieszką rocku. Polecam, bardzo ciekawa muzyka :)

Ja sie jeszcze gdzies spotkalem z albumami "System of a Down" i "Defy you". Wiec te 3 (Steal..Toxicity i Mesmerize) to bynajmniej nie wszystko.

Vader - The Beast

Od czasu do czasu lubie posluchac sobie czegos troche ciezszego niz to co zwykle slucham. Dzis padlo na najnowsza plyte Vadera.

ok, ok, jest jeszcze 1 plyta "System of a Down" ale "Defy You"??? To nie jest album, to chyba singiel, promo albo cos :/. Nie zaliczany jest do dyskografii przynajmniej na stronach internetowych poswieconych temu zespolowi (na jakich bylem).

System of a Down - wszystkie albumy (oprócz Defy You :? )

Grip Inc. - Incorporated - szczegolnie fajny trash (ciekawostka - gitarzysta jest Polak - Waldek Sorychta :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wieczór nieco ambitnego tekno:

Pain - Rebirth

Whisky in the jarrow to nie żadna komercha ale przerobiona klasyczna irlandzaka piosenka, a dokładniej typu Fishermans Jig !
Mordo niedogolona, to oznacza, że to nawet podwójna komercha, bo nie dość, że sobie przypisali kawałek to jeszcze ukradli melodię! Farfocle z Metaliki ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...