Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fazzi

Wasza Kolekcja Gier

Polecane posty

Coś mi się zdaje, że teraz, zamiast na gram.pl będę kupował w muve :trollface:

To nie jest powiedziane, że gram.pl nie daje gratisów. Mi udało się otrzymać od nich smycz (z logo starej XK) po jakimś tam zamówieniu ;) Dodatkowo, stosunkowo dawno temu, gdy istniała jeszcze taka możliwość, swoje punkty uzyskane z kodów CDP wymieniłem na Mini Stand z Guild Wars, dwa bardzo ładne plakaty (GW i LII) oraz wyszytą mapę (która służyła mi za obrus) z bliżej nieznanej mi gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to nawet już chyba nie ma wPLN tylko zamieniono to na jakąś inną jednostkę... No, ale nie jestem pewien bo nie korzystam za dużo nie korzystam z tego, ale kiedyś jak miałem dodane kilka gier to się zamieniło z wPLN na...na coś.

EDIT:

Ale jeśli nie na gry i gadżety - to na co ? Poradniki do gier ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest powiedziane, że gram.pl nie daje gratisów.

Dokładnie kiedyś dostałem od nich podkładkę pod mysz z logo nowej Ekstra Klasyki. Teraz dają bonusy w postaci elektronicznej, po opłaceniu zamówienia. Choć nie szaleją z nimi lepsze to niż nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcja, skromna bądź co bądź...

Przeważnie gry z gatunku FPS, akcji i strategiczne:

493c7bb83747b452m.jpg

Gry cRPG i Hack'n'Slash:

4576abde397f1755m.jpg

Do tego jeszcze sporo tytułów z różnych czasopism, na konsole PS3 (np. Heavy Rain) i kupionych w dystrybucji cyfrowej (np. Mass Effect 2).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Kolekcja bardzo ładna.Duży plus za MW2, oba Widźminy, Starcraft'a 2, Crysis'a, Mirror's Edge czy L4D pierwszą i drugą część.Do tego wiele innych wspaniałych tytułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DA(czemu DA II nie w BSE? ;p)

Zbyt późno zorientowałem się, że BioWare Signature Edition DAII jest w tej samej cenie, co zwykłe wydanie. Zresztą DLC "The Exiled Prince" mam i tak, więc żałować mogę co najwyżej ładniejszego pudełka i kilku pomniejszych dodatków.

Poza tym ? dzięki za słowa uznania. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...