Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferrou

Gra, która jest dla Was niezniszczalna

Polecane posty

Moja wymarzona gra to symulator gdzie można jeździć po całym świecie było dobra fizyka i możliwość trybu multi player :).I żeby był jeden ogromny serwer.

Dokładnie takie same zapotrzebowanie na tytuł mam ja. Maksymalnie wolny świat, podróż przez całą 66 w Ameryce na harleyu xD no poprostu wolny wolny swiat. Oprócz tego czekam również na grę z wysoce rozwiniętą fabułą, coś pomiedzy Max Paynem Silent Hillem i Mafią.:D

Zapomniałem jeszcze dodać o jednym z moich największych marzeń, mianowicie wyobrażcie sobie połączenie total wara z heroesem 3!! xD centaury klinem kontra kawalerzysci klinem, lub call of duty 7: dawn of war 40 000 very modern warfare. Takie połączenie niesamowitej intensywnosci w akcji z tymi wszystkimi orkami, space marinsami i eldarami. Ech może kiedyś !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja podam kilka propozycji..

- God of War 3 i Fable 2 na pc

- HoMM 6

- Dungeon Siege 3

- DMC 5 na pc (słyszałem coś, że robią, ale może jeszcze by się okazało, że tylko na x360 >.<)

- Jakiś rpg z dobrą fabułą i klimatem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fable 2 na pieca, albo lepiej- hardcorowe Fable 2 na pieca. Poza tym chciałbym reaktywacji Dungeon Keeper- znów dzieło pana P :) Ta seria jest jedną z moich ulubionych, a jej reaktywacja można powiedzieć "nigdy nie powstała", bo next-genowego diabła jeszcze nie widzieliśmy, a co poniektórzy bardzo na wielki powrót zła czekają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zobaczyć grę RPG, w której wydarzenia toczyłyby sie niezależnie od gracza. Znaczy żeby każde mniej lub bardziej ważne wydarzenie miało swój określony termin, na który gracz zdążyć może, ale nie musi. Coś jak w pierwszym Falloucie atak na Necropolis, tylko bardziej "namacalne". Czyli np. znamy datę ataku na wioskę, i jak chcemy pomóc w jej obronie musimy tam być odpowiednio wcześnie (no i mniej więcej o ustalonej porze na horyzoncie pojawiają się pierwsi napastnicy). Inaczej przepadło. Bo w praktycznie każdej grze w jaką grałem podobne wydarzenia zawsze czekały na gracza, niezależnie ile by się ociągał. Najlepiej by było, gdyby część wydarzeń działa się w tym samym czasie, co by uniemożliwiło zrobienie wszystkiego za pierwszym podejściem i zmusiło do podjęcia decyzji co jest ważniejsze. Zdążyć na karawanę czy podjąć się obrony osady, w której mieszkają nasi bliscy?

Jeśli jakimś cudem coś takiego już istnieje, niech ktoś poda tytuł :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcanum 2. Jaki ja byłem podjarany, kiedy to na stronie bodajże Troiki była "zapowiedź" tej gry... Ale Troika upadła i nici z remake'u mojej gry życia :( Może pora napisać petycję do takiego BioWare albo Bethesdy... Beyond Good and Evil 2. Pierwsza część była niezwykle klimatyczna i naprawdę świetna, tylko Ubisoft sądzi, że nie opłaca się jej robić - poprzednia część nie była hitem kasowym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikusdevil

Może nie wymarzony tytuł ale jeden z tych który mógł zdobyć taką samą sławę jak Quake,Duke Nukem itp. chodzi mi o grę Prey.

VIDEO02

Niestety studio 3DRealms zawiodło i ostatecznie nie wydało gry taki sam los spotkał grę DNF ^^

Oczywiście po wielu latach PREY ujrzało światło dzienne i można powiedzieć że jest to gra bardzo dobra na poziomie Quake 4 , no ale gdyby wyszła w 98 zrobiła by dużo większą furorę.

Szkoda mi też gry Starcraft:Ghost

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitwa o Śródziemie z realnym odwzorowaniem.. No wiecie : oblężenie z tysiącami orków, ogromne Olifanty, wierne oddane armie elfów pod Helowym Jarem.. O tak tak:)

Albo gra akcji, w której jesteśmy jednym z rycerzy pośród tysiąca, uczestniczymy w wielkich bitwach.. Wszystko oczywiście w takiej skali jak w filmie.;) Gracz pośród tysiąca innych konnych. Takie marzenie!:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Legacy of Kain dalsza część to by było coś ( 2 razy przeszedłem, defiance było super a grafa się postarzała), a do tego jakąś bijatyke (tylko w rodzaju tekena chociaż sf4 też fajny i chwała capcomowi że dała na pc)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem zagrać w strategię, w której mogę budować ogromne, kosmiczne okręty wojenne, z jak najbardziej zaawansowanym systemem zarządzania/budowania na planetach. SoaSE mnie zawiódł pod tym względem.

Chciałbym pecetowe Heavy Rain lub grę w tym rodzaju.

Chciałbym wzruszające, rozbudowane fabularnie, skłaniające do refleksji Beyond Good and Evil 2.

Chciałbym dobrą grę o piratach, tpp. Chciałbym zacząć od zera i powoli piąć się w górę.

Chciałbym dobry "Podbój Rzymu": sterować barbarzyńcami w tej sympatycznej grafice, z tą swoją jedną wioską, z czasem zjednoczyć plemiona i wprowadzić nowy ład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo bym chciał zobaczyć heroes 3 HD edition

Radzę ci zainteresować się projektem VCMI... Oraz o ile pamiętam, to jest jakiś mod zwiększający troszkę rozdzielczość WoGa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy of Kain to bym bardziej chciał remake , już widze raziela i soul ravera w HD :laugh: .

racja do tego diablo 3 ciekawe jak to bedzie i SC2.A co do wymarzonych to chcialbym zeby jednak wyszedl ten Duke Nukem Forever,wiedzmin 2 i Thief 3 - boje sie ze to zpier**lą.Ze zniecierpliwieniem czekam jeszcze na Battlefield bad company 2 i Prince of Persia zapomniane piaski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi Ci o Thief 4 bo o ile wiem 3 już wyszła 6 lat temu... Co do innych produkcji , to są one pewne ( oprócz DUKE'a ) ja bałbym się bardziej o Wiedźmina 2 ze względu na kryzys obecny w firmie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie część I .:) Wiem, że niezbyt urozmaicone misje, ale cholernie wciągnęła. Przechodze raz po raz..;)

Następne jest Call of Duty 2. Klimat, dynamika i miejsce akcji.. Cud, miód orzeszki :)

Często powracam także do Warhammer 40,000: Dawno of War.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... pomyślmy. Obowiązkowo to Diablo I i II oraz Warcraft II i III (w pierwszą część nie grałem)

Następnie (co nie znaczy, że gorsze od powyższych):

-Call of Duty (pierwsza część), mam do niej sentyment i lubię powrócić do początku tej serii

-Fable, kupiłem nawet nie wiedząc co to jest za gra (kumpel mnie namówił nie dzieląc się wrażeniami) i byłem mile zaskoczony

-Gothic I (w sumie dwójkę też mógłbym wpisać, ale pierwsza część bardziej zapadła mi w pamięć), cóż tu dużo mówić ?

-Władca Pierścieni: Powrót Króla, ach te niezapomniane czasy kiedy to z kumplem się rywalizowało "kto więcej zabił"

-Day of Defeat, kupiłem dla CS'a, ale okazało się, że to właśnie przy DoDzie (?!) spędziłem dużo więcej czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niezniszczalną grą jest Star Wars Knights of the Old Republic. Nie dość, że uniwersum gwiezdnych wojen, które miłuję, to na dodatek po prostu mistrzowska fabuła. Historia wciąga jak odkurzacz Zelmer. Do tego bardzo ciekawy system walki i ogólny wpływ na świat gry. RPG idealne. Przeszedłem ok 20 razy. Gra wybitna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie i to całkiem nowe (w porównaniu z częścią tu przedstawionych:

Call of Duty 4: Modern Warfare - gdy pierwszy raz zagrałem, wpadłem w zachwyt: pierwsza gra na nowego kompa=extra grafa, świetny dźwięk, fabuła i sposób ukazania. To daje tej grze pewne miejsce w niezapomnianych i ciągle użytkowanych grach.

Crysis Warhead - przechodzę szósty raz. Mówi samo za siebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedzę i się zastanawiam... tak więc:

Miejsce pierwsze: Fallout, Fallout, Fallout!!! Dlaczego? Nie trzeba wyjaśniać, no ale jedno słówko: Klimat

2. Saga Baldurs Gate, IceWind Dale, NWN. (te gry mnie po prostu urzekły... no, może NWN i IceWind Dale mniej niż saga Baldurs Gate, ale i tak mam jakoś słabość do Zapomnianych Krain)

3. Call of Duty 4: MW tylko i wyłącznie za fenomenalny tryb multiplayer (i 1 misję w singlu) w którego zagrywałem się non-stop przez 1,5 roku... i zapewne do niego właśnie wrócę jeżeli nie uciułam pieniążków na nowego BF.

4. Cała masa kultowych wręcz tytułów: Diablo, Warhammer 40k:DoW, Gothic, GTA... niektóre te gry co pewien czas goszczą na moim dysku, jednak to nie to co czołówka powyżej... :)

Btw. Jak dla mnie do tytułu gry "niezniszczalnej" może powoli przyzwyczajać się... Battlefield: Bad Company 2

I chociaż premiera dopiero w marcu, to beta mnie powaliła, rozstrzelała, wysadziła, przejechała i ahhhh.... cud i miód. Świadczy o tym chociażby fakt, że mimo 1 mapy i 1 trybu gry w becie, gra nie nudzi się nic a nic. Tyle :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...