Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

@UP chcesz wiedzieć to pisz do Malone1995. Wydaje mi się, że info ma sprawdzone.

Pewnie sporo ulepszą - część widać już na filmikach. Gdzieś koleś mówił, że bardziej pracują nad zniszczeniami budynków, niż terenowymi ( :( jestem fanem kopania rowów). Oby zostawili fizykę ciał taka jak jest w BC2 bo machający żołnierze to super widok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde odkąd BC 2 weszło do EA Classic to na serwerach zrobiła się straszna frajernia, grę kupił duży motłoch, z którym nie da się pograć normalnie :/ Atmosferę tworzą ludzie, a tych ogarniętych widać coraz mniej ...

Co do BF 3 to ja czekam właśnie najbardziej na mapy miejskie, wielkie mapy i samoloty. Te dżungle już dobijają, ciekaw jestem jak rozwiążą mapy miejskie, będzie się dało wejść do każdego budynku ? Skoro każdy będzie się dało zrównać z glebą to pewnie tak :D Swoją drogą to pewnie z gry zrobi się sniper only jak nie zrobią ograniczeń jak w BC 2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jej znowu płacz. Nie dajmy możliwości czołgania,położenia się na ziemi, kucania,wychylania zabierzmy snajperowi kamuflaż! Niech lata w takim kolorowym aby każdy go widział. Nie pozwólmy także używać mu nóg i rąk aby nie mógł strzelać ani chodzić w kamperskie miejscówki! No sory ludzie ile jeszcze będzie tej bijatyki o "ułatwienia w rozgrywce"? Ja nie mówię by gra była na maxa realistyczna ale położyć i przeczołgać to chyba każdy umie więc nie zdziwił bym się gdyby snajper mógł to wykorzystać. Zresztą o co bać d&*ę jak będą dedyki to wbijasz na serw gdzie lizba snajperow jest ograniczona i tyle.

Ja mam nadzieję że oprócz gorączki i conquest będzie dm i tdm. Ale tdm taki na kilka drużyn i na 2. To rozwiązanie 4 drużyny czyli 1 na 3 pozostałe kiepsko przypadło mi do gustu.

W sumie mógł by być jeszcze tryb ctf i na strefę.Strefa-w której trzeba być jak najdłużej w jednym określonym miejscu. Wygrywa ta drużyna która jest najdłużej w określonej strefie.

No i ctf ale nie taki jak z cod ale taki jak z dfx. w sumie 30 flag (15 twoje i 15 wroga) wroga i twoje są rozrzucone po całej mapie. Która drużyna zbierze wszystkie wrogie flagi i podbije je w bazie wygrywa. Gruba sprawa jak dla mnie i fajnie się w to grało w dfx. A co dopiero jak w battlefieldzie będzie się grało:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jest to banalnie prosty sposób którego ja nie znam a ty będziesz udawał że jesteś wszechwiedzący i mi tego nie powiesz. Ech no life...

byś zapytał się normalnie to bym odpowiedział.

z tego co przeglądałem Twoje posty to raczej sie rzucasz jak żyd po pustym sklepie.

jeśli ktoś inny jest tym zainteresowany to pw.

takie pytanie co ma bycie "no life" do poznania błędu w grze? o.O

nawet mnie nie znasz a oceniasz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do snajpera ja mam nadzieje że zrobią broń w normalnym trybie 1 shot = 1 kill

Nie, nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Chcesz mieć 1 shot 1 kill idź na hc, niektórzy wolą jednak musieć trafić heada z daleka żeby nie było zbyt prosto. Tak jak w BF2 tylko tam w ogóle trzeba było w heada. Ale potem były takie akcjie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@namowaty A ty się zachowujesz jak lepszy od wszystkich najmądrzejszy no i chamski. Wyzywanie od żydów. No pogratulować panu finezji. Gdybyś normalnie napisał że da się to obejść i od razu podał ten sposób nie bylo by gadki. Ale oczywiście trzeba przyszpanować że się wie a ktoś nie i nabijać posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Chcesz mieć 1 shot 1 kill idź na hc, niektórzy wolą jednak musieć trafić heada z daleka żeby nie było zbyt prosto.

Dokładnie. 1hit 1 kill przerabiałem w MOHu i

a) jest łatwo, bardzo łatwo - strzał w kostkę i zabijasz/giniesz - dla mnie zero funu

b) jest nudno.

c) jest tak łatwo, że wszyscy siedzą z karabinami snajperskimi.

d) jest nudno i irytująco.

Tak jak jest teraz jest mniej więcej ok, jak dla mnie. Przynajmniej trzeba się przyłożyć choć trochę do oddawania tych strzałów.

Najbardziej jednak w reconie mnie denerwuje to, że nie można się pozbyć ghillie, nie lubię siedzieć w krzakach gdy gram reconem i wolałbym normalny mundur/chest rig z PACA(nem) do tego boonie hat albo czapka i jazda. Chciałbym mieć taki wybór ^^, mam nadzieję, że BF3 spełni choć trochę moje oczekiwania względem 'customizacji'.

EDIT: @UP: znajdziesz mnóstwo pełnych serwów w BF2, tej grze jeszcze daleko do śmierci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi dużo osób gra jeszcze w BF2? Bo tak oglądam filmik z linku Krexa i strasznie mnie wzięło zeby sobie pograć w starą dobrą dwójeczkę tylko nie wiem czy jest sens sciągać patche jak nie ma ludzi

Są, są serwery. Właśnie ściągam patcha 1.5 i sam zaczynam grać :)

@UP: Też chciałbym mieć możliwość customizacji, ale to ghile się przydaje, np. żeby przucupnąć w krzaku i poczekać na regenerację życia.

Aha właśnie! Regeneracji życia mówimy NIE!

EDIT @UP: Z Twojej sygnatury widzę, że ma nie być komendana. To potwierdzone? Jeśli tak to trochę szkoda, bo ogarnięty komendant daje szaloną przewagę :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@namowaty A ty się zachowujesz jak lepszy od wszystkich najmądrzejszy no i chamski. Wyzywanie od żydów. No pogratulować panu finezji. Gdybyś normalnie napisał że da się to obejść i od razu podał ten sposób nie bylo by gadki. Ale oczywiście trzeba przyszpanować że się wie a ktoś nie i nabijać posty.

nie namowaty tylko nanowaty. Problemy z czytaniem?

idź lepiej pograć bo widać że niezbyt Ci to wychodzi :trollface:

@krex

ostatnio siedze na HC i jak narazie lepiej siętam gra. Nie mówie tylko o graniu snajperem :P

@dragonrider01

jest sens ;) możesz śmiało ściągać. Ludzi nie brakuje. na polskich serwerach pusto się robi po 2:00 w nocy tak do 8:00-9:00. a tak to serwery full ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej jednak w reconie mnie denerwuje to, że nie można się pozbyć ghillie, nie lubię siedzieć w krzakach gdy gram reconem i wolałbym normalny mundur/chest rig z PACA(nem) do tego boonie hat albo czapka i jazda. Chciałbym mieć taki wybór ^^, mam nadzieję, że BF3 spełni choć trochę moje oczekiwania względem 'customizacji'.

Możliwości customizacji są w Play4Free i jak wiadomo wcale nie jest to 4free. Ty chcesz czapkę i mundur, ale ktoś inny będzie chciał latać w pelerynce Dartha Vadera. Więc staram się nie dopuszczać do siebie myśli: "sklepik w BF3" :icon_lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojej sygnatury widzę, że ma nie być komendana. To potwierdzone? Jeśli tak to trochę szkoda, bo ogarnięty komendant daje szaloną przewagę

Gdzieś widziałem tweet Demize99, że komendanta nie będzie ale squad leaderzy mają mieć większe pole do popisu. <-- choć nie bierzcie tego za pewniaka, sięgam głęboko do mojej pamięci. ;)

@Vimes - może nie do końca chcę sklepik z ubraniami (żeby nie było, takiej sytuacji, że mylimy przeciwników, przez to, że np. PLR biegają w oporządzeniu typowo amerykańskim) tylko powiedzmy coś na wzór SpecActa (wersja free), który różni się czymś więcej niż kolorem broni.

W MOHu można było sobie wybrać między skinem kolesia z Tier1, a Rangersem dla Strzelca (odpowiedznik Szturmowca/Assaulta w BC2) w multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam ubiory to tylko plytki dodatek (nie wiem jak ludzie moga za to placic w B4F albo w heroes) Wazne by bylo pelno broni do odblokowania (i nie bylo mozliwosci wykupienia najlepszej przez zoltodzioby- patrz: specact)

A swoja droga jesli mowa o Bf2- to zapraszam na serwery gotland ;)

Aha mialbym pytanie o quick "reload"- ale nie chodzi mi tutaj o zmiane magazynka poneiwaz to kazdy juz zna. Ale jak gra sie snajperka(albo shotgunem) to trzeba nowy naboj wlozyc do komory. Na niektorych video widze jak szybko zmieniaja pomiedzy pistoletem/sniperka i to dziala. Ja zrobilem makro na myszce i nic :(. Czy jest jakis specjalny timing?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(i nie bylo mozliwosci wykupienia najlepszej przez zoltodzioby- patrz: specact)

Ostatnia broń nie jest najlepsza. Najlepszą broń mają właśnie "żółtodzioby".

To się udaje przy shotgunach, przy snajperkach nie (ew. pokaż ten filmik, chętnie zobaczę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W shotgunach można usunąć właściwie tą animację pomiędzy kolejnymi strzałami szybko zmieniając na pistolet i spowrotem na shota.

W zwykłych broniach gdy przeładowujecie to zwróćcie uwagę na to, że animacja się nie skończyła ale naboje z nowego maga są już wyświetlone. Wtedy zmieniacie szybko pistolet i znowu gun i strzelacie kilka ułamków sec szybciej.

W snajpach jest inny trik. Widzisz snajpę na glebie? Stań kolo niej, oddaj strzał ze swojej i szybko podnieś broń, oddajesz strzał z drugiej i znowu podnosisz broń. Kompletnie nie ma animacji przeładowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do snajpera ja mam nadzieje że zrobią broń w normalnym trybie 1 shot = 1 kill

Nie, nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Chcesz mieć 1 shot 1 kill idź na hc, niektórzy wolą jednak musieć trafić heada z daleka żeby nie było zbyt prosto. Tak jak w BF2 tylko tam w ogóle trzeba było w heada. Ale potem były takie akcjie:

No to moja propozycja jest taka:

zrobić opcję, która powoduje, że obrażenia mamy jak z HC a interfejs i inne badziewia zostają z normala lub

niech poprawią te [tutaj pada szereg niecenzuralnych słów] hitboxy w bf3.

@deffik

No z chęcią bym zobaczył jakieś inne stroje do wyboru (wybieranie z listy oczywiście a nie tworzone przez siebie bo to za zasobożerne jest).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...