Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla miłośników przygodówek

Polecane posty

Gość Pykman
Mam pytanko : czy ktos wtział taki pack ze wszystkimi monkeyami i czy wie czy coś takiego jest w ogule jeszcze (jeśli kiedś było) w sprzedarzy! Mi się wydaje że już coś takiego widziałem! #-o

Bylo, bylo nazywalo sie "Monkey Island Bounty Pack" i zawieralo 3 czesci gry. Udalo mi sie go nabyc 8) ale bylo to jakies pare lat temu (3 moze 4) i watpie zeby jescze mozno go bylo gdzies dostac :(. Sprawdz strone LEM-u

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwad_rat
Mam pytanko : czy ktos wtział taki pack ze wszystkimi monkeyami i czy wie czy coś takiego jest w ogule jeszcze (jeśli kiedś było) w sprzedarzy! Mi się wydaje że już coś takiego widziałem! #-o

Bylo, bylo nazywalo sie "Monkey Island Bounty Pack" i zawieralo 3 czesci gry. Udalo mi sie go nabyc 8) ale bylo to jakies pare lat temu (3 moze 4) i watpie zeby jescze mozno go bylo gdzies dostac :(. Sprawdz strone LEM-u

"Monkey Island Bounty Pack" rzeczywiście. Mogli by zrobić taki pack jeszcze raz tym razem takrze z 4 częścią gry. Pewnie znalazło by się wielu chętnych .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque
Najdłuższa podróż spodobała mi się, ale nie moge jej uznać za wyjątkową. Nie ma dla mnie tego "czegoś" :evil: Wole Discworld z głosem Eric'a Idle'a z Montiego :!:

To Idle podkladal glos w D2????????? :shock: Raaany musze miec te gre: dwie najwieksze świętosci w jednej grze :!: :!: :P:P:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EvilKurt

Mi zawsze odpowiadały przygodówki w stylu gry "Hopkins FBI" czy "Jack Orlando", ale nie gardzę tymi nowszymi ("Syberia"). Moją pierwszą grą przygodową na blaszaka był niezapomniany "Książę i Tchórz" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque
Mi zawsze odpowiadały przygodówki w stylu gry "Hopkins FBI" czy "Jack Orlando", ale nie gardzę tymi nowszymi ("Syberia"). Moją pierwszą grą przygodową na blaszaka był niezapomniany "Książę i Tchórz" :)

Eeech Jack Orlando" - to byla gra.............. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pykman

A pamieta ktos z was gre "Hand od Fate" ???? To byla jedna z pierwszych przygodowek w jakie gralem (pierwsza byl Teenagent-IMHO NAJLEPSZA polska przygodowka :!: ), i to wlasciwie dzieki niej pokochalem ten gatunek. Byla poprostu swietna, bardzo rozbudowana, zabawna i do tego po polsku :) Zaluje tylko ze nie zagralem w inne gry ze swiata KYRANDII- ale kto wie moze kiedys

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Idle podkladal glos w D2????????? :shock: Raaany musze miec te gre: dwie najwieksze świętosci w jednej grze :!: :!: :P:P:P

Widzę, że fellow lover Pratchett'a i Monty Pythona 8) Witam :!: A głos podłożony jest idealnie - wspaniale pasuje do Rincewind'a. Cudo.

A ja często wspominam oba Broken Sword'y. Ale i Jackiem i Hopkins'em nie gardzę :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque
Widzę, że fellow lover Pratchett'a i Monty Pythona 8) Witam :!:

hehe ja rowniez. coz - ci ktorzy nie lubia jednego albo drugiego nie sa godni powitania :wink: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque
Nie są nawet godni by ich llama trącała. Niech se ścinają drzewa śledziami. Bloood peasensts :twisted: A tak poza tym, które skecze z Mp najbardziej lubisz?

:D

czy ja wiem? wryl mi sie w pamiec tan skecz z "Skeczu z papuga nie bedzie..." nie pamietam tytulu, ten o "sztuce kamuflazu" :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque

Aaa - zapomnialbym - oczywiscie inkwizycja. Ogolnie to uwielbiam Graala, m.in. "zabojczego" krolika, zagadke przy moscie i dyskusje o jaskolkach :D:D:D

Jedna z najbardziej przesadzonych piosenek jest ta o spermie z "Sensu Zycia". Pamietasz :?:

Aha koniecznie zajrzyj na: www.modrzew.iq.pl tam sa m.in. pelne scenariusze do filmow! Przeczytaj napisy do "Graala" !!!!!!!! :D

Zreszta twoj avatar to bog z graala nie???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, właśnie też zastanawiałem się co przedstawia avik Qbusia. Faktycznie jest to bóg (odsuwanie łapą chmurki jest the best!) z Graala.

Ososbiście z dorobku Pajtonów cenię najbardziej Żywot Briana i dwie niezapomniane sceny: tą ze świętym sandałem i błogosławioną tykwą oraz gdy rzymski dekurion poprawiał bluzgi na rzymian pisane na murach przez Briana. :)

Jedna z najbardziej przesadzonych piosenek jest ta o spermie z "Sensu Zycia
"Every sperm is sacred, every sperm is great..." 8)

Ale numer z jaskółkami europejskimi/afrykańskimi jest nie do przebicia. Tą scenę mogę przywołać całą z pamięci.

PS. Ty venasque masz avika Francji z EU. Kto zgadnie kto jest na moim? Nikt, ale to zupełnie nikt. Mogę dać sobie rękę obciąć. Jeżeli chcecie się dowiedzieć, zajrzyjcie na stronę: http://amoka.net/eng/gal/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta twoj avatar to bog z graala nie???
Taa, właśnie też zastanawiałem się co przedstawia avik Qbusia. Faktycznie jest to bóg (odsuwanie łapą chmurki jest the best!) z Graala.

Odkyliście moją prawdziwą naturę 8) Avatarek całkiem sympatyczny, naszukałem się go, ale opłacało się. Jeśli chodzi o skecze to wymienię pare: skecz w widelcem, papuga, zabawa w chowanego, I'm a lumberjack, llamy... hmm... chyba wszystkie :twisted: A filmów to Czarny Rycerz, rysownik po zawale, kamieniowanie i samobójczy odział.

Mówiąc o piosenkach jakie są Wasze ulubione? "Death" :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque

Ale opis Świętego Granatu Ręcznego to musze tu umiescic :!: :D :

"I Święty Attyla wzniósł granat ręczny wysoko, mówiąc - O Panie błogosław ten granat ręczny, który rozniesie nieprzyjacioły twe na malutkie kawałeczki w łasce twojej.

A Pan skrzywił się w uśmiechu a ludzie spożywać poczęli owce, leniwce, karpie, orangutany, płatki śniadaniowe, przetwory owocowe..."

I Pan powiedział - Wpierw wyjąć musisz Świętą Zawleczkę.

Potem masz zliczyć do trzech, nie mniej nie więcej.

Trzy ma być liczbą, do której liczyć masz i liczbą tą ma być trzy.

Do czterech nie wolno ci liczyć ani do dwóch.

Masz tylko policzyć do trzech. Pięć jest wykluczone.

Gdy liczba trzy jako trzecia w kolejności osiągnięta zostanie,

wówczas rzucić masz Święty Granat Ręczny z Antiochii w kierunku wroga,

co naigrywał się z ciebie w polu widzenia twego,

a on kitę odwali.

Amen ! "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, to zostało wykorzystane w grze Fallout. Podczas random encounters można spotkać grupę pod przywództwem artura (odzianych w adv. armor mk II) poszukujących Holy Hand Grenade of Antioch. Odpowiedź brzmi: "Holy Hand what of who?" a potem zostajesz zapytany o kierunek, w którym mają się udać :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...