Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Ale jaja. Uważałem serwer Polish Hussars za jeden z fajniejszych, ale przed chwilą dostałem perma właściwie za nic. Będąc atakującym na Oazie, wsiadłem pełen nadziei do Bradleya. Jak i na każdym innym serwerze zacząłem ostrożnie podjeżdżać i ostrzeliwać zaspotowanych wrogów. Nie wiedziałem, że admini na tym serwerze nie lubią być zabijani. Przy statach ledwie 8/1, niejaki [PH]marioseda zaczął wyzywać mnie i moją rodzinę. Spokojnie odpisywałem z zapytaniem "o co w ogóle chodzi?", ale nic nie skutkowało. W końcu napisałem do teamu porozumiewawcze "ale hejter ;p" co wzbudziło ogólną euforię. Parę sekund później miałem już przed nosem informację, że jestem zadeklarowanych cheaterem. Sytuacja jest o tyle śmieszniejsza, że poprzednią rundę (też Oaza), skończyłem z wynikiem oscylującym koło 20/30, a koledzy [PH]mariosedy, [PH][szym] i [PH]mada szaleli w najlepsze najpierw w heli, a potem (o ironio) również w M3. [PH][szym] skończył nawet z wynikiem gdzieś koło 80/20, ale nic do niego nie mam, zdolny chłopak. W ogóle bym tego wszystkiego nie pisał, ale jeśli to czytasz drogi [PH]mariosedo, wiedz, że mnie możesz obrażać ile Ci się rzewnie podoba, ale moją rodzinę zostaw w spokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nic nie zrobisz

Jak to nie? :cat2: Wołaj gangste z forum i nikt już w helim albo tanku nie poszaleje :>

Możesz stanąć i na uszach. Solo nie wygrasz gry, zwłaszcza jako obrońca. A jeśli na dodatek w przeciwnym teamie jest ze 3-4 gości z TS'em czy whatever podobnym to pozamiatne.

Masz w 100% rację, wystarczy nawet dwóch gości z klanu, głupio zginiesz, jeden zaplantuje, drugi gdzieś się zaczai i mcoma nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz stanąć i na uszach. Solo nie wygrasz gry, zwłaszcza jako obrońca. A jeśli na dodatek w przeciwnym teamie jest ze 3-4 gości z TS'em czy whatever podobnym to pozamiatne.

Equ ile to razy z elvisem w UH wycinaliśmy tak obronę że nie wiedziała co się dzieje ? :) Cd. samej obrony to kiedy gramy 4v4 no problemo ale dalej mamy schody :D.

@Jacuch

Może kolega marioseda się wypowie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://uk.wireless.ign.com/articles/116/1166041p1.html

Battlefield 3 i Mass Effect 3 będą posiadały wersję mobile. Nie wiadomo jeszcze na jakie urządzenia, chociaż ja bym obstawiał NGP. Moc porównywalna do PS3 i wygodne sterowanie przemawiają za tą konsolą. MOŻE też będzie na Ipada2 i 3DSa, chociaż ciężko mi wyobrazić sobie gry takiego kalibru na tych konsolach. Zamierza ktoś z Was grać w BF3 w autobusie?:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equ ile to razy z elvisem w UH wycinaliśmy tak obronę że nie wiedziała co się dzieje ? :) Cd. samej obrony to kiedy gramy 4v4 no problemo ale dalej mamy schody :D.

Z Elvisem... we 2 da się wygrać wszystko jasne. We 4 to już często prościzna, ale nie solo (czyli samemu). Poza tym wycinaliście obronę, ale nie podkładaliście. Czyli jeśli reszta drużyny się nie ogarnie to po zabawie.

Jak to nie? :cat2: Wołaj gangste z forum i nikt już w helim albo tanku nie poszaleje :>

Na PH tak? Zbieram ekipę i załatwimy ten problem. Nie umiejącej się zachować dzieciarni mówimy NIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że ci z PH to takie prostaczki cwaniaczki. Ja jakoś tam w miarę dobrze cisnąłem staty 10-15+ i nikt się nie czepiał. Pamiętam że na tym serwie to często leciały bluzgi a ci goście z ph niebyli zbyt uprzejmi.

Ja to zwykle gram sam i przez te kilka dni idzie mi BEEPiście na każdym serwie. Czasem tylko mam mały problem żeby być w pierwszej trójce.

Tak btw. Szkoda że nie umiem ogarnąć tego ts3. Przesuwałem tą gałką w jedną i w drugą stronę i nie dawało rady by nie było mnie słychać bez echa. Ktoś może mi na priv pomóc? Dzięki z góry. Fajnie by było pograć jakoś razem pamiętam że kiedyś grałem z elvisem i druciakiem, i wtedy też mówili że mam kiepski mikrofon kupiłem nowy i znowu to samo. Próbowałem sam ustawić ale nie dałem rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Dlatego ja np. gram tylko na zagranicznych serwerach, szczególnie brytyjskich i niemieckich, bo można sobie tam nabić sporo fragów :D A polskiego chłamu nawet nie tykam, bo jak sam powiedziałeś, większość ludzi na tych serwerach to kretyni i dzieci neo, które grają jak boty, a jak się im to wypomni to cię zbluzgają i w najgorszym przypadku zbanują. Ale w sumie fajnie jest ich tak powkurzać, więc to chyba jedyny plus tego wszystkiego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z PH nie dość że nie umieją się zachować to jeszcze nic nie grają... Tylko "mada" u nich ciągnął grę a tak [beeep] blada a nie mada :P. A teksty mariosedy na poziomie

sure bitch

albo

lexec kurw*

są codziennością (oczywiście on nie cenzuruje ich...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... Zna ktoś polski serwer Loosers, czy coś w ten deseń? Kiedyś zostaliśmy zbanowani za to, że zwyzywaliśmy neo-admina, który robił jakiegoś pseudo rape na naszej bazie... Wytknęliśmy mu, że rape'ować tu nie można, a nawet to mu nie wychodzi, bo miał staty na minusie. Powiedział, że co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie, pokrzyczał coś jeszcze i poszedł snajpić. Jako, że nie lubimy gdy ktoś w nas rzuca takimi tekstami zebraliśmy dwa czołgi (plus jeden uczciwie ukradziony), jakiegoś Mi-28 i pokazaliśmy pajacowi jak się "gwałci bazę". Skończyliśmy wszyscy z banami, do dziś nie wiemy dlaczego.

Rzeczywiście, serwer godny swojej nazwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacuch

przypadkiem czytam i ...

jaka rodzine? mylisz chlopcze fakty (ciebie jak najbardziej) czy chcesz sie bardziej uzalic?

staty - to .... nie o to chodzi mozna miec niezle i nic nie robic wielkiego (nawet mnie sie trafiaja)

dwie akcje ...

1. przez cala mape (czyt. z 1 mcomow do 2 mcomow) - 1 shoot z bradleya przez mur i kill - spoko farty sie trafjaja

2. pol mapy 1 seria z bradleya i tank rozwalony? chyba kpina - nikt do mnie wiecej nie strzelal, tank 100% hp

mow/pisz co chcesz wiem co widzialem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O PH mogę tyle powiedzieć, że grałem 2 razy i miałem potworne lagi...

Myślałem, że to ogarnięty klan ale jeżeli to co czytam jest prawdą to naprawdę żal.

Tydzień mnie nie było na kompie i tylko parę postów panowie ? Ale obciach :P

Wersje mobile BF3 i ME3 to nie będą pewnie kopie 1:1 tylko jakieś tytuły tworzone od zera z logiem BF3/ME3.

@L1zard

Jak walnę formata w przyszłym tygodniu to się razem pomęczymy :D

Na Loosersach grałem chyba z 3 razy i jak dla mnie serw jak serw. Czyli paru buraków, 2-3 pro a reszta średniaki i brak admina.

EDIT:

Łał zdjęto mi moderację postów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@ Ciężko jest na wojnie, wiele rzeczy się dzieje, trudno się połapać co i jak, to wszystko przypomina płonący burdel...

Co tyczy się czołgu, istnieje możliwość, że ułamek sekundy po trafieniu serią dostałeś z czegoś innego. Jeżeli tak się stało, to nie było cheterstwo, po prostu tak działa gra.

Nawiasem mówiąc, czy takie zachowanie przystoi adminowi na własnym serwerze? Obrażanie czyjejś rodziny bo zabito Ciebie czy Kogoś Tam to według mnie prostactwo i chamstwo pozbawione większego sensu. Jeżeli tak traktujecie wszystkich ludzi, którzy, o zgrozo, zabiją kogoś z Was, to raczej nie będziecie się cieszyć dużą popularnością. I to, brońcie bogowie, nie jest żadna groźba. To jest chyba oczywiste, chyba, że ktoś lubi być tak traktowany, dziwaków nie brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marioseda

Nie chcę się kłócić, ale jako

"syn dwóch pedałów"

mam minimum podstaw by podnieść standardowe (jak na Wasz serwer ---> komentarze na górze mówią same za siebie) besztanie na chacie do rangi obrażania kogoś, kogo nawet nie znasz. A skoro jestem jeszcze przy temacie - dlaczego po prostu nie odpisałeś podczas gry wyjaśniając sytuację, a zamiast tego kontynuowałeś swoje wiązanki?

Co do czołgu - myślisz, że uczyłem się jego obsługi dopiero przy okazji BC2? Spójrz troszkę niżej na sygnaturkę, zauważysz zapewne piątkę w białym kwadraciku. Po za tym używam wzmocnionych głowic (P Głow czy jakoś tak).

Reszta jest milczeniem.

Nawet parę godzin w FH2 daje podstawy do dobrego strzelania na odległość (przynajmniej w moim przypadku), ale i tak polecam, jeśli nadal masz z tym problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja gralem w fife i strzelam podkrecone

@gryzzly

widziales ze cos na rodzine kiedykolwiek pisalem? jesli nie to nie pisz bo wiedz ze na naszym serwie z bluzgi to mozna co najwyzej muta dostac ale za rodzine to juz bana

No Ci goście z PH to są jacyś nieteges. Szczególnie gościu marioseda, pisze, żeby nie spawnkillował, a on z bluzgami wyjeżdża. Czysty idiotyzm i dzieciarnia Neo.

jesli dobrze pamietam i to byla laguna presa to nic nie pisales o spawnkillowaniu tylko o baserape (w ataku ) i normalnie odpisalem "jaki baserape" a Ty chlopcze zaczales jakies glupie teksty takze nie oczekuj ze bede z Toba dalej pisal jak zaczalem

a co mojego "jezyka" to tak musze sie przyznac mam szybsze palce czasami od zastanowienia i nie jestem swietoszkiem (ale pracuje nad tym) ... moge tylko napisac przepraszam jesli kogos kiedykolwiek urazilem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem - rozmowy o grach rozegranych przez forumowiczów - do GwS. Jeśli znowu tutaj o tym napiszecie, liczcie się z konsekwencjami. I uprzedzając ew. fakty - jeśli macie sobie coś do zarzucenia, róbcie to spokojniej, bo za flame także możecie oberwać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego skrótu GwS. Sory ale po prostu nie wiem od czego ten skrót.

Ja lubie grać na Polskich serwach bo jest mały ping i można się dogadać. Chociaż wiadomo jak to na niektórych jest...

Chyba git z tym mikro wiec fajnie by było pograć.

Jest coś nowego w sprawie bf3? Może jakieś oficjalne wymagania czy coś? Jakoś przycichło o tej grze a nie powinno tak być jeżeli chcą mieć dużo sprzedanych kopii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej obczajacie że ten co podkładał głos Aguaierowi w singlu (Grzegorz Pawlak) To dubbinguje też skipera w pingwinach z madagaskaru? Normalnie odpalam bc2 a w multi słysze głos tego skipera z pingwinów:) Hehe dobra opcja.

A ty Mario się nie kozacz,każdy wie jak u was wygląda gra a admini robią co chcą. Aż chętnie walne kilka screenów jak będę grał bo normalnie to przecież puste słowa nie?

Polski serwer to chyba tylko PURE. Ale nie wiem czy tam też nie ma kwiatków.

Pytałem się wcześniej ale nikt nie odpowiedział? Wiecie coś więcej o bf3? Bo po tym 12 minutowym wideło nic chyba konkretnego się nie działo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie wiadomo. Co do PURE to naprawdę spoko chłopaki, grałem z nimi wiele razy czy to sparingi czy for fun i naprawdę super, kulturka, nie ma chamstwa, naprawdę super. :)

@marioseda

To wytłumacz mi jak grać gdy się respisz i dostajesz serię w PLECY i padasz? Kampiliście na naszych tyłach i kto się respił to może góra 2 sekundy i dead.

chlopcze zastanow sie to moze mam z respa podlozyc

LOL

nie chodzi o to, żeby nie podkładać tylko, żeby grać fair, a nie wchodzisz na tyły bo jesteś adminem i Ci wszystko wolno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...