Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fazzi

Wasza Kolekcja Gier

Polecane posty

SKRZYP3X - Black & White 2 bardzo fajna pozycja , jeśli jeszcze nie posiadasz 'jedynki' do namawiam do kupna wg opinii innych jest troszkę lepsza niż 'dwójka' , mnie udało się zdobyć i rzeczywiście już na starcie zauważyłem zmiany przemawiające na jej plus, nawet takie drobnostki jak wybór własnego znaku przed rozpoczęciem 'bycia bogiem' :smile:

Saga Fallout - klasa sama w sobie , wersja z patchami - modami , poradnikami i innymi dodatkami.

Powoli zaczynam bać się pisać w tym temacie. Osty mi nie potrzebne.

Mam podobne odczucia do ciebie.

Chłopaki bez przesady, wrócił moderator i skończyła się samowola - niepotrzebne spamowanie i posty nie na temat - tyle. Bać to się może ten kto spamuje i nie ma nic ciekawego do powiedzenia w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory zamieniam się za gry, które kupiłem i mi się nie spodobały. W ten sposób dostałem Prototype, STALKER: Call of Pripyat, Street Fighter IV i Unreal Universe. Poza tym wciąż kupuję używane gry. Co w tym złego? W ten sposób można dużo zaoszczędzić. Tylko trzeba potrafić wybierać te w naprawdę dobrym stanie i z pełnym "wyposażeniem". Niedawno na Allegro upolowałem za 1zł Gothica II w XK, 3zł za Planescape Torment w XK, 5zł Bionic Commando, 5zł TimeShifta (premierówkę) i również 5zł World in Conflict (premierówkę).

Btw. Co takiego fajnego jest w tym Zmierzchu Bogów? Nie wiem jak jakieś dodatki mogą usprawiedliwić tak złą grę (Gothic skończył się na Nocy Kruka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie kupiłbym używki, chyba że z pewnego źródła. Jak kupuje na allegro to tylko premierówki w foliach : )

Poza tym, jeśli ktoś z Was zobaczy gdzieś lub też ma premierówkę(w folii) Batmana Arkham Asylum, to proszę o wiadomość na PW. Szukam już drugi tydzień, pisałem maile do kilku sklepów internetowych, na allegro same używki albo reedycje, a do marketu typu Tesco nie mam jak się wybrać, a na prawdę mi zależy : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to już trochę przesada skoro jest w świetnym stanie, ty za nią zapłaciłeś, tylko że nie zdjąłeś z niej folii. No owszem, jeśli kogoś stać na wydawanie kroci ze względu na folię to nie bronię, ale ja posiadam jakiejś stałej pracy i budżet mam ograniczony, więc kupowanie takich używek jest świetną okazją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet jak się co jakiś czas zerknie chociażby na allegro, to często można wyłowić premierówkę w folii gry z 07-08 za max. 20zł + przesyłka. Ja praktycznie co 2-3 dzień przeglądam kilka serwisów, szukam promocji i przez wakacje kolekcja mi się znacznie powiększyła a wydałem może z 100-150zł : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mając na półce gry używane czuję jakby to były nie moje

To masz problem :tongue: Sprzedałeś kilka gier , teraz powiedz tym co od Cibie kupili ,że to nie są ich gry , jestem ciekaw jak zareagują. Dziwne podejście, no ale cóż - masz prawo tak czuć.

Wszystko za co zapłaciłem, co odkupiłem i kupiłem dla siebie jest moje i należy do mojej kolekcji, nie obchodzi mnie czy to jest towar używany i z drugiej ręki, zwłaszcza jeśli są to gry bardzo trudno dostępne i nie ma już możliwości zakupić tej pozycji nieużywanej. Nie mam problemu z zakupem 'używek' , zwłaszcza jeśli ich stan jest bardzo dobry , a cena jest bardzo atrakcyjna. Lądują w mojej kolekcji i jestem z nich tak samo zadowolony jak z nówek, liczy się dla mnie produkt , w który mogę zagrać , a nie folia ochronna , która wyląduje w koszu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowa na forum ale stwierdzilam ze zamieszcze tu swoje dwa zdj z grami. Kolekcja jest bardzo mala z racji tego ze bardzo malo gram(chociaz ost coraz wiecej;)) i jestem bardzo wybredna;p Na zdj widzimy managera pilkarskiego - to byl moj pierwszy i ost manager w tej dziedzinie sportu, srednio mi przypadl do gustu. Z kolei drugi(koszykarski) bardzo mnie rozczarowal gdyz nie mamy prawdziwych nazwisk koszykarzy, strasznie mnie to zrazilo jako ze jestem wielka fanka koszykowki. Zatrzymalam sie na nba live i nba z serii 2K (mam jeszcze gdzies nba 2001 ale nie moglam znalezc), w najblizszej przyszlosci mam zamiar zakupic nba2k11 ale jeszcze sie nie nacieszylam 2k10 chociaz bardzo dlugo ja mam;) Ost nr cd-action kupiony ze wzgledu na obie czesci syberii. F-16 i Unreal - "kupione bo kupione" i ani razu nie odpalone przeze mnie;) Fallout Tactics -klasyka, jesli ktos nie gral polecam. Na zdj widzimy rowniez pokrowiec na plyty w ktorym znajduja sie plyty z roznych gazet (komputer swiat gry, action plus, play. sa tez pilkarskie mistrzostwa swiata korea-japonia 2002), nie wyjmowalam ich gdyz na jednej plycie jest tylko jedna pelna wersja gry. To tyle o mojej bardzo skromnej kolekcji.;)post-372097-1313691693_thumb.jpg

post-372097-1313691769_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dariia35

Witamy w temacie. Co z tego, ze kolekcja jest (poki co) mala, skoro sama wybralas sobie gry kierujac sie wlasnym gustem. Prawde mowiac, to dobor tytulow jest dosc oryginalny, przez co i Twoja kolekcja jest calkiem nietypowa, co uwazam za zalete. Z ciekawoscia bede sledzil, jak bedziesz ja rozwijac i jakie inne tytuly w blizszej i dalszej przyszlosci sie w niej pojawia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wczesniej pisalam ciezko trafic w moj gust. Jedno jest pewne moja kolekcja bedzie (jak to Ty ujales) - dosc nietypowa, znajda sie tam rozne gatunki gier;) Z nowosci rezygnuje gdyz szkoda mi pieniedzy na drogie gry. Jeszcze w najblizszych planach zakup : Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do używanych gier.

Sam kupuję często używki na Xboxa , ze względu na cenę. Ludzie, po co mam kupować nową grę w folii, za powiedzmy 80 zł, jeśli mogę kupić w idealnym stanie (tzn. płyta bez rys, pudełko i instrukcja bez wad ) za 30 ? Po to , żeby zdjąć folię ? No to lepiej już samemu okleić folią używaną grę i mieć radochę z tego że się folię zdjęło. A jeśli chodzi o to że używana gra nie jest "moja"... Bez przesady. Ktoś ją kupił, zgoda, ale ja ją kupiłem od niego. Czemu ma nie należeć do kolekcji ? Bo ktoś miał ją na swojej półce parę dni ? Gra to gra , każdy egzemplarz ma taką samą wartość "wewnętrzną" jak zainstalujesz używaną grę , to będziesz miał to samo co w "nówce" prosto z folii. Dlatego IMO lepiej mieć kilkanaście używanych gier (od razu mówię - które były kupione w idealnym stanie ) niż kilka nówek. Na półce i tak wygląda tak samo, nie ? Tym niemniej - jeśli kogoś na same nowe gry stać , nie ma problemu, niech kupuje , ale przesadą jest moim zdaniem uważanie że gra używana do ciebie nie należy (mimo, że wydałeś na nią kasę) tylko dlatego , że ktoś miał ten egzemplarz wcześniej. Inny przykład - jeśli ktoś odkupił od kogoś mieszkanie czy samochód - powinien mówić, że to nie jego samochód / mieszkanie tylko _______ (tu wstaw imię i nazwisko poprzedniego właściciela) ? Nie, chyba raczej nie :D. Choć faktem jest, że samo ściąganie folii i świadomość że to jest "świeżutka gra" napawa radością, ale nie aż taką żeby wydawać kilkadziesiąt zł więcej. Gdyby jeszcze taka gra była przyniesiona ze sklepu.. Ale czasy się zmieniły. Kiedyś się chodziło do takiego Media Marktu, kupowało się ją i w zniecierpliwieniu wracało do domu żeby odpakować i wrzucić do napędu. A teraz, ze względu na ceny , zamawiasz przez Internet naciskając kilka klawiszy , a paczka dochodzi do domu. To jednak nie ma takiego klimatu jak samodzielne chodzenie po grę.

To się rozpisałem. Co do samej kolekcji gier - zdjęcie już wstawiałem kilkanaście postów temu, ale myślę, że przy następnym przypływie gotówki dojdzie do niej jakiś jeszcze tytuł . Jaki ? Albo Assassin's Creed, albo Dragon Age, albo TopSpin 4, albo Mass Effect... Do wyboru do koloru :D

@UP

Tak przez chwilę zastanawiałem się czemu Oblivon jest taki mały w stosunku do dwóch pozostałych gier... I dopiero potem zobaczyłem że to ta Pomarańczowa Edycja. Swoją drogą - pomysł z takimi małymi pudełkami podobnymi do PS3 trochę nietrafiony. Nie współgra wyglądem na półce do normalnych gier w zwykłych DVD boxach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że rozwinęła się ciekawa dyskusja o tych używanych grach. Szkoda, że wszyscy od razu się na mnie rzucili. Ja wciąż czuję, że gry kupione od kogoś nie są w pełni moje. Proszę już zaprzestać tej dyskusji, macie prawo powiedzieć co o tym sądzicie, ale może trochę mniej złośliwie, bo choć te wszystkie posty nie są bezpośrednio skierowane do mnie to mimo wszystko czuję się tutaj trochę przykro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję używki pod warunkiem że sa w świetnym stanie i nie potrzebują steam czy games for windows Live.

Ja też, nie lubię korzystać z kilku "używanych" kont Steam naraz, to nie wygodne. Ale już gry z GfWL dlaczego nie? W sumie wszystkie takie mam nówki, nie używane, ale o ile mi wiadomo gry nie są przypisane do konta i można je sprzedawać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...