Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Gray Matter - czekam i czekam, a tu ni ma :P to jest dla mnie bardziej substytut kolejnego Gabriela Knighta, co nie zmienia faktu, że od pierwszych newsów jakie ukazały się jakieś 3 lata temu jestem totalnie napalony

Wolfenstein - look at my nickname :P a tak w ogóle to walić to całe multi. Ja chcę miażdżącego SINGLA! (i kompa który tę grę uciągnie)

Alan Wake - jako zawodowy fan Maxa Payne'a czekam na tę grę też już ładnych kilka lat odkąd się ukazały pierwsze informacje. To będzie mistrz.

na boku:

od lat czekam na jakiekolwiek wieści odnośnie Gabriela Knighta 4, i może jeszcze jakieś rimejki starych przygodówek Sierry i Lucas Artsu (no, przynajmniej tych, których nie przeszedłem :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie troche, ze w temacie co drugi post nie mowi o czekaniu na MW2.xD No, ale fakt wiekszosc fanow CoDa nie wychodzi nigdzie po za swoj temat, a tam niemal w kazdym poscie czytam o tym jakie to zycie zle bez MW2.:) Tutaj naszczescie mozna odetchnac. Coz, ja narazie nie czekam na zadna gre tylko na nowy komp (niestety bede musial na niego zarobic, a obecny stan konta to 0...). Ewentualnie chetnie zagralbym w Damnation, nowego Alien vs. Predator, Fuel i ACII. Czekam tez na jakas dobra strategie bo te moj komp jeszcze udzwignie, ale niewiele jest obecnie informacji o nadchodzacych tytulach. Tak jak pisal Blazkowicz; chetnie zagralbym w Alan Wake kiedy juz wyjdzie. Z gier, ktore sa w moim zasiegu to czekam na kase na Obliviona.xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na :

- Mass Effect 2 - jedynka była świetna. Jedna z najlepszych gier w jakie grałem.

- Dragon age:Origins - jestem fanem takich gier więc co tu więcej tłumaczyć.

- Warcraft IV - ale na to, to się jeszcze naczekam, a tak poza tym jestem fanem całej serii Warcrafta.

A z tych mniej oczekiwanych to StarCraft II.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Troszku tego jest:

- Modern Warfare 2 - kontynuacja świetnej CoD 4. Największym moim oczekiwaniem dotyczącym tego tytułu jest to czy Price żyje. Bez Price to nie to samo.

Risen - RPG Piranha Bytes. Dla mnie duchowy spadkobierca Wielkiego Gothica.

Arcania: a Gothic Tale - oficjalny sequel Gothica 3. Dla mnie jednak zupełnie nowy tytuł. Jednak warto, bo zapowiada się kawał dobrego erpega

Max Payne 3 - najlepsza fabuła jaką można sobie wyobrazić. Jeśli chodzi o gry nie ma lepszej. A sądzę, że "trójka" wcale nie będzie gorsza.

Starcraft II - robiony na zasadzie "when it done". Mam jednak nadzieję, że stary Blizzek nas zaskoczy i wyda nie jeden swój tytuł jeszcze w 2009.

Diablo III - czekam na niego od premiery LoD. Gameplay zaprezentowany na Blizzard Worldwide Invitational w 2008 był fenomenalny. Najlepsze 20 minut wirtualnej sieki. Niestety wątpię, żeby tytuł wyszedł w 2009.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również najbardziej oczekuję Aliens vs. Predator, Aliens: Colonial Marines (uwielbiam to przeżeranie głów na wylot :serduszka2: <świr>), ciosem dla mnie bylo odwołanie Aliens RPG, ta gra musiałaby byc dobra (levelowanie Aliena! to jest cos!) Jako, że na PieCyku gram juz coraz rzadziej, rozpiszę się o PSP. Oczekuję GTA: Chinatown Wars, Motorstorm: Arctic Edge, Czekam, az do moich ulubionych sklepów internetowych trafi pudełkowa wersja FlatOut: Head on (bo w PS store juz jest do pobrania za 57zł) być może kupię assasina 2 na PSP (bo bodaj ma wyjsc). Na razie to wszystko, być może sobie jeszcze o czyms przypomnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po tym jak dawno temu przeszedłem Fable czekam na jej kontynuacje na PC oczywiście. Ale jakoś nie mogę się doczekać, a na konsole pewnie niedługo będą zapowiedzi Fable 3 :down:

A tak bez większych emocji na Mafie 2, bo wiem że i tak niedorówna pierwszej częsci. A zaraz za tym na Homefront, na gre twórców Frontlines'a, bo od chyba roku mam ją zainstalowaną i zawsze lubie do niej wracać, za fabułę oraz klimat, co w sieciowych FPS zdarza się rzadko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

Star Wars The Old Republic-jako zagorzały fan SW nie mogłem tego pominąć

AvP- dla cudownego uśmiechu Aliena :tongue:

AC II-fajnie będzie poszaleć w Wenecji

Mass Effect 2- mam jedynkę spodobała się to i dwójka mam nadzieje że także się spodoba

STALKER-Zew Prypeci-klimat,klimat i mutanty

MW2-z chęciom postrzelam

FUEL-w TDU grałem i był niezły to ta gra też powinna być

I na jakiegoś odjazdowego pełniaka na coverku w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napalam się najbardziej na Mass Effect 2 po przejściu pierwszej części tak mi się spodobała, że hej! Nie można zapomnieć też o następnej grze, która może być wielkim hitem czyli Star Wars: The Old Republic. W tą grę uwierzyłem po zobaczeniu trailera z E3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na kilka tytułów:

FIFA 10

Pro Evolution Soccer 2010

Mass Effect 2

Mini Ninjas

Fuel

Modern Warfare 2

Just Cause 2

Assassin?s Creed II

Need for Speed: Shift

To tylko kilka tytułów na które czekam. Lista jest o wiele dłuższa. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Star Wars: The Old Republic - to najprawdopodobniej będzie pierwsze płatne MMO w które zagram. Wiadomo, fan uniwersum SW etc.

2. Modern Warfare 2 - po nockach zarwanych przy multi części pierwszej kupię bez żadnych oporów zaraz w dniu premiery.

3. HL2: Episode 3 - ukończyłem 2 poprzednie i czuje głód poznania dalszych losów Freeman'a. Mam nadzieje, że Valve o tej serii nie zapomniało.

4. Fable 2 - jeśli oczywiście pojawi się na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starcraft II - dopiero w jedynkę nocami zagrywałem :cool:

Diablo III - Patrz wyżej (o ile wyjdzie w tym roku)

Stalker - Zew Prypeci - Poprzednie części to jedne z najlepszych gier w jakie grałem i ewidentnie najlepsze pod względem klimatu.

No i trochę nieaktualne - CoJ Więzy Krwi, ale że kupie dopiero w poniedziałek to można to zaliczyć :smile:

Ja czekam na kilka tytułów:

FIFA 10

Pro Evolution Soccer 2010

Mass Effect 2

Mini Ninjas

Fuel

Modern Warfare 2

Just Cause 2

Assassin?s Creed II

Need for Speed: Shift

To tylko kilka tytułów na które czekam. Lista jest o wiele dłuższa. ;)

Bogaty jesteś jeśli cie na tyle stać :cool: no chyba że je kupi wujek torrent...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że Call o Juarez już mam to chyba na nic nie czekam z gier jako takich. za to czekam na dodatki do Fallouta 3, myslałem ze w marcu już bede miał wszystkie a tu [beeep], może ktoś wie czy jest jakis plan wydania ich w Polsce?

I czekam jeszcze na coś magicznego co sprawi, że STALKER będzie działał bezproblemowo, sciągnąłem wszystkie dostępne łatki i dalej wyskakują bugi a, że zapłaciłem za niego prawie 170 zł jest to denerwujące jeszcze bardziej bo zbytnio się nie nagrałem :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age: Początek of course. Kocham RPG-i i już się doczekać nie mogę, mniam. ;) Neverwinter Nights 2 było genialne, mam nadzieje ze DA:O będzie o stokroć lepsze. ;]

Dalej S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Cień Czarnobyla to świetna gra w którą do dnia dzisiejszego się zagrywam, w Czyste Niebo też już niedługo pogram, więc nic tylko czekać na część trzecią.

Pozatym: Beyond Good & Evil 2 (jedynka miała fantastyczny klimat) i Diablo III (chyba nie trzeba uzasadnienia :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Mass Effect2, pierwsza część to jak dla mnie najlepsza gra 2008 roku (na PC) i najlepszy RPG w jakiego grałem. Piękna historia, fajny system rozwoju postaci, może niezbyt rozbudowany ale szalenie rajcujący. Absolutnie wspaniały system dialogów. Podobała mi się też cudownie klimatyczna muzyka. Trochę mnie wkurzają komentarze że to nie jest prawdziwy RPG, jak dla mnie "prawdziwe RPG" są nużące i przez swoją dawkę umowności trochę sztuczne. Ostatnio wymęczyłem KOTOR`a ( o co chodzi z fenomenem tej gry?? nie dostrzegłem go) i męcze Neverwinter Nights 2 z dodatkiem Maska zdrajcy. I właśnie o ile inne RPG "męczę" to w Mass Effect wsiąkłem. Czekam z niecierpliwością na drugą część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na:

Modern Warfare 2-zapowiada się udany sequel

Arcania a gothic tale-jestem fanem Gothica i napewno zagram

Risen-mam nadzieję że będzie przypominało starsze części Gothica

Assassin's Creed 2-bez komentarza :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...