Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Ja czekam na (obok gry jest jej ocena od 1/10):

- Mafia 2 = 8+

- Operation Flashpoint: Dragon Rising = 10

- Assassin's Creed 2 = 10

- Prototype = 8+

- Aliens Versus Predator = 8+

- Red Faction Guerrilla = 8

- Just Cause 2 = 9+

- Splinter Cell Conviction = 10

- Modern Warfare 2 = 9+

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planescape Torment II
Głośne i zdecydowane NIE! W dzisiejszych czasach, gdyby je robiło

1) BioWare: dostalibyśmy kopię Mass Effect.

2) bethesda: chcę się ciąć myśląc o horrorach, jakie by się dokonały. Zagajam niesamowicie ambitną rozmowę kwestią "rumors", a mój rozmówca miażdzy mnie ripostą w stylu "I see many odd creatures here, in Sigil. Strange place."

A gdyby tworzyło je Obsidian?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej czekam na :

Assassin's Creed 2 - jedynka mnie zachwycila, jedyne co moge jej zarzucic z mojego punktu widzenia to malo zroznicowane misje.Mam nadzieje ze tworcy spelnia swoja swoje obietnice i w dwojce po godzinie grania nie bedzie zawiewac nuda. To bedzie HIT :biggrin:

Thief 4 - Na niego czekam juz od kilku lat. Szkoda ze jeszcze tak malo wiadomo o tej skradance.

Oczywiscie jeszcze Diablo 3, Bioshock 2, NFS : Shift, Modern Warfare 2 , Dark Messiah 2 ? :smile: Starcraft 2, Colin McRae : Dirt 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh:

Original War 2 - Wystarczy sobie przypomnieć świetną jedynkę ;)

Risen - Wiadomo jedyny prawdziwy spadkobierca Gothica ;)

King's Bounty Legenda 2 (no tak naprawdę to 3) - No co? Wiem iż niedługo dodatek ale czekam na sequel pełną gębą ;)

Disciples 3 - Przy tych setkach godzin zabawy z 2, czekanie na 3 wydaje się obowiązkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moje gierki, na które z utęsknieniem czekam:) :

- NFS Shift

- DiRT 2

- ArmA

- Assassin`s Creed 2

- Crysis 2 (nie wiem kiedy wyjdzie i czy w ogóle ale podobno tak :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tworzyło je Obsidian?
Może i jest tam paru ludzi od Tormenta, ale mając w pamięci pseudodialogi w KotOR2 i formę Neverwinterów nie wróżyłbym tormentowego Tormenta.

Tak btw. przy Obsidianie: po Alpha Protocol nie spodziewam się niczego crpgowego (ale postawienie Polski i Czech w fabule - co można b. łatwo wydedukować ze stronki gry - jest fajne ;) ) i b. zastanawia mnie forma Aliens... Jednak myśląc o Obcych widzę ciasne korytarze i szybkie walki, a nie wielowątkowe rozmowy czy ciekawy świat. Spodziewam się raczej fpsa z hack'n'slashowym rozwojem postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z pewnoscia czekam na nowe patche do World of WarCraft :)

Z pelnych gier to rowniez od Blizzarda StarCraft 2 i Diablo III ale na te pewnie sie jeszcze troszke poczeka.

Cos wiecej? Raczej nie, gdyz wiele starszych gier czeka w kolejce na polce na swoja kolej by w nie zagrac, wiec na nowe tym bardziej nie bedzie czasu, poza tymi juz wymienionymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, w sumie nie jestem za bardzo "na czasie", jeśli chodzi o zapowiedzi, ale na szczęście jest kilka gier, o których słyszałam i na które czekam z niecierpliwością ;)

Diablo III - jak można nie czekać na tę grę? ;P

Max Payne 3 - historia Payne'a w pierwszej części wciągnęła mnie bez reszty. Mroczne, klimatyczne, no i główny bohater. Jeśli trójka taka będzie, to na pewno zakupię (:

I może... Sudeki 2? :> przyznam, że w jedynkę do tej pory grywam.^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tego będzie: Disciples III-świetny następca legendy czyli HoMaM,Diablo 3-Nie ma takiego drugiego h,n,s,Guild Wars 2-Po wrażeniach z jedynki pozostaje tylko czekać,AC 2-Jedynka była świetna więc jak najbardziej czekam na 2,Wiedźmin 2-Nie ma co snuć świetna gra z masą świetnych rozwiązań tylko czekać.Na tyle gier sobie czekam i chyba długo poczekam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnosc przypadkowa:

Wolfenstein - singla moga spieprzyc, ale multi ma wymiatac bo ... tak :)

BioShock 2 - wiadomo

Modern Warfare 2 - jeszcze bardziej wiadomo ;)

Diablo III - wiadomo ze nie w tym roku ale co tam

StarCraft II - pewnie wyjdzie najzwyklejszy i oklepany RTS jak WarCraft III, ale moze pogram

Assassin's Creeed 2 - jedynka zdecydowanie przereklamowana i nuzaca, ale dam pewnie szanse sequel'owi

Gears of War 2 - Cliffy B. & company, do roboty i olejcie exklusivy MS. Miejsce takich gier jest tez na PC ;)

I to by bylo na tyle, 1 gra srednio na 2 miesiace - w sam raz jak dla mnie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na Majesty 2,

na Modern Warfare 2

na Overlorda 2

i oczywiście na Diablo 3.

Tylko o jakość tego pierwszego tytułu się boje gdyż bo po ostatnim tekście w CD-Action, na temat tego dzieła autor nie mówił w samych pozytywach :ohmy: . A tak do innych jestem spokojny. Ciekawe tylko co zmajstrują z Overlordem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ciekawe, że prawdopodobnie żadna gra z tych wymienionych mi nie pójdzie. :P

Na pierwszym miejscu bezapelacyjnie:

Beyond Good and Evil 2 - Gdy zobaczyłem trailer moje serce przez chwilę przestało pracować. Jedna z moich ulubionych gier, jedna z najbardziej poetyckich, pięknych, uspokajających i klimatycznych gier wszechświata będzie miało sequel? ALLELUJAH! \m/ Później trochę podniecenie opadło, bo w tym życiu ta gierka mi nie pójdzie, no ale cóż... Może jednak kiedyś... <3

Tales of Monkey Island - Mało o tej grze wiemy, no ale to Monkey Island więc musi być dobrze... Szczególnie, jeżeli dadzą ręcznie rysowane tła i ten sam, świetny typ humoru. No i to mi pewnie pójdzie, chyba, że twórcy wysilą się na niepotrzebne fajerwerki graficzne.

Thief 4 - Thief 3 to jedna z gier, która znajduje się u mnie, na najdumniejszej półce, gdzie trafiają tylko gry wyjątkowe. Plz Boże, żeby i ta część tam trafiła (i przy okazji, spraw mi nowego kompa żebym miał jakikolwiek pretekst ją kupić :P).

To tyle z tych pewniejszych. Ale nie obraziłbym się gdyby wyszedł Kolejny dodatek do WoWa, czy World of Goo 2. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...