Skocz do zawartości
Totek3107

Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.

Polecane posty

Witam, dzisiaj mi się przypomniała pewna gra.. Lecz zapomniałem jej tytułu... Chodziło w niej o rozwijanie swojej osady, wydobywanie surowców, złota, srebra, węgla, pamiętam też że jeśli nie mieliśmy wystarczająco osób w kopalni, trzeba było postawić tabliczkę o jej zamknięciu.. Pomoże ktoś? Stara gra, chciałbym przypomnieć sobie stare czasy... Pozdrawiam.. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały mama wytrzasnęła skądś bardzo kiczowatą grę którą mimo wszystko dobrze mi się wspomina... Dziś przypomniało mi się, że było coś takiego ale nie jestem w stanie przypomnieć sobie nazwy ani znaleźć żadnego tropu. Nie pamiętam zbyt wiele ale kilka szczegółów zapadło mi w pamięć: Gra była "niepoważna" nic wartego polecenia, jakieś guwinko z taniej gazetki z mniejszych kiosków albo z płatków śniadaniowych. W grze było się kosmitą (nie mam pojęcia jak wyglądał ale nie był spooky), który rozbił się o ziemie i musiał przejść przez różne poziomy-minigierki żeby odzyskać części statku. Nie było fabuły anie gra nie była jakoś specjalnie linearna. Pamiętam, że statek leżał gdzieś za krzakiem czy siatką i był widok na cały ośrodek z którego to widoku można było wybrać minigrę. Pamiętam : poziom w bibliotece , poziom na cmentarzu , poziom z pływaniem. Każdy z poziomów miał inną mechanikę, a jeśli poszło się z powrotem do statku to można było pograć w taką prostą swapping game z diamencikami różnych kolorów... Wszędzie chodzili jacyś agenci w garniturach i nie można było dać się złapać.

Tyle pamiętam choć gra nie jest górnolotna to zależałoby mi żeby ją znaleźć, pomyślałem że może na forum mi ktoś pomoże. Pomóżcie ><

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, 

Potrzebuje tytułu gry w którą grałem lata temu i go nie pamięta, może ktoś skojarzy.

Jestem prawie pewien żeby był to Japoński RPG, Na SNES, NES lub GBA nie pamiętam dokładnie. 

Podobna do pokemon z tym że miała mroczniejszy klimat. Wszystkie "potwory" które nas atakowały mogliśmy "namówić" do dołączenia do nas. 

Pamiętam też że potworki można było łączyć z Sobą i powstawał przez to jeden nowy.

 

 Pomoże ktoś? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że gdzieś był thread z szukaniem gier, ale nie mogę go teraz znaleźć.

Gra, której szukam to multiplayerowa strzelanka 2D, w której widok był z góry. Przypominała CS'a - kupowało się bronie i po śmierci trzeba było czekać na następną rundę. Gra miała kiepską oprawę. Była w jakiś sposób związana z CD-Action. Została umieszczona na płycie albo był o niej artykuł. Gra była mało znana, ale po wspomince w CD-Action zalała ją masa polskich graczy. Jeśli dobrze pamiętam, była czeskiej produkcji a jej nazwa to coś w stylu Seek n Destroy - w skrócie nazywano ją snd ale ręki nie dam uciąć. Wszystko to działo się w okolicach 2005 roku. Strasznie miodnie mi się w nią swojego czasu grało ale za nic nie mogę znaleźć o niej żadnych informacji. Możliwe, że pomyliła mi się nazwa. A, gra była freeware i można ją było ściągnąć ze strony developera.

Edit: to nie CS2D, chociaż trochę podobnie wygląda. Gra, której szukam miała gorszą grafikę i kamera była umieszczona wyżej.

Edytowano przez panalfik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast link do tamtego, oryginalnego, watku jest taki:

https://forum.cdaction.pl/index.php?app=forums&amp;module=forums&amp;controller=topic&amp;id=9475

Mialem bardzo podobny komunikat, gdy ukrylem wpis na blogu, a skrypt probowal owy watek ponownie wczytac. :->

Mysle, ze tamten watek ktos ukryl… :->

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje nazwy pewnego tytułu który przypomniał mi się niedawno,mianowicie jeździło się w nim autem i omijało przeszkody gra w stylu retro wave podobna do outdrive jednak tylko trochę.Soundtrack gry był raczej retro lecz nie pamiętam za bardzo,ostatnio natknąłem się na tą oto muzyczke https://www.youtube.com/watch?v=5-pMkXhxXIw gdy usłyszałem pierwsze brzmienie od razu przypomniała mi się ta gra jestem prawie pewny że początek tej nutki jest identyczny do jakiegoś utworu z soudntracku gry. Pamiętam też że w pewnym momencie można było zmienić auto w auto-samolot i omijać przeszkody w tunelach itp.

Opis marny ale to jedyne co pamiętam,liczę na waszą pomoc ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry RPG/H'n'S w stylu Diablo. Demo było około 2000 r. w CDA. W ogóle gra bardzo przypominała Diablo (rzut izometryczny), z tą różnicą, że ekran nie przesuwał się, tzn każda lokacja była statyczna i zajmowała cały ekran. Akcja dema kręciła się wokół jakiegoś zamku, do którego można było wejść. Przeciwnikami były między innymi szkielety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Tam były jakieś postacie do wyboru, sterowało się jedną. Każda lokacja to był statyczny ekran, też te na zewnątrz. Raczej to nie jest nic znanego. Szukam tej gry od lat, a po przejrzeniu całego katalogu rpg i h'n's Filmwebu i Gier Online, zastanawiam się czy ta gra w ogóle kiedykolwiek wyszła poza demo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była taka stara gra, pixelowaty RTS, cechy jego były następujące

-UI było po boku ekranu, jak w większości RTS tamtej epoki
-Były różne frakcje/rasy, a do jednostek zaliczały się giganty czy inne cyklopy, czy myrmidony itd.
-Graficzne stoi na poziomie 2000-2005
-Nie jest to zbyt istotne ale to może być specyficzne. Mury stawiało się klocek po klocku, nie caly pas na raz tylko klocek po klocku.
-Tam inne takie siły zła czy dobra, jak dobrze pamiętam to intra do misji były ukazywane w książkach, bodajże tak jak z początku Shreka 2. Generalnie bajkowa gra.
-Kamera nie była izometryczna, perspektywa była ukazana z kamerą odwróconą w strone północy, prosto.

jeżeli coś sobie przypomne na temat tej gry, dodam do edycji posta.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatniego czasu przypomniała mi się gra z około 2000r tylko nie wiem jak się nazywała.

W grze chodziło się postacią,zbierało się klejnoty na głowę jak miało się ich coraz więcej chodziło się wolniej.Klejnoty było trzeba oddać do pewnego miejsca podczas oddawania klejnotów odlatywały i po chwili postać też.

Miałbym prośbę jak ktoś wie jak się nazywa to niech poda nazwę

 

Edytowano przez ilendos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kiedyś daliście na płycie grę bardzo podobną do liero, czyli 2d shooter w piaszczystych podziemiach gdzie strzelaniem z broni dało się usunąć teren, można też było używać linek i jetpacków oraz grać na dwóch graczy na jednym pc, ale nie mogę nigdzie znaleźć tej płyty ani nazwy tej gry, czy ktoś pamięta nazwę tej gry o którą mi chodzi?

Edytowano przez toobiesz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Szukam gry typu Shoot'em right, strzelam, że jest z około 2000r. Oprawa jest mega cukierkowa, steruje się dziewczyną latającą na ogromnej kredce i kredkami się też strzela. O ile dobrze pamiętam to jednym z przeciwników były roślinki. Z góry dzięki za odp. i Wesołych! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :D

Szukam dwóch, dość starych gier. 

Bohaterem pierwszej z nich był czarnoskóry facet w ciemnych okularach i bez koszulki. Miał pluszowego misia, który chyba go gdzieś teleportował... Pamiętam, że jedną z pierwszych map było bagno z krokodylami w formie przeciwników. 

Drugą była gra z widokiem z lotu ptaka. Leciałeś statkiem kosmicznym do przodu, zabijając masy wrogich statków. Przed misją mogłeś wybrać planetę oraz uzbrojenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎21‎.‎12‎.‎2018 o 16:18, toobiesz napisał:

Witam kiedyś daliście na płycie grę bardzo podobną do liero, czyli 2d shooter w piaszczystych podziemiach gdzie strzelaniem z broni dało się usunąć teren, można też było używać linek i jetpacków oraz grać na dwóch graczy na jednym pc, ale nie mogę nigdzie znaleźć tej płyty ani nazwy tej gry, czy ktoś pamięta nazwę tej gry o którą mi chodzi?

Captain Pork's World of Violence.

 

Dnia ‎24‎.‎12‎.‎2018 o 15:29, GreatTurtle napisał:

Hejka :D

Szukam dwóch, dość starych gier. 

Bohaterem pierwszej z nich był czarnoskóry facet w ciemnych okularach i bez koszulki. Miał pluszowego misia, który chyba go gdzieś teleportował... Pamiętam, że jedną z pierwszych map było bagno z krokodylami w formie przeciwników. 

Drugą była gra z widokiem z lotu ptaka. Leciałeś statkiem kosmicznym do przodu, zabijając masy wrogich statków. Przed misją mogłeś wybrać planetę oraz uzbrojenie.


O ile opis drugiej gry wydaje się dla mnie zbyt ogólny, to z pierwszą kojarzy mi się Shadow Man.

 

 

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,poszukuje tytułu pewnej gry.Byla to jakaś gra gdzie widziało się z góry wojenna zawierała duże ilości role-playu.Jak dobrze pamiętam po przeszkolenie byliśmy żołnierzem wraz z naszymi postepami mogliśmy dowodzić naszymi internetowymi żołnierzami mogliśmy w bazie wcielić się w mechanika samochodowego lub na polu walki być sierżantem gra multiplayer poszukuje tytułu gdyż zależy mi na kupnie tej gry proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...