Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferrou

Gra, która jest dla Was niezniszczalna

Polecane posty

Jedna nie zniszczalna gra to napewno Duna męczyłem ją najpierw na Amidze a później na PC po kilkanaście raz ta strategia po prostu się nie nudzi, ale Star Wars KOTOR 1 i 2 oraz Jedy Outcost 2 i Academy też lubie od czasu do czasu przelecieć od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niezniszczalnymi grami są:

- Dungeon Keeper II. (Przeszedłem go parę razy na XP, ale teraz na mojej Viście nie chce odpalić ;/ )

- Gothic I, II. ( Myślę że każdy dobry gracz wie za co można uwielbiać tą grę. )

- NFS Most Wanted. ( Najlepsza ścigałka w jaką grałem )

- Red Faction. ( Wielu to zadziwi ale dla mnie to najlepszy shooter )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect-gra niezniszczalna,ten świat i te postacie są nie do zapmnienia,moge ją przechodzic wkoło każda klasą z wszystkimi kombinacjami druzyny itp :tongue: .Musze dodać,że przed zagraniem w ten tytuł klimaty kosmiczne odrzucaly mnie dość mocno a jednak tej grze udało sie mnie przyciągnać-to świadczy co nie co o jej jakości :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to niezniszczalny jest Freelancer. Czemu?

Bo ma osiem latek na karku, a wracam do niego i wracam, bo znam fabułę na wylot, bo ''open space'' nadal jest piękne i ma swój urok, i w reszcie: za Discovery Freelancer, chyba najlepszego moda w jakiego grałem. Bo o ile w 2002 w FL dało się być naprawdę każdym, Discovery udowodnił, że tylko jakieś 20-30% możliwości. Ha, ma nawet własną fabułę, i gra w niego mnóstwo ludzi na multi, które przy odpowiednich warunkach daje tyle satysfakcji, co MW, ale radość ze zniszczenia jakiegoś dreaughnot'a- bezcenne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry niezniszczalne? Druga część Resident Evil, Tekken 3, Gran Turismo 2, Metal Slug, Crash Bandicoot 3 (to na konsole). Na pieca Zeus: Pan Olimpu i Pizza Connection 2. Tak tak. To są jedyne gierki, do których komp nadaje się perfect i przewyższa konsole...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic 2 - wracałem do tej gry 6 razy (to chyba o czymś świadczy)

Fable - Zapomniane Opowieści ( podobnie jak w przypadku Gothica wracałem do niej wiele razy)

Gta San Andreas - rewelacyjna gra akcji z domieszką dobrej opowieści CJ'a i jego wydarzeń , niezła fabuła i całkiem niezły klimacik :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o Stalkerze - choć jeszcze go nie skończyłem, to przechodziłem sporą część gry wiele razy, a jak skończę, to nie zamierzam rzucić w kąt, tylko zacząć od nowa.

Dodam, że lubię sobie coś powysadzać w Just Cause.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że każdy chciałby zobaczyć grę o jakiejś tematyce, kontynuację swojego ulubionego tytułu itp. której nikt do tej pory nie zrobił. Tutaj możemy się dzielić swoimi pomysłami.

Ja na przykład bardzo chciałbym zobaczyć detektywistyczną przygodówkę z Joe Alexem, bohaterem kryminałów Macieja Słomczyńskiego z lat 60-tych. Alex zajmował się zwykle morderstwami pozornie niemożliwymi, np. Facet spędził noc w pokoju bez okien, zamkniętym od wewnątrz, a rano domownicy znajdują go zastrzelonego. Taka gra mogłaby być bardzo klimatyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bijatyka w 3d z mixem najpopularniejszych bohaterów filmu i gier. Wyobraźcie sobie Hancock vs Dante, Kratos vs Max Payne. To by było coś. Oczywiście w wersji na wszystkie najpopularniejsze platformy i z odpowiednią oprawą av.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Colony-Mam to z CDA,pamiętam jak grałem w to całymi nocami i dniami...Teraz niestety za stara gra,żeby mi poszła na kompie,ale mam na szczęście dwa blaszaki (drugi to taki staroć do starych gier).; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Call od Duty 4 : Modern Warfare - kto mieni się fanem gier na pewno zna ten tytuł. Bardzo wciągająca fabuła, trzymająca w napięciu. Proste, ale jakże świetne multi, w które można grać i grać i się nie nudzi.

2. Star Wars Knights of the Old Republic - świetna pozycja oparta na uniwersum Star Wars. Wciąga jak odkurzacz, daje bardzo ciekawe questy no i przede wszystkim FABUŁA zjada większość gier bez popity. Tak zwane propsy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zobaczyć w końcu Hitmana 5. Od premiery ostatniej części minęły 4 lata, już najwyższy czas.

Nie będę tu pisał o wymarzonych grach dosłowne, bo jest taki temat, tylko o kontynuacjach \ powrotach do tworzenia.

Szkoda, że padło Deadline Games, które tworzyło Faith & 45. Pamiętając ich świetne Total Overdose, mogłaby być to kolejna świetna porcja strzelania.

8 Days też mogło być dobre, animacje robiły wrażenie na filmiku.

Chciałbym sequel Total Overdose, Stranglehold, Vietcong 3, Bully 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałem na oku jedną produkcję... I, Survivor lub pochodny tytuł. Głównie ze względu na tematykę - gracz miał wcielić się w uczestnika najrozmaitszych katastrof znanych z historii ludzkości... Ówcześnie, mowy o WTC chyba nie było, ale zakładam, że przeżycie wirtualnie jednego z największych zamachów terrorystycznych byłoby co nie co kontrowersyjne. Co się stało z projektem? Chyba umarł, bo newsów jak nie było tak nie ma... szkoda, że projekt nie wyszedł poza wczesną fazę -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...