Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla miłośników przygodówek

Polecane posty

Lamy ekwadorskie i tresowane lamy oraz los. Roderyk Rupert oraz Brajan. A co niech sie wszyscy Lymianie pomacza :twisted:

Co do Hand of Fate IMO pierwsza czesc byla bardziej z jajem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK

Czekam na BS3 i TJL2. BS3 ma być w 3d -eeeee!!!!!!!!! Nie sądze by mu to wyszło na dobre,ale mam nadzieję że się mylę!

BTW, nie ma ktoś Monkey'a do sprzedania!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na BS3 i TJL2. BS3 ma być w 3d -eeeee!!!!!!!!! Nie sądze by mu to wyszło na dobre,ale mam nadzieję że się mylę!

BTW, nie ma ktoś Monkey'a do sprzedania!?

Tak na pewno sie mylisz :D

No wlasnie ktos moze mi tanio oddac :mrgreen: Monkeya 3...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK
Czekam na BS3 i TJL2. BS3 ma być w 3d -eeeee!!!!!!!!! Nie sądze by mu to wyszło na dobre,ale mam nadzieję że się mylę!

BTW, nie ma ktoś Monkey'a do sprzedania!?

Tak na pewno sie mylisz :D

No wlasnie ktos moze mi tanio oddac :mrgreen: Monkeya 3...

:evil: :evil: JA mam zawsze rację!!!!! :twisted: :twisted: :D

Monkey 3 RULEZ!!!!!

Bs KAPUT:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie wspomniał o genialnej serii gier Przygodowych (z dużej litery) pod nazwą Gabriel Knight. Dla mnie Sins of the Father i Blood of the SAcred, Blood of the Damned to jedne z najlepszych i najlogiczniejszych przygówek jakie dane mi było poznać. Szkoda, że nie posiadam 1. części, ale nic straconego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK
Nikt tu nie wspomniał o genialnej serii gier Przygodowych (z dużej litery) pod nazwą Gabriel Knight. Dla mnie Sins of the Father i Blood of the SAcred, Blood of the Damned to jedne z najlepszych i najlogiczniejszych przygówek jakie dane mi było poznać. Szkoda, że nie posiadam 1. części, ale nic straconego...

Wstyd mi ale nie było mi dane zagrać :oops:

Do fajnych gier (szczegolnie przygodowek0 ciężko się dostać!!

To ONI je kryją!!! Boże czy tylko ja ICH widzę!!!????? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK
Grałeś w Brokens'a 2???

Niedawno przeszedlem :mrgreen:

Ja tydzień temu!

Miałem niezły zastój jak zejść na plaże na wyspie Zombie! A wystarczyło kliknąć na celowniku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w Brokens'a 2???

Niedawno przeszedlem :mrgreen:

Ja tydzień temu!

Miałem niezły zastój jak zejść na plaże na wyspie Zombie! A wystarczyło kliknąć na celowniku...

I sam na to wpadles, czy ktos Ci powiedzial? :D

ja sie zacielem przy planie filmowym, ale DALEM RADE! =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja największy problem miałem z przynętą dla tego małego rybaka. :evil: Zajęło mi to kupę czasu, a że trzeba dać piórko kotu to mi dopiero kolega powiedział :oops: .

____________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque

Ja tam wole tradycyjne "plaskie" :wink: przygodowki ! Nawet jesli maja elementy 3d. Ale jak zrobia calosc w 3d to bedzie to przypominalo tomb raidera, ktorego (sorki :wink: ) nigdy nie moglem strawic......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK

2d rządzi. Trujwymiar jest niewygodny manualnie - sterowanie i wzrokowo - wyobraźcie sobie znalezienie jakiegoś malutkiego przedmiociku w trujwymiarowym pokoju - horror!

BS3 to dla mnie wielka niewiadoma - mam nadzieję, że zaskoczy pozytywnie!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2d rządzi. Trujwymiar jest niewygodny manualnie - sterowanie i wzrokowo - wyobraźcie sobie znalezienie jakiegoś malutkiego przedmiociku w trujwymiarowym pokoju - horror!

BS3 to dla mnie wielka niewiadoma - mam nadzieję, że zaskoczy pozytywnie!!

Tak, dobrze mowisz, juz byla taka przygodowka - Odyseja... sterowanie jeszcze pol biedy, ale znalezienie jakiegos przedmiotu to byl rzczywiscie horror...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jednego nienawidze w przygodowkach - elementow zrecznosciowych!!! Nienawidze tego! Argh! Zagryze jak to zobacze gdzies! Jednak w TLJ bylo... ale juz Ci wybaczam April :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwad_rat
2d rządzi. Trujwymiar jest niewygodny manualnie - sterowanie i wzrokowo - wyobraźcie sobie znalezienie jakiegoś malutkiego przedmiociku w trujwymiarowym pokoju - horror!

BS3 to dla mnie wielka niewiadoma - mam nadzieję, że zaskoczy pozytywnie!!

Tak, dobrze mowisz, juz byla taka przygodowka - Odyseja... sterowanie jeszcze pol biedy, ale znalezienie jakiegos przedmiotu to byl rzczywiscie horror...

Ja też się z wami zgadzam. Ale najgorsze jest to że wielu twórców powoduje że ta plaga się powiększa. Coraz więcej 3D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się z wami zgadzam. Ale najgorsze jest to że wielu twórców powoduje że ta plaga się powiększa. Coraz więcej 3D.

Poniewaz coraz wiecej przygodowek dostaje sie na Konsole...

A najbardziej rozwalil mnie Doom na GameBoya! :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, ja też nienawidzę, kiedy przygodówki są w 3D. 2D i ręcznie malowane tła, mniam, to jest to!

W życie nie wybaczę gościom z Lucasarts, że Monkey 4 jest w 3D. Jeez, why?! :cry: Ja w piątej części chcę powrotu Guybrusha z brodą, tego z 2. częsci. :twisted:

Dla mnie jedną z najgorszych przygówek w historii była Agharta: The Hollow Earth. Co to nie było, przygodówka czy chodzona bijatyka, bo już sam nie wiem. Nie cierpię elementów zręcznościowych. :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2D to jedyny słuszny kierunek w przygodówkach :!: Od wszystkich reguł zdarzają się oczywiście wyjątki, jak na przykład ostatni Monkey, ale 2D rules.

A w BS2 tez miałem najwięcej problemów z planem filmowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...