Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fazzi

Wasza Kolekcja Gier

Polecane posty

@remix85, coachy: Gierka zamawiana przez Allegro w sklepie. Płaconę przelewem pocztą. Nie raz zamawiałem i znam prędkość przelewu kasy poczty polskiej. Poza tym zapłaciłem dopiero w piątek. Ale byłoby przyjemnie, gdyby doszedł w poniedziałek lub wtorek :smile:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

To się dziwisz, że Ci tak późno wszystko dochodzi, jeśli licytujesz przedmiot w środę, a wysyłasz kaskę 2 dni później. Ty gorzej, że pieniądze dojdą dopiero w poniedziałek (banki nie działają w weekend), więc gra może zostać wysłana najwcześniej we wtorek. Poleconym dostaniesz w środę, ekonomicznym w piątek.

Nawet, gdyby nadali Ci grę na poczcie jeszcze w weekend to przesyłka w świat ruszy dopiero w poniedziałek koło południa, więc i tak bardzo optymistycznie można by założyć, że "może dojść we wtorek".

Chyba, że wysyłasz przez pocztę przekazem, a nie internetowo, wtedy to już inna bajka.

Sklepy na alledrogo też czasami mają świetny "zapłon" i potrafią 3-4 dnia od wpłaty pieniędzy wysyłać gry. Z niektórymi allegrowiczami jest jeszcze gorzej...

Co do samego tematu:

"Upnąłem" swój profil o fotki 4 boxów kupionych na giermaszu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś bez Tesu temat umarł ;)

Trochę go odświeżę pisząc, że wpisałem moje gry na swój profil. Ostrzegam, żeby nikt cudów nie oczekiwał, bo większość to reedycje, ale lepsze to niż nic.

Prosił bym także kogoś, o sprawdzenie, czy premierówki, to faktycznie premierowe wydania, bo część dostałem, a część nie pamiętam.

PS.: Jutro poprawię zdjęcia, żeby było bez ramki serwisu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś bez Tesu temat umarł ;)

Bo Tesu czeka z updatem na zblizajace sie premiery, a po ostatnich interwencjach moderatorstwa w tym temacie i moich propozycjach dla nich w innym dziale wole poczekac i zobaczyc, co z tego bedzie. Posiadany przez Ciebie Hard Truck to calkiem przyjemna gierka. Pamietam, jak w nia gralem kilka lat temu. Szkoda tylko, ze swiat gry byl bardzo sterylny, a ciagnik bez naczepy smigal po autostradzie niczym ferrari. Jednak motyw z zasypianiem za kierownica robil wtedy na mnie wrazenie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W profilu mam fotki premierowego Hard Truck więc możesz sobie porównać :)

Ja w Hard Truck grałem naprawdę sporo, najpierw w pierwszą część, ale po przejechaniu jej 20 razy wzdłuż i wszerz kupiłem "Across Amerika" - znacznie lepsza, bo miała ciekawsze ładunki i znacznie większą mapkę i tą edycję młóciłem dobre parę miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten Hard Truck średni się podobał (Haulin lepszy ;)) , ale spędziłem przy nim duuużo godzin.

To chyba jednak nie premierowa - okładka ma drobne różnice. Poszukam jeszcze okładki CS'a żeby zobaczyć co i jak ;)

Fajnie... serwis na który wrzuciłem zdjęcia nie działa :dry:

EDIT:

Ten CS to premierówka - znalazłem zdjęcia pudełka anthology. Niestety linku ni moge posać, ponieważ obok zdjęcia jest przycisk "torrent" który wyszukuje gre w google z dopiskiem torrent :P

Tutaj skan premierówki (ponoć ;)) http://iv.pl/images/86626824901078670298.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muve.pl jest super. Paczkę z zamówieniem dostałem już w tamtym tygodniu, a dzisiaj dostałem od nich prezent. Właśnie odebrałem kopertę wypełnioną gadżetami. Super jest być stałym klientem - na dodatek lubianym :D

p8220110.th.jpg

No więc tak. Dostałem:

3 smycze KINECT

Naklejkę

2 podkładki pod mysz

"nieśmiertelnik" Gears of War 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cie korci to na co czekasz? Ja jednak bym radził wziąć kasę bo nie wiadomo czy bez zakupów byś coś dostał. Po za tym najprawdopodobniej usłyszysz - nic teraz nie mamy. No ale pytać warto.

Shorty czasem kupowałem po 10 gier a dopiero teraz cos takiego mi się przydarzyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...