Skocz do zawartości
Totek3107

Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.

Polecane posty

Poszukuje starszej gry ktora byla na bazie heroes might and magic z wyjatkiem tego ze nie byla turowa lecz jak np w rise and fall civilization at war. W grze normalnie bylo mozna sterowac glownym bohaterem (byly rasy itp) jedna z charakterystycznych rzeczy bylo to ze bylo mozna zbudowac miasto (budowa miast wygladała tak samo jak w rise and fall gdzie chiales i budynki stawiales tak samo jak ci sie podoba) ale dopiero jak sie uzylo spiecialnego czaru ktory zamrarzal bohatera na dany czas i po czasie bylo mozna go normalnie uzywac albo udac sie z pewne miejsce sprzedac unikatowe zaklecie i kupic mase innych i prowadzic gre samym bohaterem. I jedyne co jeszcze z tego pamietam to ze na jednej mapie stał sfinks a ktorego zabicie dostawalo sie bardzo mocne itemy i czary. (moby tak samo staly randomowo na mapie i jak sie je zaczelo bic to szly za toba kawalek)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, P0RTABLE napisał:

Witam, poszukuję jednej gry w którą grałem w dzieciństwie

Była to gra o czołgach z widokiem od góry/izometrycznym na kwadratowych planszach różnych wielkości. To chyba miało taką stylistykę jakby cała plansza stała na jakimś stole, ale tego już nie jestem pewien. W gameplayu jeździło się swoim czołgiem (do góry, w dół, w lewo i w prawo, jakby po kwadratach) i chodziło o pokonanie przeciwników. Większość przeszkód i elementów otoczenia można było niszczyć. Gra miała funkcję kooperacji, a zamiast typowego zapisywania co kilka poziomów wyświetlała kod, który można było wpisać żeby zacząć od określonego miejsca a nie od samego początku. To była normalna gra PC, nie żadna przeglądarkowa

Może Tank-O-Box? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwy nie pamiętam ale wiem że była to gra strzelanka pierwszo lub 3 osobowa. Czas gry to wojna w afganistanie i na początku gry wybieraliśmy drużynę którą chcieliśmy poprowadzić czyli SAS albo Marines i w pierwszej misji chodziło o odbicie kolegi z drużyny dokładnie snajpera który nie wykonał swojej misji wysadzenia mostu i został pojmany a my musieliśmy go odbić, powstrzymać Afgańczyków oraz zniszczyć most. Gra jest stara nawet nwm z którego roku ona była ale by było mi miło jak by ktoś pomógł. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniały mi się 2 gry w pierwszą grałem około 6 lat temu a w drugą to nie pamiętam kiedy

w pierwszej było się gościem jakimś który mógł tworzyć potwory które walczyły z innymi były jakieś budynki otoczone kolumnami chyba i ta gra była chyba w 3D była jakaś mapa z terenami jakimiś budynkami chyba   ,i chyba była kampania ,i tyle pamiętam.

 

w drugiej to była gra przeglądarkowa była duża mapa na której były tak jakby kraje lub jakieś obszary w których można było produkować wojowników i tam było dużo tych wojowników którzy byli kulkami

na początku trzeba było wybrać gdzie chcesz mieć swój początek a potem musiałeś rozbudowywać się na każdym jednym polu mogłeś mieć dwie moce  jedna to była do czarów a druga to było do rozbudowania tego pola jakieś tam wzmocnienie 

a jak pokonałeś wszystkich na mapie to potem na drugiej stronie mapy pojawiała się większa mapa tyle pamiętam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2021 o 20:28, kujka napisał:

w pierwszej było się gościem jakimś który mógł tworzyć potwory które walczyły z innymi były jakieś budynki otoczone kolumnami chyba i ta gra była chyba w 3D była jakaś mapa z terenami jakimiś budynkami chyba   ,i chyba była kampania ,i tyle pamiętam.

Sacrifice

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie. Mega proszę o pomoc ? 
Była taka gra wydana przed 2008/2009 na pewno. Gra na PC. Typowe łączenie kulek jednego koloru. I one w wagonikach jeździły, takie mam przebłyski. Były tam jakieś bomby czy coś w tym stylu chyba tez. Sceneria była taka piaskowa czy coś w tym stylu(Texas?). Każda kulka miała buźkę i każdy kolor miał coś innego (np. jedne miały kapelusz, drugie okulary)
Ktoś coś kojarzy takiego? Muszę się dowiedzieć jaki miała tytuł. Z góry dziękuję za odpowiedź. Ps. Mama mówiła na to "kulki"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

nie mogę sobie przypomnieć tytułu gry podobnej do Tribes, która wyszła kilka lat temu. Ogólnie strzelanka w klimatach kosmicznych, cechą charakterystyczną było lądowanie w takiej kapsule wystrzelonej ze statku na powierzchnię planety. Zdaje się, że można było wybrać miejsce lądowania i trafić przy okazji przeciwnika. Postaci miały futurystyczne pancerze. Oprócz trybu sieciowego był chyba jakiś singleplayer. Zdaje się, że do tej gry wyszedł jeden dodatek. W tytule było pewnie "space" albo "planet", ale nie udało mi się znaleźć właściwej produkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam gry w trybie pierwszoosobowym w ktorym skacze sie po ścianach jak ninja jakis i zabija takie manekiny czy cos, grafika jest glownie czarno biała i nie chodzi tutaj o "super hot". Nie jestem nawet pewien czy ta gra na movement juz wyszla. Miala w tytule litere L i E (chyba) blagam o szybka pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako dziecko grałem w grę prawdopodobnie zokolicy 2000-2005 roku.. gra ta była o kosmitach na innej planecie. Zabijało się jakieś pajeczki inne potwory przy pomocy noży przypocowanych do dłoni. Gra ta miała sporą mapę i przestrzeń do chodzenia i odkrywania nowych rejonów. Grałem w nią jako dziecko ale w wersje demo wiec musiała być z jakiejś gazety z grami. Bardzo proszę o wszelką pomoc ponieważ szukam tej gry już od dosyć dawna :) Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o pomoc w odnalezieniu tytułu gry z lat ok. 1998-2005... W grze sterowało się małymi zwierzętami, na początku chyba wiewiórką. Poruszało się po domu, w kuchni trzeba było ominąć palniki gazu, był epizod w lodówce itp. - podobnie jak w Toy Story 2. Pamiętam, że można było strzelać z broni, więc byli też jacyś wrogowie. Pozdrawiam, KM. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Szukam dwóch starych gier, których tytułu nie mogę sobie przypomnieć. 

Pierwsza to była gra na dwie osoby, można było w nią grać na jednej klawiaturze, był widok z góry, jedna osoba sterowala jednym czołgiem a druga drugim i trzeba było pokonać rywala. Na planszy byly przeszkody w postaci drzew i domków. Zaznaczam, że widok był z góry coś w stylu "czołgów" na pegasusa :)

Druga gra to stary RTS w drugiej wojnie światowej. Klasyczny rzut izometryczny i sterowanie jednostkami takimi jak sanitariusze, mozdzierze, piechota, chyba też czołgi i artyleria ale nie jestem do końca pewien. Pamiętam, że można było wybierac misje w których chce się wziąć udział, na przykład podczas D-Day można bylo wybrać plaże Utah lub plaże Omaha. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2021 o 18:21, KornelM napisał:

Witam. Proszę o pomoc w odnalezieniu tytułu gry z lat ok. 1998-2005... W grze sterowało się małymi zwierzętami, na początku chyba wiewiórką. Poruszało się po domu, w kuchni trzeba było ominąć palniki gazu, był epizod w lodówce itp. - podobnie jak w Toy Story 2. Pamiętam, że można było strzelać z broni, więc byli też jacyś wrogowie. Pozdrawiam, KM. 

Fur Fighters!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

może ktoś pamięta nazwę starej gry na Amigę. Spadały z niej klocki, jak w tetrisie, ale zawsze to był ten sam klocek złożony z 3 kwadratów. Każdy kwadrat mógł mieć inny kolor, a w grze chodziło aby łączyć ze sobą po 3 kwadraty tego samego koloru, wtedy znikały i robiły miejsce na nowe. Jakby ktoś pamiętał to byłoby fajnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć szukam bardzo starego FPS, na bank demo znajdowało się na jednej z płyt CD-Action, będę strzelał 1999 +/- 2 lata. Sama gra miała bardzo żywe kolory, strzelało się również kolorowymi kulkami. Mam wrażenie, że zamiast biegać, używało się lewitujących desek (?), ale tego już taki pewny nie jestem i mogłem pomieszać produkcje :)

Edytowano przez lukasz784
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zapomniałem tytułu jednej gry a teraz mi sie przypomniała i chciałem obejżeć gameplay
chodziło o to że rodzice byli na jakiejś imprezie a bochater stracił zasieng i coś sie stało z telewizorem i po mieśći chodzili śpiący ludzie i sie trzeba było skradać wszędzie.
pomóżcie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...