Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla miłośników przygodówek

Polecane posty

Gość Pykman

Widzeliscie znow w CD-Actionie NIE bedzie przygodowki :( Powinnismy urzadzic jakis protest czy cus :PPP A jest tyle pieknych przygodowk, ktore mozna by dac a ktore nie sa juz dostepne w Polsce !!

A tak wogule to seria Monkey Island rulezzzzzzzz 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą przygodówką w jaką grałęm byłą Monkey Island II - z dwóch powodów. A: to była moja pierwsza gra przygodowa, której solve'a przeczytałem po angielsku :) B: Monkey Wrench wymiata do dzisiaj!

ALe aż mnie smutek ogarnia, kiedy pomyślę, że takie pyszności jak Discworld I i II, seria Indiana Jones, Simon I i II czy I część Monkey Island są nie do dostania. Jeżeli jakaś dobra dusza zna adres, z którego można by je ściągnąć, to proszę słać na maila - będę niewymownie wdzięczny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość black_death.

Nie wiem bo nie czytalem za duzo poprzednich postow...ale czy mozliwe bylo ze zapomnieliscie o cudownej, przesyconej humorem i co najwazniejsze...POLSKIEJ przygodowce jaka byl Teenagent (znam ta gre na pamiec...moge rbic jako zywa solucja;-))...i ja pamietam jeszcze taka piekna przygodowke (az sie lezka w oku kreci)Delfin...byla ona po polsku i na Amige...ehh...to byly czasy...nie to co teraz...pomieszaja tak piekny gatunek jak przygodowka z jakas bijatyka...i co to ma z tego wyjsc jak nie szmelc...szkoda gadac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnos

Ach... Nowy Teenagent - to byla przygodowka. Ociekala wrecz humorem, ktory tworzyle zagadki jakie oferowala. Co prawda 90% z nich nie mialo sensu (byly zupelnie szalone). Tylko ludzie "myslacy inaczej" byli w stanie przejsc Teenagenta bez solucji :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość black_death.
Ach... Nowy Teenagent - to byla przygodowka. Ociekala wrecz humorem, ktory tworzyle zagadki jakie oferowala. Co prawda 90% z nich nie mialo sensu (byly zupelnie szalone). Tylko ludzie "myslacy inaczej" byli w stanie przejsc Teenagenta bez solucji :D

Hehe...Czarnos...nie musiales mi takich komplementow prawic ("Tylko ludzie "myslacy inaczej" byli w stanie przejsc Teenagenta bez solucji ")...

Moze to prawda ze ja jestem myslacy inaczej...nie wim...moze...musze pomyslec :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe aż mnie smutek ogarnia, kiedy pomyślę, że takie pyszności jak Discworld I i II, seria Indiana Jones, Simon I i II czy I część Monkey Island są nie do dostania. Jeżeli jakaś dobra dusza zna adres, z którego można by je ściągnąć, to proszę słać na maila - będę niewymownie wdzięczny!

Szkoda, szkoda tych wszystkich gier. Absolutnie nie rozumiem postępowania podejścia do abandonware'u. Zysków z tego i tak nie czerpią, a udostępnić legalnie nie chcą. Pies ogrodnika - sam nie zje, a innemu nie da. Pozostaje polować na okazje na stroanch aukcyjnych... albo zejść na złą drogę :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość groovy
A ja sobie właśnie szukam i chcę kupić Głupkow z Kosmosu :!:

Az mi slinka cieknie =P~

Naprawdę polecam obecnia gra 4CD kosztuje poniżej 40 zeta, no i dowiesz się z czego powstaje pasta do zembuff, sic!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie właśnie szukam i chcę kupić Głupkow z Kosmosu :!:

Az mi slinka cieknie =P~

Naprawdę polecam obecnia gra 4CD kosztuje poniżej 40 zeta, no i dowiesz się z czego powstaje pasta do zembuff, sic!

Juz sie dawno dowiedzialem, bo juz niedawno przeszedlem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnos
Ach... Nowy Teenagent - to byla przygodowka. Ociekala wrecz humorem, ktory tworzyle zagadki jakie oferowala. Co prawda 90% z nich nie mialo sensu (byly zupelnie szalone). Tylko ludzie "myslacy inaczej" byli w stanie przejsc Teenagenta bez solucji :D

Hehe...Czarnos...nie musiales mi takich komplementow prawic ("Tylko ludzie "myslacy inaczej" byli w stanie przejsc Teenagenta bez solucji ")...

Moze to prawda ze ja jestem myslacy inaczej...nie wim...moze...musze pomyslec :D

Sam przeszedlem gre bez solucji, chociaz w niektorych momentach musialem odwolywac sie do starej strategii - "uzyj wszystkiego na wszystkim" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnos
Ach... Nowy Teenagent - to byla przygodowka. Ociekala wrecz humorem, ktory tworzyle zagadki jakie oferowala. Co prawda 90% z nich nie mialo sensu (byly zupelnie szalone). Tylko ludzie "myslacy inaczej" byli w stanie przejsc Teenagenta bez solucji :D

Hehe...Czarnos...nie musiales mi takich komplementow prawic ("Tylko ludzie "myslacy inaczej" byli w stanie przejsc Teenagenta bez solucji ")...

Moze to prawda ze ja jestem myslacy inaczej...nie wim...moze...musze pomyslec :D

Sam przeszedlem gre bez solucji, chociaz w niektorych momentach musialem odwolywac sie do starej strategii - "uzyj wszystkiego na wszystkim" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość black_death.

Heh...w moim poprzednim poscie byl maly blad...ta gra na amige to nie "delfin" tylko Eksperyment "Delfin"...naprawde gra super...tylko sa "male" problemy z zegarkiem...A jak jush przygodowki to polecam jeszcze Monkey Island I (nie pamietam dokladnej nazwy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość black_death.

Heh...w moim poprzednim poscie byl maly blad...ta gra na amige to nie "delfin" tylko Eksperyment "Delfin"...naprawde gra super...tylko sa "male" problemy z zegarkiem...A jak jush przygodowki to polecam jeszcze Monkey Island I (nie pamietam dokladnej nazwy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aragorn_code_47

Ile ja się naszukałem gry Broken Swoard I. Juz straciłem wszelkiem nadzieje, kiedy zobaczyłem, że na jakiejś stronce jest wersja do ściągnięcia na GBA. To było błogosławieństwo. Później udało mi się dokopac do wersji PC, i ztwierdzam, że róxnica między jedną wersją a drugą jest tylko jedna: rozdzielczośc. Jeśli by ktos chciał zagrać w tą grę a nie mógłby jej się doszukać, to bez wachania można sięgnąć po wersję GBA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość słoma212

JA OSTATNIO PRZECHODZIŁEM JAZZ AND FAUST- gierka średnia ale pograć można no ale moja ulubiona gra z gatunku przygodówka to BLAIR WITCH PROJECT, tylko szkoda że następne części nie są już tak wspaniałe jak 1 przyznam szczerze że do gry podchodziłem z dystansem(nigdy nie lubiłem zbytnio przygodówek ale gierka po prostu rewelacyjna)

AVE CDACTION!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość yanosick
Ostatnio wygrałem grę Casanova( :) )! Czy jest to fajna gierka? Bo mam kilka innych gier do "zagrania", więć nie wiem, którą wybrać! :(

Ja dostałem ją jako bonus :) , bo spóżnili się (sporo) z wysłaniem wygranej przeze mnie The longest journey :D

Tlj jest bardzo dobra, ale w Casanove nie jestem w stanie pograć - za słaby komp :cry:

Ale filmik wprowadzający jest fajny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy są jacyś fani polskiej przygodówki Książę i Tchórz?

Dla mnie jest ona jedną z najlepszych przygodówek.

Toonstruck panowie, Toonstruck!

To jest dopiero przygodówka pełną gęba - pełno humoru, innowacyjne rozwiązania, ciekawe zagadki - Książę i Tchórz, mimo, że jest dobrą grą, nie wytrzymuje w starciu z miodnością tej pierwszej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
A czy są jacyś fani polskiej przygodówki Książę i Tchórz?

Dla mnie jest ona jedną z najlepszych przygodówek.

Toonstruck panowie, Toonstruck!

To jest dopiero przygodówka pełną gęba - pełno humoru, innowacyjne rozwiązania, ciekawe zagadki - Książę i Tchórz, mimo, że jest dobrą grą, nie wytrzymuje w starciu z miodnością tej pierwszej.

Toonstruck widziałem tylko chwilę u kumpla i nie zrobił na mnie wrażenia.

Hmm... może mój kontakt z nią był za krótki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie dwie serie przygodowe Broken Sword i Monkey Island. Obie sa swietnie wykonane i maja swietny klimacik. Poprostu sa kultowe i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...