Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

heh... ja czekam aż zrobią z The Longest Journey to samo co zrobiono z Another World xD

marzenia ściętej głowy >_>

z gier komputerowych najbardziej czekam na Assasin's Creed 2 i na Wiedźmaka 2.

a z konsolowych to na The Beatles: Rock Band

(będę skłonna kupić Xboxa dla tej gry)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Devil May Cry 5 - wiele innowacji do serii wprowadziła ta część, jak również i wiele pytań bez odpowiedzi... (np. co się stało z

Vergilem, Kim jest Nero, dlaczego Yamato dostało się w ręce zakonu, w dodatku przełamane na pół?)

2) Assasin's Creed II - możność swobodnego hasania po Wenecji, oraz współpraca z Mistrzem Leonardem jest czymś, co wbija się w pamięć niczym osinowy kołek do serca wampira.

3) Diablo III - wiadomo :]

4) Final Fantasy XII i XIV - mam sentyment do tej serii. Potrafi mnie łatwo wzruszyć, a po drugie ciekawi mnie konfrontacja z PC vs. Konsola na jednym servie:P

5) Brutal Legend - opps, byłbym zapomniał. Jeszcze ostatni tytuł:P

6) Dante's Inferno - znowu -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na kilka gier z niecierpliwością :)

Po pierwsze czekam na Gears of War 3

bo po fabule wiadomo, że będzie

.

Po drugie, czekam na Assassin's Creed 2, bo chcę się zatracić na nowo w fabule tej genialnej gry.

Po trzecie, czekam na otwarcie Champions Online po tym jak zobaczyłem wynik pewnego konkursu. Polecam posłuchać piosenki o Shepherd Kanie a następnie zjechanie na sam dół strony. Możliwości edycji postaci tej gry są ZNIEWALAJĄCE!

Po czwarte, czekam już od dawna na kolejną część przygód Phoeniksa Wrighta, które opowiadają tym razem o losach Milesa Edgewortha.

To chyba wszystkie gry na jakie OBECNIE czekam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej czekam na:

-Risen (ponieważ lubięczasami pograć w jakieś inne RPG niż Gothic)

-Arcania: A gothic tale (jestem wielkim fanem wszystkich gothiców i na tą część wyczekuje ze zniecierpliwieniem)

-Diablo 3 (chyba nie trzeba tłumaczyć)

To chyba wszystkie z tych w które chciałbym pograć :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jakby odświeżę swojego poprzedniego posta - w najbliższym czasie wychodzi tyle fantastycznych gier, że ich wypisywanie w moim przypadku byłoby głupie :D Dragon Age: Początek, Diablo III, Divinity II, Mass Effect II, Starcraft II... Ten rok będzie dla nas naprawdę owocny, gracze! :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilosD

Ta wracasz chyba no tych bezsensowych misji i bugów. Według mnie seria Gothic skończyła się na 2

Ale Gothic 3 ma to ,,coś", dzięki czemu ja tak w niego grywałem. G3 przyciąga bardzo i mimo tych bugów i czasem bezsensownych misji chętnie się w niego gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikul1991

Jako szczęśliwy posiadacz x360 najbardzej w 2009 roku czekam na:

- Need for Speed: Shift - zapowiada się wprost świetnie, jak dla mnie lepiej niż GRiD

- Colin McRae: DiRT 2 - seria, którą kocham od zawsze (czyt. od pierwszej odsłony Colin McRae Rally).

Pierwszy DiRT mnie zachwycił, więc na 2 czekam z niecierpliwością

- Dragon Age - wszystko co wychodzi z pod szyldu "BioWare", biore w ciemno:)

- Risen - z sentymentu do serii Gothic. Chociaż po ostatnim opublikowanym na

GoL filmiku gra prezentowała się jak najzwyklejszy h'n's w dodatku z przeciętną grafiką

- Batman AA - coś czuję, że będzie to jedna z najlepszych produkcji tego roku

- CoD: MW2 - pewniak:)

- Alan Wake - uwielbiam klimat Twin Peaks i Silent Hill

- Mass Effect 2 - kontynuacja mojego ulubionego RPGa

- Spliner Cell : Conviction - po E3 zakochałem się w tej grze

.... - Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - z ostatniej opublikowanej wiadomości od CD Project Red wynika,

że jest jeszcze szansa na to, że produkt zostanie ukończony

.... - Test Drive: Unlimited 2 - mam nadzieję, że ta seria kiedyś doczeka się godnej kontynuacji

.... - Dead Island i Warhound - Techland pokazał już wielokrotnie klasę, więc o jakość tych tytułów się nie martwię.

Bardziej boje się o to, że nigdy nie wyjdą..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej czekam na najlepsze gry, czyli:

- Diablo III - kontynuacja najlepszego hack'n'slasha, ciekawe czy pobije Diablo 2

- Disciples III -sequel moje ulubionej strategii turowej

- Mafia II - ten klimat "jedynki"

- Dragon Age:Origins - ciekawi mnie, czy to naprawdę będzie genialny cRPG na miarę Baldura

- Star Wars: The Old Republic - uwielbiam KotORy (szczególnie pierwszą część), mam nadzieję, że powstanie najlepsze MMO

- Risen - prawdziwa kontynuacja Gothica ;)

- Divinity 2 - Divine Divinity jest świetne

- Aliens vs Predator 2 - mam zamiar powyrywać kilka kręgosłupów

- Two Worlds: The Temptation - "jedynka" była ciekawa

- Deus Ex 3 - ponieważ Deus Ex to najlepszy Action RPG

- System Shock 3 - za wspaniałą część drugą (co prawa nie wiadomo, czy wyjdzie,ale miejmy nadzieję!)

- Devil May Cry 5 - bo Dante wymiata!

- Gears of War 2 na PC - wiadomo dlaczego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamierzam się rzucić jak na świeże bułeczki po hity z BioWare, następnie ruszę powoli, powoli do MW2 i Assassins Creeda 2. Na Gothica już nie czekam, trójka mnie zawiodła i nie wezmę następnego do ręki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej czekam na:

Modern warfare 2 (jak każdy:)

Splinter cell: conviction

Aliens vs Predator 2

Need for Speed: Shift (zobaczymy co z tego wyjdzie)

Assassin's Creed II

Arcania: A gothic tale (zapowiada się nieźle)

Battlefield: Bad Company 2, Battlefield 1943 i Battlefield 3 (po prostu jestem fanem battlefield-ów)

Max Payne 3 (zobaczymy co będzie ze starym dobrym Max'em)

Operation Flashpoint: Dragon Rising (jedynka była bardzo trudna, ale lubię tę "gierę")

Original War 2 (jedynka była świetna, ale czy kontynuacja spełni oczekiwania? czy w ogóle będzie?)

Risen (twórcy gothic'a na pewno nas nie zawiodą)

Wiedźmin 2

pokaźna lista, ale wszystkie te gry zapowiadają się świetnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-nowy Quake. (Tak, wiem o Quake Live :)) Lub inną grę tego typu jak Painkiller

-bardzo wyczekuję Half-Life 2: Episode Three

-Fatale - Tale of Tales tworzy bardzo oryginalne tytuły. Ciekawe jak będzie wyglądał ten.

-nowy Aliens vs Predator

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam, tez sobie posta nabije!

Na co czekam? Troche tego moze i jest...

Assassin's Creed II - 'Jedynka' mi sie bardzo podobala, wiec cz. 2 ma spore szanse rowniez porwac mnie na dluzej. Poza tym Ezio Auditore di Firenze fajnie brzmi.

Mass Effect 2 - Bardzo fajna strzelanka z elementami RPG. O ile fabula jest taka sobie, to klimat bardzo mi sie podoba, a pod tym wzgledem cz.2 ma byc mocniejsza od poprzednika.

Dragon Age - Klimatyczny Slasher, do tego okraszony Role-playingiem? Zawsze! A moze nawet RPG z tego wyjdzie? zobaczymy...

Diablo III - Raczej tak, chociaz wolalbym Necrosa zamiast 'Dziadka z Parkinsonem'. Moze w jakims Expansion Packu, lub(co mozliwe) DLC?

Deu Sex 3 ;) - harr harr harr

Alien versus Predator (3) - Odgryzl bym komus glowe...

MechWarrior 5 - Nie ma to jak 60 ton ciezko uzbrojonej blachy...

Star Wars: The Old Republic - Wacham sie. Nie lubie MMO, ale TORowi dam szanse.

Half Life 2: Episode 3 - O ile forma epizodyczna okazala sie Failem, to na EP3 czekam z niecierpliwoscia. Ciekawe co Valve wyciagnie s Source'a...

Test Drive Unlimited 2 - Symulator Top Gear powraca!

Colin McRae: Dirt 2 - Fajna rajdowka moze z tego byc.

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Stalker ma w sobie wiecej Fallouta niz TESV:Failout!

Age of Decadence - Nadzieja RPG?

Co bardzo bym chcial, ale o czym nie wiem:

Silent Hunter 5 - Das Boot jeszcze raz!

Star Wars: Knights of the Old Republic 3 - Co w koncu stalo sie z Revanem?

A na co (nie)zdecydowanie nie czekam:

CoD: Modern Warefare 2 - MW bylo calkiem fajne, ale nie powiem abym jakos specjalnie byl 'zaczarowany' tym tytulem. Moze jak nie bede mial w co grac, to udam sie do sklepu.

Wiedzmin 2 - Nie bede sie kierowal zboczonym polskim patryjotyzmem. O ile Wiedzmin byl calkiem sympatyczna gra, ze skopana, zrecznosciowa walka, to jest zdecydowanie wiecej gier ktore dawaly mi wieksza frajde.

Giry Wojny 2 PC - GoW jest imo najnudniejsza gra w jaka kiedykolwiek gralem. Brak jego kontynuacji na PC jest mi zjawiskiem rownie obojetnym, co MTV.

Gothic, Risen, Arcania czy jak to sie tam nazywa - Szczerze mowiac pogubilem sie co jest co i teraz te wszystkie gry mi zobojetnialy. Gothic nigdy mnie jakos szczegolnie nie zachwycil.

The Elder Scrolls VI, VII, VIII, IX, X, XI... XXX - Wszystkiemu co bezczesci Todd Howard mowie NIE! A ja tak uwielbiam Morrowinda...

BioShock 2 - Jedynka byla calkiem calkiem, ale nie na tyle, aby mnie zachecic do kupna kontynuacji.

Need For Speed: Shit (i kazdy kolejny) - Dla mnie seria NfS zakonczyla sie na Road Challenge i, o ile EA Gays nie powroci do 'korzeni' serii, na moje pieniadze nie ma co liczyc.

Tyel w tej chwili pamietam. Reszta gier jest mi raczej obojetna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Gears of War 2 na PC - wiadomo dlaczego

GoW 2 na PC chyba się nie ukaże :/ Ale bardzo bym chciał by był na PC. Raczej Epic Games woli konsole i nimi sie woli zajmowac niż blaszakami :/

III-a w przyszłym roku ma się pokazać Mas Effect 2- zobaczymy czy się postarali.

Mass Effect 2 to murowany hit. Poczytaj sobie Temat Numeru w nowym CDA, którym jest zapowiedź ME2 :) Zapowiada się świetna gra z innowacyjnymi rozwiązaniami itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak:

Mafia 2 - jedynka była niesamowita oby nie spaprali tej części jak to bywa w przypadku innych squeli. Głęboka fabuła, która potrafiła zaskoczyć niczym oglądany film, gdzie moglismy wziąść w nim udział.

Operation Flashpoint 2 - jedyna konkretna ''strzelanka'' na rynku, przypomina bardzo służbę zasadniczą, kto był ten wie o co chodzi. Choć trochę boję się jej wydanie, ponieważ obawiam się zawodu.

Pozostałe gry mnie nie ciekawią bo jak może ktoś zauważył te tytuły, które teraz wychodzą można przejść w jeden dzięń. Są krótsze niż film nie wspominając o książce :)

Wymagania to istne i wierutne oszustwo graczy. Weżmy takiego Crysisa... co w nim takiego niezwykłego, że potrzebuje wielkich jak Tatry wymagań? Poprostu ktoś sobie w silniku dodał tu o ówdzie odpowiednie wartości i juz musimy lecieć do sklepu po Core Quad itp, itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pierwszym miejscu czekam na produkcje mojego ukochanego studia BioWare, czyli przede wszystkim:

Mass Effect 2,

Dragon Age: Początek,

Star Wars: The Old Republic,

Kiedy już zakupie sobie gry wymienione wyżej z pewnością kupie także:

Call of Duty: Modern Warfare 2,

Assasin's Creed 2.

No i to byłoby chyba na tyle. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...