Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla miłośników przygodówek

Polecane posty

Gość Pykman

Bardzo bym chcial w nie zagrac (szczegolnie w Grima) ale najpierw nalezy te gry miec, a to dosc spory problem :( Czekam tylko na jakies wznowienia po atrakcyjnej cenie. Na stronie www.adventuregamers.com wyczytalem ze LucasArts wyda kompilacje: Grim Fandango, Sam&Max i (chyba) Ful Thortle, mam nadzieje ze znajdzie sie jakis polski wydawca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wajuś

Akurat Grim Fandango zostal wznowiony w Polsce. Pozniej go nawet przeceniono do jakichs 30 zlotych. Jsli dobrze poszukasz w sklepach komputerowych (raczej tradycyjnych, bo w internetowych juz pewnie nie ma) to jeszcze gdzies powinien byc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pykman

Kupie a potem okaze sie, ze gra zostala dolaczona do jakiegos pisma (ehhh nikle szanse, ale pomarzyc mozna) i tym pismam napewno nie bedzie (niestety) CD-Action bo juz niepamietam kiedy dali pelna przygodowke (teraz tylko same rts-y i strzelaniny). A kiedys bylo inaczej..........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wajuś

W przypadku gier LucasArts mozesz zapomniec o jakichkolwiek ttulach dolaczonych do czasopism. Polityka tej firmy polega na chronieniu wizerunku swoich gier i wydawaniu ich jedynie raz na jakis czas we wznowieniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość [bry]
W przypadku gier LucasArts mozesz zapomniec o jakichkolwiek ttulach dolaczonych do czasopism. Polityka tej firmy polega na chronieniu wizerunku swoich gier i wydawaniu ich jedynie raz na jakis czas we wznowieniach.

Niestety masz racje :[ - nikt nie chroni gier tak, jak panowie od Lucasa (no i jeszcze te zaporowe ceny w przypadku nowosci) - ostatnio udalo mi sie dorwac (sam nie wiem jakim cudem) Curse of Monkey Island w cenie... 79 zlotych! - w 6 lat po premierze! Smutne to, ale prawdziwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pykman

Ojj tak glowna wada gier LucasArtu to ich cena, chyba tylko tyloly z Microsoftu je przewyzszaja.

Hmm w sumie dobrze ze te gierki nie beda wydawane na cover cd, bo mam ich troche i bym sie zawiodl jesli okazalo by sie, ze moglem je dostac za 20 zl :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koralisi@
Wszyscy tu o nowych przygodówkach gadają a itak najlepszy był Simon 2 i Książe i Tchóż. Żadna przygodówka nie ma takich tekstów jak Simon :twisted: . No i to zakończenie :lol: .

Świstak! Absolutnie się z Tobą zgadzam. Simon to najlepsiejsza przygodówka, w jaką kiedykolwiek grałam (a sporo ich było). Stwórzmy nową religię :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjj cos ostatnio slabo na ty watku :evil:

Mam pytanie do ludzi ktorzy grali w :Syberie": czy jest to naprawde dobra gra i czy warto ja kupic, a moze jednak przeznaczyc ciezko zgromadzone pieniazki na jakis starszy ale bardziej "wypasny" tytol :?::?::?::?::?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to zalezy czego oczekujesz po przygodowce. Osobiscie polecam glownie ze wzgledu na nastroj (lub jak kto woli klimat) jaki powinien Ci sie udzielic w czasie gry.

Radze jednak poczekac do konca roku i zakupic krotko przed druga czescia, tak aby obie ukonczyc jedna po drugiej. Bedziesz mial kompletna historie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można mówić, że TLJ jest puste i NUDNE. Równie dobrze można powiedzieć, że christina a. jest ciekawą osobą i ma w sobie "coś". Ta gra jest perfekcyjna pod niemal każdym względem (dialogi może rzeczywiście za długie, choć widziałem o wiele gorsze). Fabuła jest przeboska. A jeśli chodzi o długość... TLJ jest pod tym względem trochę jak LOTR Tolkiena. Jedni twierdzą, że mogłaby trwać o połowę krócej. Zaś dla drugich jest wręcz za krótka. Jak ją ukończyłem to myślałem, że zaraz się rozpłaczę. Bo chyba na sequel nie ma co liczyć. :cry:

___________

Aby mieć rozum, trzeba błędu zażyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mam dla Ciebie dwie wiadomosci. Dobra i zla.

Dobra jest taka, ze sequel do TLJ jest wlasnie w produkcji. Zla to taka, ze ukaze sie on pod prawdopodobnie dopiero w 2005 roku, ewentualnie pod koniec 2004. Pozostaje uzbroic sie w cierpliwosc i liczyc na to, ze za polonizacje zajma sie Ci sami ludzie - przede wszystkim Edyta Olszówka 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jen te godzinki spedzone nad najdluzsza podroza.....

Żeby to godzinki. To były noce i dnie... Gra była dosyć krótka, ikilka razy "trza bylo obalić" jak to "pienknie" zresztą rzekl Jakub Wędrowycz, pijak po wsze czasy. TLJ - The Best :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... coś mi tu nie pasuje :twisted: Niby jest osobny wątek o Discworldzie, ale żeby nikt o nim nie wspomniał?? Dla mnie to jest najbardziej zabawna przygodówka ( "I don't giva a monkeys" :lol: ) Nikt też nie wspomniał o Myscie czy Goblinsach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem maniakiem przygodowek, chociaz bardzo je lubie - Escape from the Monkey Island i TLJ to dwie najlepsze w jakie gralem w ciagu ostatich kilku lat. Pamietacie te walki w Escape - Monkey Combats - wymiataja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość limonka
Daliby wreszcie pełną Tony'ego Tougha i.....

Wykorzystałabym solucję

Eeeee tam z solucja to zadna gra...

Jak dla kogo

często jestem wyprana z pomysłuw to by mi sie przydało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bommbel

Moim zdaniem z seri Monkey Island to najlepsza byla trzecia ..... The Cruse Of Monkey Island ... Poprastu rulez ... wiele razy do niej wracalem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...