Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

@elvis

Chodzi Ci o to, żeby "standardowe" obrażenia w BF3 były takie jak na HC w BC2? Czy tylko, aby były różne opcje pół-HC, jak to jest właśnie w Bad Company 2?

Co do skinów, to w MW2 jest parę różnych standardowych skinów, losowo przyznawanych graczowi. Takie coś byłoby fajne, ale trzeba by też zachować jakieś charakterystyczne elementy dla danej klasy, żeby nie było sytuacji, że potrzebujemy ammo, a nie wiemy czy gość koło nas to szturm czy mechanik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BF 2 na jednym magazynku karabinu zabijałeś 5 ludzi, był normalny hud, minimapa, celownik, HP i nikomu to nie przeszkadzało, jak ktoś miał oko to 1 - 3 kulki i kogoś zabijasz a w BC 2 akujesz 15 w łeb i może zaijesz i to jest jak dla mnie totalnie bez sensu, na HC grac mi się nie chce bo bf bez minimapy jest dla mnei do bani, tez chciałbym, żeby obrazenia były takie jak w BF 2 (lub HC na BC2), ale żeby hud był normalny, celownik też, teraz jakaś denna moda na te tryby hc, które jak dla mnie są bez sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie wiem np dlaczego większość normalnych serwerów ma wyłączony FF. To jest totalnie bez sensu, grasz później na takim Cold War - granatnik only, bo nikt nie jest zmuszony do uwagi, kiedyś to serwery bez FF były wybrykiem a teraz ? Wszystko w kierunku casuali ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moja propozycja jest taka:

zrobić opcję, która powoduje, że obrażenia mamy jak z HC a interfejs i inne badziewia zostają z normala lub

niech poprawią te [tutaj pada szereg niecenzuralnych słów] hitboxy w bf3.

Jak nie poprawią tego i noża to się zastanowię nad zakupem gry...

Chociaż... pewnie i tak kupię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie wiem np dlaczego większość normalnych serwerów ma wyłączony FF. To jest totalnie bez sensu, grasz później na takim Cold War - granatnik only, bo nikt nie jest zmuszony do uwagi, kiedyś to serwery bez FF były wybrykiem a teraz ? Wszystko w kierunku casuali ...

Może się nie orientuję, ale casual to ktoś kto chce mieć w grze łatwo, tak? Więc jak się ma do tego friendly fire? Przecież przy włączonym ff trzeba bardziej się starać i nie walić nadami, 40 mm czy inne takie gdzie popadnie. Za diabła nie widzę tu casualizacji. HC forever.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie wiem np dlaczego większość normalnych serwerów ma wyłączony FF. To jest totalnie bez sensu, grasz później na takim Cold War - granatnik only, bo nikt nie jest zmuszony do uwagi, kiedyś to serwery bez FF były wybrykiem a teraz ? Wszystko w kierunku casuali ...

Mógłbyś tak narzekać, gdyby serwer z FF był niemożliwy do znalezienia. A tak nie jest, pełno serwerów ma przyjacielski ogień włączony. Wystarczy dodać do ulubionych i po problemie. Dopóki jest wybór i różnorodność - nie ma co biadolić i nadużywać wyrazów zbudowanych na rzeczowniku "casual" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyliście się z taką sytuacją, że wywala was z serva bo jesteście Polakami? Tutaj screen http://img638.imageshack.us/img638/9455/przesadzili.jpg. No po prostu przesadzili z tym... . Nie wiem, gdzie się z tym zgłosić, ale to już jest jakieś frajerstwo, żeby wywali z serva bo jesteś Polakiem... .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyliście się z taką sytuacją, że wywala was z serva bo jesteście Polakami? Tutaj screen http://img638.imageshack.us/img638/9455/przesadzili.jpg. No po prostu przesadzili z tym... . Nie wiem, gdzie się z tym zgłosić, ale to już jest jakieś frajerstwo, żeby wywali z serva bo jesteś Polakiem... .

Po prostu jesteśmy zbyt dobrzy, żeby z nimi grać. dlatego nas wywalają :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati171992 - ja sądze, że to wina charakteru naszych rodaków. Wstyd przyznać, że niektórzy zachowują się poniżej poziomu.

Co do montażu - filmik świetny, ale takie akcje w głównej mierze składają się z przypadków... Rzadko kiedy mam okazję wytłuc całą drużynę przeciwnika, i to jeszcze np. odwróconą plecami. Kwestia szczęścia ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklerozę macie czy co? Przecież deffik parędziesiąt stron wstecz pisał jasno, że takie praktyki są zabronione i wystarczy jemu (ma kontakty z ludźmi z DICE) lub do EA supportu dać cynk o serwerze dyskryminującym Polaków i raz dwa blokada znika. Po prostu trzeba się postawić, a nie dawać się kopać w d... i jeszcze przepraszać za to.

Skończcie z tym samobiczowaniem bo każdy potrafi błysnąć buractwem na serwerze, nie tylko nasi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaliczam bany średnio co 3-4 serwery za "hacki" o dziwo pkb niczego nie wykrywa ale że adminowi wjeżdżam grą na ambicję po prostu dostaje bana/kicka ... (suteq potwierdzi, ostatnio taka sytuacja na polskim serwerze).

Niema co płakać tylko grać dalej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie jeden z najlepszych montagey :)

Łał, widać, że gośc dobrze gra. Do tego filmik świetnie zmontowany, super muzyka, no i tona szczęścia żeby znaleźć się za plecamy całego wrogiego teamu. Chociaż powinien być kilkanaście razy zabity przy tych akcjiach... No ale, że nikt nie zwrócił uwagi, że coś wszystkich wybija?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA tylach wroga :). Wlasnie sobie pogralem i musze przyznac zem dumny z siebie - akcja a la Enigma - ze oflankowalem z 5 przeciwnikow (adrenalina mocno skoczyla), zmienialem pomiedzy knife/pistol/aug. a obok byl medic z rambo revive :). Kiedy juz wszyscy lezeli to udalo mi sie jeszcze z 4 nadbiegajacych ubic. Score - 29 do 4 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w filmie rambo a ratio o kant [beeep] :trollface:

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Threatty/

dla ciekawych można sprawdzić "history" i k/d

akcje tego filmu raczej zbierał przez kilka miesięcy (grając z włączonym frapsem).

Filmik fajnie zmontowany chociaż ;)

no i niektóe akcje na typowo ustawiane wyglądały :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@ Ratio o kant [beeep] mówisz, a sam masz mniejsze.... Gdybyś miał chociaż o 0.01 większe, to OK, rozumiem. Jak już mówiłem każdy, nawet Ty może nagrać [beeep]iste fragmovie i udawać hardkorowego koksa, a grać całkiem przeciętnie. Więc dajmy sobie spokój z gadaniem o ratio. To nie prowadzi do niczego.

A niech se zbiera nawet przez rok materiały na filmik, liczy sie efekt. A może nie chciał sie pokazać jako Conan Barbarzyńca, który potrafi ustrzelić wszystko, ale jako gość, który robi taki filmiki 4fun i zna się na montowaniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizzly nie karm trolla. ;)

Poza tym o K/D wypowiada się osoba z 1.5k fragów z Gustava i 2k z Abakana, a to jak wiemy wymaga posiadania niesamowitego skilla.

@Krychu97 - jak pamiętasz nazwę serwera to napisz mi ją w PW.

wystarczy jemu (ma kontakty z ludźmi z DICE)

Jeden tweet do zh1nto i już on się tym zajmie, ja tylko pośredniczę w wymianie informacji.

Co prawda interwencja Matrosa ogranicza się to tylko do zmuszenia adminów do ściągnięcia tego ograniczenia, ale zawsze coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dziwne wrażenie, że to BC 2 zaczyna już powoli zdychać i jest to niestety wina ludzi :/ Nie wiem, może to dlatego, że gram z Polakami xd Ale ogólnie trudno jest teraz wejść na serwer i zagrać naprawdę dobrą rundę, jak to było jeszcze jakiś czas temu (może to wina EA Classic ?). Na serwerach gra od groma ludzi co gry z call of duty pomylili, fragołapy kitrają się po lasach, na spawnach, nikt nie uzbraja/rozbraja coma ... Bez kitu, wejść na serwer i zagrać kilka dobrych rundek graniczy z cudem nieraz ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Threatty fragmovie

Sama obróbka bardzo fajna ale niektóre sytuacje rzeczywiście ustawione. Finalna scena z C4 na Zimnej Wojnie przy ostatniej paczce albo ustawiona albo facet grał z bandą zwykłych idiotów...

Ale stwierdzenie nanowatego że ogólnie to nie wymaga skilla jest błędne....

@bf

Ktoś kiedyś pytał o serwery Softcore:

-Swedish Outlaws

-Onlinewarsnetwork.net

te dwa mam i na nich gram jeżeli jest odpowiednia ilość ludzi a tak to wchodzę przez wyszukiwarkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...