Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferrou

Gra, która jest dla Was niezniszczalna

Polecane posty

Earth 2150. Niezwykle grywalna, znacznie lepsza od "uWarcraftowanego" E2160. Dynamiczna, rozbudowana. A grafika nawet teraz nie wygląda szpetnie i potrafi zaskoczyć, jak śnieg osiadający na nieruchomych pojazdach, czy zabawy światłami w trakcie walk nocnych.

Fallout 2. Postapokaliptyczne pustkowia, mnóstwo postaci, miejsc, sporo czarnego humoru i całe morze klimatu. Sam nie wiem ile razy ją przeszedłem. Ta gra jest wielka jak XBOX.

Operation Flashpoint: "O 07:00 straciliśmy kontakt z Everonem, najdalej na wschód wysuniętą wyspą tego archipelagu. W ostatnim meldunku, jaki stamtąd nadszedł, raportowano pojawienie się znacznych sił powietrznych i lądowych. Z tego, co wiemy, Everon został zajęty przez wrogie siły nieznanego pochodzenia. Jako że jesteśmy jedynymi siłami NATO w tym rejonie, naszym obowiązkiem jest zareagować. Śmigłowce czekają, aby przewieźć was na Everon. Pytania?". Ta gra to jedyne w swoim rodzaju doznanie. Jazda obowiązkowa dla każdego fana wojenek. Uczy, że żołnierz jest po to by walczyć - i zginąć przy najmniejszym błędzie. Tak po prostu. Tą grę albo się kocha, albo się od niej odbija.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Commandosi, ze studia eidos czy edios, nieważne w każdym razie za każdym razem jak usiądziesz i w nią pograsz przywołują się wspomnienia ;)

Desert Storm- za pierwszym razem jak ją przechodziłem, nie wiedziałem jak kierować drużyną i musiałem każdym oddzielnie pokonywać planszę :sleep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA San Andreas ten klimat to jest coś, gdy zobaczyłem, że mi weszła na starym kompie skakałem z radości nawet pamiętam mój pierwszy kod :D na Monster Trucka :D Sąsiedzie z piekła rodem ale tylko 1 pamiętam, że ją kupiłem w Empiku za 20 zł ale gram w nią nawet dziś, bardzo fajna jest zawsze pierwszy sezon i wprowadzenie przechodzę na 100%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nadal rządzi Robin Hood: Legenda Sherwood:P Jak gdzieś wyjeżdżam to na laptopie pykam;)

A poza tym to Starcraft, w którego gram w szkole, głównie dlatego, że gra się bardzo szybko i Age of Empires II.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich gier jest dużoooo ale to bardzo dużo.

Najlepiej zapadłą mi w pamięci Operation Flashpoint.Jak na swoje czasy to był szok.Piękna rozległa symulacja pola walki(kryj zad po krzakach a nie rambo!)Oczywiście było sporo baboli.Tak min. jak iście snajperska celność ruskich oficerów ale gra ma klimat.Szaleńcze wyprawy trabantem po Everonie i Kołgujewie.Prosty ale mega grywalny edytor.Kocham ją.Zresztą kto grał to nick mój skojarzyć powinien :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conflict Desert Storm 1 i 2 moja pierwsza gra na kompa, przeszłem kilka razy, grając w ten tytuł marzyło się być żołnierzem, super bohaterowie z którymi się zżyłem.Szkoda że"Global Storm" i "Vietnam" mnie tak nie zaczarowały.No i GTA SA w którą można "cisać" do bólu w multi.Zakochany także byłem w Age Of Empires.Nadal gram w 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roller Coaster Tycoon 1 i Diablo 1. W RCT pogrywam nawet w tej chwili przetykając nim wszystkie inne tytuły. Ta gra bawi mnie nieustannie od tych 11 lat. Tytuł zaiste niezniszczalny.

Myślę że uzasadniać Diablo 1 nie musze, gra doskonale sama się wybroni, jest jednak dużo bardziej znana od RCT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie, bez cienia żadnych wątpliwości Heroes of Might & Magic 3. Gra ponadczasowa, zapewniająca setki godziny wyśmienitej zabawy. O ile tryb single można przejść, skończyć, to już multi jest zupełnie inną filozofią. Nie zapomnę nigdy tych godzin spędzonych wraz z kuzynem właśnie nad tą grą. Mogliśmy grać w to godzinami, a i tak było nam mało. Jeszcze raz świetna gra, która pozwala na granie w multi dysponując tylko jednym komputerem. Bezdyskusyjnie niezniszczalna jak dla mnie gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Star Wars:KOTOR 2. Przeszedłem go minimum 15 razy na najróżniejsze sposoby a teraz instaluje go po raz kolejny i mysle że długo mi się nie znudzi.

Oprócz tego AVP2 którego klimat mnie wciągnał na maxa tym bardziej że uwielbiam filmy z obcym i predatorem(nie licząc filmów AVP które według mnie są żałosne...)

I oczywiście HOMM3.Jedna z najlepszych gier jakie powstały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...