Skocz do zawartości
Totek3107

Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.

Polecane posty

Siema 

Chciałbym znaleźć grę w której jest się człowiekiem z koleżanką i kolegą musieliśmy walczyć z robotami w niektórych częściach gry jeździliśmy motocyklami była dobra grafika logo to było koło zembate proszę o pomoc bo pograłbym się w tą gierke

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję starej gry, pamietam że była z cd action. Gra w statki, taka ala strategia, gdzie za surowce odpowiadało złoto ktore musielismy wydobywac oraz ryby. Mozna było budowac wieże obronne, było tam parę typów, oraz parę rodzai statków. Niektóre były dedykowane do abordażu, niektóre do strzelania, niektóre do wbijania się kadłubem w inne. Podczas bitwy mogliśmy abordować inne statki i je przejmować. Gra wydaje mi się, że może mieć z 15-20 lat. Jeśli ktoś pamięta cokolwiek to bardzo bym prosił o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2020 o 01:33, Tomektomek95 napisał:

poszukuję starej gry, pamietam że była z cd action. Gra w statki, taka ala strategia, gdzie za surowce odpowiadało złoto ktore musielismy wydobywac oraz ryby. Mozna było budowac wieże obronne, było tam parę typów, oraz parę rodzai statków. Niektóre były dedykowane do abordażu, niektóre do strzelania, niektóre do wbijania się kadłubem w inne. Podczas bitwy mogliśmy abordować inne statki i je przejmować. Gra wydaje mi się, że może mieć z 15-20 lat. Jeśli ktoś pamięta cokolwiek to bardzo bym prosił o pomoc

Z opisu najbardziej pasuje mi to do Ancient Conquest, ale nie jestem pewien czy było w CD-Action (chyba, że demo?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, poszukuję gry w którą grałam w latach 2003-2009? Dokładnie nie pamiętam. Gra 2D platformowa angielska wersja językowa, chodziło się tam chłopcem, chłopakiem? Pamiętam że był poziom stylowany na łąki? trawiasty? i w przestrzeni kosmicznej, w jakiejs bazie? stylowane na przyszłosc?  Pamiętam że zbierało się tam litery aby utworzyć słowo? były one poukrywane na mapie.   Możliwe że walczyło się z bosem na końcu jednego z poziomów? Pomóżcie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry która była albo na PS 1 albo na PC. Gra była w bardzo mrocznym klimacie, grało się mężczyzną bez koszulki coś ala zombie, mutant itd. Widok był z 3 osoby. Pamiętam jeszcze że używało się tam umiejętności jak rzucenie swoim sercem czy coś w tym stylu. Gra prawdopodobnie była przygodowa. To jedyne co z niej pamiętam i potrafię opisać. Z góry dzięki za pomoc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje takiej jednej gry o takim żuku(chyba żółtym).Pamiętam że widok był z lotu ptaka.Grało się właśnie tym żukiem,walczyło z przeciwnikami(jednym z przeciwników o ile się nie mylę były kaktusy), było kilka poziomów, nie pamiętam dokładnie co tam jeszcze było ale najbardziej wryło mi się w pamięć że ten żuk musiał pić cole żeby nie zdechnąć xdd(trzeba było ją zbierać).No uwielbiałem tą grę i do dzisiaj mi nie daje spokoju że nie mogę w nią pograć jak zna ktoś tytuł to bardzo proszę o odpowiedź .

:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim ostatnio przypomniało mi się że grałem w taką grę na internecie w której rozwijało się zawodnika, taki jakby tryb kariery. w tej gierce były wstawki filmików takie po 30s, 60s.

Gdy grało się mecz polegało to na tym że jest symulacja meczu i w jakimś momencie dostajesz szanse na strzelenie bramki i widzisz wszystko z profilu zawodnika tak jakby on miał kamerke na głowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus, w latach 2005-2010 grałam w strzelankę. Nie mam pojęcia jak się nazywała, wiem jedynie, że wcielałam się w rolę jakiegoś żołnierza (chyba), że gra nie była przeznaczona dla sześcioletniej dziewczynki i to, że gra zaczynała się w jakichś podziemnych korytarzach/kanałach, któryś z kolei poziom rozgrywał się na rozpędzonym pociągu. Wiem, że to niewiele, ale mam nadzieję, że jakiś komputerowy świr mi pomoże. Liczę na Was!

Buziaki,

Wiktoria

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

poszukuje gry ktora byla lata temu dodana do cd-a, polegala na planowaniu skoku, trzeba bylo zaplanwac caly skok, jak ominac straznikow, ktore przedmioty zebrac po czym klikalo sie play i ogladalo czy wszystko zostalo dobrze zaplanowane, pamieteam, ze jeden z pierwszych skokow byl na stacje benzynowa. Do kazdej misji nalezalo sie przygotowac - kupic odpowiednie narzedzia, samochody i chyba dodatkowych czlonkow ekipy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2020 o 14:04, wigdoria02082909 napisał:

Serwus, w latach 2005-2010 grałam w strzelankę.

Soldier of Fortune 1

46 minut temu, hacior napisał:

czesc,

poszukuje gry ktora byla lata temu dodana do cd-a, polegala na planowaniu skoku

The Sting! Kariera Gangstera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chej czy kojarzycie taką grę gdzie koleś był takim rambo i zabjiał wszystkich kto stanoł mu na drodze. Gra była w 2D. Była to prawdopodobnie gra niezależna. Fabuła tej gry była taka że koleś musiał pozabjiać członków mafii aby znależć swoją żonę bądź córke.

Gra była dość bardzo brutalna.

Będe bardzo wdzięczny za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , 

Szukam starej gry wyścigowej  , grałem w nią +- 15 lat temu ale nie pamiętam nazwy, z gry pamiętam :
-miejsce chyba gdzieś w Rzymie , wielki akwedukt na który dało się wjechać ,
-przejeżdżając przez stacje benzynowa pojazd sam się naprawiał
-wjechać dało się wszędzie 
-wyścig można było olać i pojechać sobie zwiedzać miasto :)
-wielkie Koloseum, jak do niego wjechałeś od góry to wyrzucało cie w kosmos,
- w pewnym miejscu był tunel , jak do niego wjechałeś to przenosi cie w inne miejsce na mapie,
-przy zderzeniu można było nieźle wystrzelić się w powietrze,
-nie jestem pewien ale sterowane autko było czerwone,
-grę miałem na płytce.
-auto można było dosłownie rozerwać na kawałki , pomimo tego dalej jeździł a na stacji benzynowej w parę sek, był jak nowy.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje tytułów dwóch gier. W pierwszą grałem na PC gdzieś na początku lat 2000, gra była czymś w stylu współczesnego car mechanic simulator, pamiętam że naprawiało się lub odrestaurowywało stare samochody, chyba przyjmując zlecenia od klientów, ale tego ostatniego nie jestem pewien. Druga gra była na pierwsze playstation. O niej za dużo niestety nie mogą powiedzieć, ale siedzi mi w głowie bo za dzieciaka nie potrafiłem przejść nawet samego początku tej gry (pewnie przez nieznajomość w tamtym czasie języka angielskiego xd). W grze sterowało się jakimś żołnierzem lub tajnym agentem, kimś w tym stylu, kamera była statyczna pokazująca tylko jeden teren (aczkolwiek chyba zmieniała się, kiedy weszło się na jakiś inny segment mapy), po którym poruszało się bohaterem. Bohater był chyba uzbrojony (coś mi się kojarzy że dało się otworzyć ekwipunek, albo klawiszem wyciągać broń i inne przedmioty). Na starcie gry trzeba było dostać się do jakiegoś obiektu, bazy czy czegoś takiego, na mapie dominowała żółta kolorystyka, więc chyba była to jakaś pustynia czy jakieś inne pozbawione zieleni pustkowia. Pamiętam, że zaczynało się za jakąś rozwaloną metalową wieżą (wystawały z niej metalowe pręty czy inne tego typu elementy), a wejście było przez chyba stróżówkę. Próba wejścia tam tak po prostu kończyła się tym, że ochrona mnie rozstrzeliwała, chociaż wydaje mi się że nie strzelali od razu, tylko wywiązywał się między nimi a bohaterem jakiś dialog, ale co do tego 100% pewności nie mam. Można było do nich strzelać, ale nigdy nie udało mi się ich ubić. Coś mam w głowie taki obraz, że bohater nosił na sobie brązową kurtkę czy inną koszulę, ale tego też nie jestem pewien. Ktoś coś kojarzy?

Za odpowiedzi dziękuję ;)

Edytowano przez Flamerondiaz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...