Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fazzi

Wasza Kolekcja Gier

Polecane posty

@ Andromeda - Fajna kolekcja przygodówek (m.in.)

W najbliższym czasie planuję zakup Gray Matter i Still Life 2 smile_prosty.gif

A Fahrenheit gdzie?? ... a nie , jest , to dobrze . No dobra, a gdzie Black Mirror III? :tongue:

@ dudu66 - też ładnie 'namieszane' w kolekcji ( w sensie pozytywnym oczywiście) :wink:

Dosyć 'słodzenia' , panowie i panie apdejtować , apdejtować ! :wink:

Chciałbym wkleić kolejną aktualizację swojej kolekcji ale nadal czekam na przesyłki, mam nadzieję ,że niedługo zawita listonosz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Murezor

Ładna kolekcja, okejka za Medieval 2 Królestwa w premierowej edycji :ok:. Alpha Protocol sam miałem kupić, ale nie było w empiku drugiego, pamiętasz? 2.png

@Andromeda

Wow, ile Ty masz przygodówek! :) Ale chyba nie widziałem nic z Monkey Island-wypadałoby nadrobić (Escape from... jest w gram.pl za 12zł na wyprzedaży, parę innych gier przygodowych też znajdziesz). Poza tym, lubię jak jest sporo gier z jednej edycji, więc okejka za sporo tytułów w białej eXtra Klasyce i Kolekcji Klasyki.

@Iselor

Zacną kolekcję Waszmość zebrał! Ponadto ładne ustawienie na półce :ok:.

Aż zaraz sam Nolfa poszukam, gdzieś mam chyba płytkę :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wypowiadałem się w tym temacie, ponieważ mojej kolekcji pozbyłem się kilka lat temu, ale... @Iselor: mój boże, piękny zbiór. Sanitarium, Daggerfall, Ultimy, Jazz Jackrabbit, Oddworld... i wiele innych. <3 Gratuluję wspaniałej kolekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że moja kolekcja tak wam się spodoba, ale cóż....Kocham gry chyba jak każdy z nas; co ciekawe, w latach 1996 - 1998 kiedy na poważnie zacząłem grać byłem ostrym piratem! Teraz nie mam w domu żadnych piratów za wyjątkiem płytki DVD z wybranymi z grami typu PacMan, Champions of Krynn itp. których nawet na ebayu zdobyć się po prostu nie da (albo da ale 1000 zł na grę nie dam; no i nie kupuję gier w wersji dyskietkowej bo to bez sensu).

Tam u góry była lista z mobygames obejmująca gry z czasopism a jeśli ktoś nie mógł odczytać jakiejś gry ze zdjęć to tu są gry które widzieliście na zdjęciach:

http://www.mobygames.com/user/sheet/view/h...SheetId,170934/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...