Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fazzi

Wasza Kolekcja Gier

Polecane posty

@Iselor

Ladna kolekcja, widze ze nie tylko ja wciaz trzymam u siebie stare tytuly. Szkoda tylko, ze nie masz juz do nich tych pudel, w ktorych gry byly swego czasu sprzedawane. Z drugiej strony aby je trzymac trzeba miec sporo wolnego miejsca... Wielki plus za Daggerfalla, chyba nigdy wczesniej nie widzialem nikogo innego oprocz mnie, kto by te gre posiadal. Swego czasu spedzilo sie przy niej sporo dlugich dni. :)

@Maliniorz

Nie przejmuj sie, jestem pewien, ze jeszcze bedziesz miec okazje nabyc ten tytul w big boxie. :)

@Andromeda

Okejka za imponujaca ilosc przygodowek. I jeszcze wieksza za posiadanie Mortyrow w swojej kolekcji. Wspieranie rodzimych developerow gier zawsze jest godne pochwaly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Andromeda:

Naprawdę świetna kolekcja. A wiesz, co czyni ją tak szczególną? Mianowicie to, że jest INNA. Jak ludzie wrzucają zdjęcia swoich zbiorów i ciągle przewijają się na nich te "Crysisy", "Left For Deady", "GTA", "FEARy", to człowiek oglądając to po raz n-ty zaczyna się po prostu nużyć. W Twoim przypadku sprawa wygląda diametralnie inaczej i to się chwali. Zaznaczam, że nie jestem wielbicielem przygodówek (poza jednym wyjątkiem - "The Secret Of Monkey Island"), ale kolekcja Andromedy mi się podoba :) .

Do tego dochodzą dwie perełki:

- pierwszy Mortyr

- "premierówka" Lionheart: Legacy Of The Crusader

Reasumując:

5 gwiazdek ode mnie + znak jakości :smile:

______________________________________________________________

Do Iselor:

Również wspaniała kolekcja ze względu na wiele legendarnych klasyków i do tego rzadkie wydania zagraniczne.

Także leci 5 gwiazdek + znak jakości :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w ręce wpadła mi ciekawa rzecz, mianowicie koszulka z premierowego(chyba) wydania worms world party. Mimo upływu lat zachowała się bardzo dobrze. Fotki jutro w profilu.

Przypuszczam że reszta wormsów jest nadal gdzieś w domu. Chyba jej jednak nie wyrzuciłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to przez Tesu miałem taki głupi nawyk, że nie cierpiłem gier z gazet i nawet nie instalowałem. Teraz nadrabiam zaległości (ok. 50 gier do przejścia). No, a trochę ten temat szalony się zrobił. Co jak co, ale gry są po to żeby w nie grać, a nie żeby je kolekcjonować jak znaczki! Dobrze, że już mi to minęło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niechęć do gier używanych minęła czy nie :trollface: ?

Zgadzam się z opinią wyżej. W końcu gry są do grania, do zabawy, spędzania wolnego czasu a nie tylko do zdobienia półek, więc tak naprawdę liczy się sama gra, a nie jej wydanie. Choć oczywiście premierówki i reedycje, generalnie edycje w normalnych dvd boxach wyglądają lepiej , to zawierają to samo co gry z gazet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Tutaj chodzi o pudełko, a nie o grę. Jak kupisz trzy gry w premierowych pudełkach, to będzie to miało większą wartość niż te same dodane do gazety. Chyba, że źle cię zrozumiałem to sory.

Aha. Czyli kolekcjonujemy gry dla pudełek? Dla mnie liczy się gra, lecz grupa wzajemnej adoracji, jaka tutaj wyrosła uważa, że każdy kto tylko zbiera reedycje, czy edycje gazetowe nie możne nazwać się wielkim zbieraczem. Póki rodzice Was finansują, albo, jak sami pracujecie(Tesu, Crix, Yaper) i nie macie jakichkolwiek większych, rodzinnych wydatków to możecie sobie pozwolić na kupno 3 gier, po cenie premierowej. Dla mnie świetnie prezentuje się kolekcja złożona z nowej kolekcji klasyki i pomarańczowej kolekcji, gdzie mam harmonię kolorów i nie wiem dlaczego one mają mniejszą wartość. Bo nie mają książeczki? A co zawiera taka instrukcja? Klawiszologię, obsługę interfejsu, pomoc techniczną i ostrzeżenie o epilepsji.

Kolekcja gier, to kolekcja. Równie efektownie gry gazetowe, prezentują się w archiwach, w ładnej etui!

Pozdrawiam!

Do wydań premierowych nie mam nic, o ile są w promocji tak, jak ostatnio od Codemasters, za 10-40 zł, lub, gdy wydanie jest bogate i tanie w stosunku do jakości, patrz Wiedźmin 2, Wiedźmin 1, lub czekasz na grę parę lat i odkładasz co miesiąc pieniądze.

Toczyła się również dyskusja od wydaniach biedronkowych. To też fajna inicjatywa. Gry w okładkach premierowych. Czego chcieć więcej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś. Ja nie jestem taki jak myślisz. Ja np. wolałbym za 15 zł mieć trzy gry niż oddzielnie za 100. Mimo wszystko premierówki mają większą wartość dla zbieraczy. Ja taki nie jestem, więc ochłoń. Sam lubię mieć koło siebie reedycje. I nie zwracaj się "macie" "was, bo ja się nie zaliczam do fanów drogich premierówek. Sam pełniaki mam w specjalnym miejscu i lubię czasem sobie popatrzeć.

Zresztą Tesu i CriX odeszli - nie ma w tym temacie głupich zasad (gazety się nie liczą, a premierówki są naj).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Zaraziłem się na tym forum manią że Premierowa edycja jest lepsza, ładniejsza większa wartość Kolekcjonerska. Otóż nie. Lepiej kupić sobie parę gier z tańszych serii niż jedną premierową. Ładnie wygląda to obok siebie.

Ostatnio naszła mnie chęć by kupić wszystkie tytuły w białej XK i platynowej kolekcji na gram.pl, które dostępne są w wyprzedaży. Dużo tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SKRZYP3X, tutaj też nie warto iść w ilość, prawda?:-) Złota Kolekcja - świetna seria wydawnicza od CD-Projekt. Świetna jest też Premium Games, Pomarańczowa Kolekcja Klasyki i Platynowa Kolekcja. Top Seller również wydaje się mi ok. Szczególnie świetnie to wygląda, jak już napisałem powyżej, w większej kupce, gdzie panuje harmonia kolorów.

Przepraszam za offtopic. Chciałem tylko nie być biernym widzem tych głupot, że liczy się pudełko, a nie gra :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SKRZYP3K

Też to popieram.Ogólnie to ja kupuje premierówki jak gra jest warta ceny i godna mojej uwagi.Pozatym,uważam że jeśli dostępna zarówno premierówka jak i reedycja to lepiej czasem kupić reedycje i jeszcze inne gry niż jedną premierówke.Nie chodzi mi tutaj głównie żeby nie patrzeć na ilość gier a jakosć i edycje ale jak ktoś kolekcjonuje i wie że tej kolekcji nie odsprzeda to raczej to jest najlepsze wyjście żeby też nasz portfel nie ucierpiał i miał kase na np. Edycje Kolekcjonerskie które mają dużo gadżetów.To jest moje zdanie i może sie ktoś ze mna sprzeciwić nie zlinczuje go poprostu ktoś może woli inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą Tesu i CriX odeszli

Nie odeszli , Tesu się rzadziej udziela , a CriX ma urlop .

nie ma w tym temacie głupich zasad (gazety się nie liczą, a premierówki są naj).

Była taka niepisana zasadza ustalona przez pewne osoby ale po reprymendzie od moderacji ustąpiły one od tej 'zasady'. :smile:

Kolekcja gier, to kolekcja. Równie efektownie gry gazetowe, prezentują się w archiwach, w ładnej etui!

Zgadzam się ale nie ma się już co denerwować, krytyka 'gazetek' została stłumiona i można je już zaliczać do kolekcji :wink:

Premium Games wygląda ładnie, ale poza tym to dno. Dodatki są niskiej jakości.

Prawie się zgodzę , dnem bym nie nazwał ale masz rację ,że za tę cenę dodatki powinny być 'bogatsze' w tej edycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...