Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Najbardziej czekam na:

1. Modern Warfare 2

2. Assassins Creed 2

3. Call of Juarez: Więzy Krwi

No i ewentualnie nowego Splinter Cella... jednak po gameplayu jaki zobaczyłem trochę straciłem wiarę w tę grę. Twórcom pomyliły się gry i stworzyli Chucka Fishera, albo jak ktoś woli Sama Norrisa. Jednak ciekaw jestem co im z tego wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność przypadkowa(ale na nr 1 czekam najbardziej :tongue: ):

1. Overlord 2 - długo sobie nie poczekam bo my wyjść jutro, ale jak na razie pre-order jest tylko w empiku za 105zł

2. Risen - zapowiada się świetnie

3. Assassin's Creed 2 - jedynka była monotonna i przewidywalna, ale dwójka wygląda na znacznie bardziej rozbudowaną tylko czasy, w której się rozgrywa mi nie pasują

4. Mass Effect 2 - pierwsza część mnie naprawdę zaskoczyła ponieważ z reguły nie trawię właściwie żadnej gry dziejącej się w kosmosie oraz nie lubię strzelanek. A tu proszę - gra, która połączyła te dwa elementy mnie zachwyciła!

5. Bioshock 2 - również FPS, ale dzięki plazmidom i elementom RPG zapewnił sobie kolejnego fana

6. Two Worlds: The Temptation - jedynka przypominała mi Obliviona(a wciągła mnie bardziej niż on) więc sequelowi też dam szansę

7. Diablo 3 - z moich doświadczeń wynika, że nienawidzę H'n'S(Loki, Sacred, Mage Knight Apocalypse, Space Hack, Frater itp.), ale w D2 grało mi się całkiem przyjemnie

8. Disciples III - niezły rywal Hirołsów

9. King's Bounty: AP - mniam!

10. Wiedźmin 2 - wiadomo

11. Trine - zobaczyłem newsa na stronie CDA i od razu mi się spodobało

12. Gothic 4 - wątpię żeby się udało, ale jako fan serii czekam

13. Fable II na PC - nie wiem czy w końcu robią czy nie robią konwersji, ale wpisuję to na moją listę życzeń

14. Continent of the Ninth - MMO, całkowicie inne od tych wszystkich Metinów, Archlordów, Last Chaosów i innego badziewia. Przedstawiciel nowego rodzaju MMORPG czyli non-target gdzie walka to więcej niż wciskanie klawiszy 1-9 z przypisanymi skillami

15. Beyond Good & Evil 2 - trailer rządzi :tongue:

16. Dragon Age: Origins - jako fan RPG-ów(co zresztą chyba po tej liście widać) prawdopodobnie będę musiał się umówić na małe Randez Vous z tą grą

No, z tych co sobie teraz przypominam to wszystko.

Ktoś tu wspomniał o Original War 2 - że co? Idę szukać jakiegoś info na necie(no chyba, że tylko tak napisałeś)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co czekam? Na marzec 2010 - wyjdzie już i Windows 7 i DirectX11, i dovbre i w miare opłacalne karty z nim zgodne - wtedy opłacałoby się mi wymienić komputer. A wtedy zacząłbym grać w:

- Assassin's Creed 2 -0 jak ja czekam na tą grę, oj czekam, swoboda miasta w połączeniu z parkourem, możliwością pływania, chowaniem się, dwoma sekretnymi ostrzami (muahaha), wieloma misjami pobocznymi (22 gdzieś wyczytałem), fajną fabułą i bombową oprtawą w świecie średniowiecznej Wenecji = BOMBA! Podobnie jak...

- Modern Warfare 2. CoD 4: MW był rewelacją, a ten... no nie ma bata, żeby był gorszy!

- Mafia II - nie wiem, jak to określić, po prostu chciałbym zobaczyć tą grę w akcji.

I tyle, bo MMO mnie nie interesuje, a Prototype już wyszedł i nie jest taki super, na jakiego wyglądał, choć nie powiem, że słaby.

Ach, bym zapomniał, oczywiście czekam na kontynuację Wiedźmina i najnowszego PoP, ale dopiero wtedy wyrażę swoją niecierpliwość na wyjście tych gier, gdy zobaczę pierwsze konkrety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planescape Torment II

Chris Avellone (lead designer Tormenta) rozważał sequel. Zakończyło się jednak na tym (chwała bogu!), iż uznał, że grę spartolił by albo on, albo studio, które by je robiło. x) Było w którymś z wywiadów.

W dobie ostatnich produkcji z przykrością stwierdzam, iż nie czekam na nic. Jestem co najwyżej ciekawy co zrobią z Deus Exem, Alpha Protocolem (Chris <3), ewentualnie Falloutem: New Vegas. Nic więcej w sumie... a jestem optymistą. xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marchalt- możesz się nie doczekać

ja najbardziej czekam na assassins creed 2, gta 4 ballad of gay tony, harry potter i książe półkrwi(jeszcze tylko kilka dni)

jeszcze czekam na need for speed shift. na prototype nie muszę bo praktycznie już mogę na xboxie pograć :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie , najbardziej wyczekuję na :

1. Just Cause 2- wg mnie będzie swietna gra, a po za tym spodobala mi sie jedynka

2. Diablo III- chyba nie trzeba mowic dlaczego

3. Bioshock 2- chęci narobił mi Hut pisząc o tej grze w temacie numeru, pierwszy raz sie zapoznalem z tym tytulem(jako z jedynka) jakies 3 dni po przeczytaniu tekstu Sędzimira i czekam na 2, zeby pobiegac Big Daddy'm

4. Assassin's Creed II- po duzo akcji bedzie :laugh:

Moze troche na Borderland, bo moze wyjsc ciekawa pozycja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tworzyło je Obsidian?
Może i jest tam paru ludzi od Tormenta, ale mając w pamięci pseudodialogi w KotOR2 i formę Neverwinterów nie wróżyłbym tormentowego Tormenta.

Teraz już przesadzasz. Kotor II miał wyśmienite dialogi, dużo lepsze niż te z jedynki, nie wiem zupełnie co w nich jest pseudo...

Chris Avellone (lead designer Tormenta) rozważał sequel. Zakończyło się jednak na tym (chwała bogu!), iż uznał, że grę spartolił by albo on, albo studio, które by je robiło. x) Było w którymś z wywiadów.

Mi chodziło, nie tyle o sequel jako kontynuacje historii, ktora jest zakończona, ale jako grę o poodbnym gameplayu (jakość dialogow itp), ewentualnie dziejącą się w świecie Planescape, ktroy powinien być częściej wykorzystywany w grach niż jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wyczekuję Modern Warfare 2, Saw ( egranizacja Piły-interesujące) oraz Ride to hell. Na te gry zrobiły mi smaka zapowiedzi w obecnym numerze. Bardzo zainteresował mnie też Borderlands- FPS z oryginalną, komiksową oprawą graficzną. Do swojej listy dodam też Bioshocka 2 oraz Arcanię ( mam trochę obaw ale może będzie dobrze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...