Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

mnie najbardziej interesuje taki projekt I am alive - jawi mi sie to jako... epicki survival, ze tak to ujme. ze zagrozeniem nie beda tylko ludzie, ale takze np walace sie (najlepiej w czasie rzeczywistym, ale takie rzeczy to jeszcze nie dzis chyba :sweat:) budynki. a poniewaz stoi za tym Ubi, jest spora szansa, iz bedzie to cos naprawde dobrego

poza tym na pewno Mafia 2, i bardzo mnie smuca ciagle przesuniecia daty premiery. w jedynke co prawda nie gralem, ale marzy mi sie takie retro-GTA, czym Mafia 2 najpewniej bedzie :smile:

Just Cause 2 tez jest na liscie moich must-have. pierwsza odslona byla calkiem sympatyczna, dwojka nie powinna byc gorsza

Dark Void, Borderlands, Section 8, Singularity, Wolfenstein - widac maly renesans gier FPS, a to najciekawsze tytuly jakie nas czekaja

aa, i bym zapomnial... piaty Hitman bylby jak znalazl :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jako, że stary już jestem i niewiele gier jest wstanie przykuć mnie do komputera na tak długo, abym je ukończył czekam tylko na:

Assassin's Creed II - Część pierwsza b.mi podpasowała... choć mocno brakowało mi w niej możliwości wpływu na fabułę / dokonywania wyborów.

Dragons Age:Początek - Ponieważ po dziś dzień uważam, że Baldur's Gate 2 to najlepsza cRPG na PC (jaką widziałem/grałem).

Mass Effect 2 - Część pierwszą przeszedłem dwa razy pod rząd :)

Wiedźmin 2 - Jeden z lepszych cRPG w jakie grałem.

Ciekaw też jestem jak dobrze Blizzard'owi wyjdą StarCraft II i Diablo III oraz Gas Powered Games Supreme Commander 2, no i kiedy w końcu pojawi się Fable 2 na PC?

BTW, od bardzo wielu już lat niezmiennie czekam na godnych następców UFO:Enemy Unknown oraz Jagged Alliance 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Call of Duty 6: Modern Warfare 2 i Mass Effect 2. Możę jeszcze Just Cause 2 i (jeśli nie będzie abonamentu) Star Wars: The Old Republic (uwielbiam KotOR-y!!!!). Pewnie skusiłbym też się na BF-a 1943 na PC. Z takich (nie)oficjalnie (nie)ujawnionych: Jakaś nowość w Warhammerze 40000: jakiś dodatek z nowymi rasami lub "trójeczka".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na SF IV - niech w końcu wyjdą w Polsce...

Virtua Tennis 2009 - nareszcie będzie multi :teehee: , którego brak w trzeciej edycji VT

Pes 2010 - jak każdy fan Pes'a czekam

oraz nowe gry z serii Battlefield,

i na koniec oczywiście, że na Widźmina II, oby kiedyś się ukazał, tego życzę wszystkim :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ME 2, Assasin's Creed 2, Modern Warfare 2. Thief 4, Deus EX 3 i kolejną część Hitmana. Przede wszystkim czekam na spadek kurs walut, nowe karty od AMD/ATI, by kupić sprzęt potrafiący udźwignąć najnowsze gry w full detalach w podziałce 2048x1152.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tego. Nawet bardzo.

1. Call of Duty: Modern Warfare 2

2. Wiedźmin II

3. Bioshock 2

4. Assassin's Creed II

5. StarCraft II

6. Diablo 3

7. Mafia II

8. Stalker: Call of Pripyat

Na szczęście kasy na owe tytuły nie przybraknie :)

edit: zapomniałbym:

9. Half life 2: Episode Three :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę niektórym czasu, jaki mogą przeznaczyć na granie i pieniędzy, jakie na nie wydadzą :) Gdyby mi nie odwaliło tak z tą gitarą, to pewnie bym miał podobne, z taką samą ilością pozycji jak wy, a tak mam tylko dwie upatrzone, "stuprocentowe" zakupy. Oto one:

  • Dragon Age: Początek

ARMA II

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej na polską premierę ARMA 2, Splinter Cell: CV, Mafia 2, Stalker Zew Prypeci (angielski tyluł brzmi lepiej :) 0), Modern Warfare 2, Wiedźmin 2, OPF : Dragon Rising, Just Cause 2, Risen i Arcania. Oby wszystkie sprostały moim oczekiwaniom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam najbardziej na nowe AvP. Zastanwiam się czy mój komputer to pociągnie ale jakby co mam jeszcze konsolkę ;] Czekam również na Max Payne 3, bo chcę się przekonać czy, mimo nowego bohatera, który ni ... nie przypomina starego Maxa, gra zachowa jakikolwiek klimat poprzednich części. No i ew. Splinter Cell ale i tak ubolewam, że to nie będzie już stara dobra skradanka tylko całkiem nieźle zapowiadająca się gra akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na 3 gry:

1.Call of Duty: Modern Warfare 2- Z racji tego że ta część bedzie robiona przez Infinity Ward, olewam fakt że gra nie będzie osadzona w czasach II wojny światowej... chociaż mam nadzieję że kiedyś jeszcze do tego powrócą (Marzy mi się klimat CoD 2 w nowoczesnej oprawie... :sweat: )

2.Assassin's Creed 2- Co tu dużo mówić, po znakomitej części pierwszej chyba nic dziwnego że nie mogę się doczekać drugiej :happy:

3.Mafia 2- jw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...