Skocz do zawartości
Totek3107

Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.

Polecane posty

Spróbuje, chociaż w mojej pamięci zostały już tylko szczątki tej gry. Grałem w to z 20lat temu. Pamiętam gre która zaczynała się tak, że bohater wyrywał deskę z gwoździem z płotu i to była jego pierwsza broń do walki z...( zombiakami??) pamiętam, że bronie kupowało się w sklepie spożywczym. Jedna z broni to popsute mleko. Gra w klimacie "animowana kolorowa gra dla dorosłych".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Szanowni Koledzy i Koleżanki Groentuzjaści.

Jak w temacie szukam gry. Mianowicie w grze były chyba 4 kulki, każda miała jakąś specyficzną cechę, jedna skakała, druga była ciężka, inna się szybko toczyła <- tego nie jestem pewien, czwartej nie pamiętam nawet czy w ogóle była. Była to gra na PC z czasów archaicznych, gdzieś okolice lat 90tych. Z tego co pamiętam, to trzeba było korzystać z właściwości kulek aby przejść etap. Coś na zasadzie the lost vikings. Może ktoś coś ogarnia.

Tutaj natomiast offtopic, bo nie gra a szukam komiksu. Chyba był publikowany na łamach czasopisma Fantastyka. Jeśli dobrze pamiętam komiks był czarnobiały. Główny bohater miał przypadłość, że jak się położył spać, to rano po obudzeniu się nic nie pamiętał. Coś mi się kojarzy, że paradował w jeansach i nosił miecz poziomo wetknięty w szlufki z tyłu. Tutaj też może coś ktoś słyszał. 

Pozdrawiam i życzę dobrego dnia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saxiu

Co do gry, pasowałaby tu Fury of the Furries, tylko "drobny" problem jest, bo gra wyszła tylko na Amigę. Ok. widzę, że na PC też była :D, przynajmniej wg Wikipedii. Oby to nie był błędny wpis jak te erraty co to jeden czytelnik namiętnie wysyłał do ś.p. Secret Service :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Szukam gry z dzieciństwa. Pamiętam, że była dodawana do jakiejś gazety z grami. Generalnie klimat był taki jakby "arabski", grafika trochę jak w bajkach dla dzieci. Grało się jakimś arabskim księciem czy kimś takim w stylu Alladyna jeśli chodzi o stylówę. Mapy były statyczne, podobnie jak w Dink Smallwood. Pamiętam, że jedna z misji była taka, że trzeba było przejść przez pustynię i żeby nie umrzeć z pragnienia, trzeba było wybrać odpowiednią ścieżkę na zasadzie lewo, lewo, ógra itd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej grze pamiętam że  był widok z góry (a mam tu na myśli z sufitu) i strzelało się do takich krabów albo pająków podobnych do tych z half life a gra rozpoczynała się w jakiejś placówce badawczej nie pamiętam czy było więcej typów przeciwników ale mogli być.

A w drugiej grze miałeś widok z pierwszej osoby i byłeś na statku kosmicznym który był opanowany chyba przez roboty i w pierwszej lokacji jak pamiętam przechodziłeś do pokoju gdzie patrolował jeden z robotów i były tam też półki z różnymi rzeczami na której też był shotgun (chociaż nie jestem tego pewien) a ostatnie co pamiętam to że była tam w pewnym momencie taka ła mi główka której nie mogłem przejść i pamiętam jak wyszukiwałem do niej na yt odpowiedzi ale chyba nawet to nie pomogło. Proszę o pomoc  bo gierki nawet fajne a tej o robotach nie skończyłem nawet xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, przypomniała mi się gra z dzieciństwa która opierała się na budowaniu bazy, gra była 2D i na początku gry pojawiał się jeden krasnolód na jakimś biomie i miał za zadanie wybudować swoją bazę (na przykład w ziemii) , w grze zbierało się różne surowce, rzeczy. W nocy był okres gdzie wychodziły potwory. Wie ktoś co to była za gra? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2018 o 22:38, ilendos napisał:

Witam ostatniego czasu przypomniała mi się gra z około 2000r tylko nie wiem jak się nazywała.

W grze chodziło się postacią,zbierało się klejnoty na głowę jak miało się ich coraz więcej chodziło się wolniej.Klejnoty było trzeba oddać do pewnego miejsca podczas oddawania klejnotów odlatywały i po chwili postać też.

Miałbym prośbę jak ktoś wie jak się nazywa to niech poda nazwę

 

Ponawiam pytanie, też szukam tej gry 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2018 o 22:38, ilendos napisał:

Witam ostatniego czasu przypomniała mi się gra z około 2000r tylko nie wiem jak się nazywała.

W grze chodziło się postacią,zbierało się klejnoty na głowę jak miało się ich coraz więcej chodziło się wolniej.Klejnoty było trzeba oddać do pewnego miejsca podczas oddawania klejnotów odlatywały i po chwili postać też.

Miałbym prośbę jak ktoś wie jak się nazywa to niech poda nazwę

 

Podbijam post, również szukam tej gierki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam gry z roku ok. 2000-2005, pamiętam ze bohater budził się chyba na jakiejś wyspie, była tam wioska. Trzeba było wypełniać rożne zadania i walczyć z zielonymi stworkami (chyba orki) na pewno jedno zadanie to pokonanie ogra albo przejście obok niego przez jakąś wąską ścieżkę. Gra typu point and click albo hack and slash, nie znam się za bardzo. Pamiętam jeszcze ze były dialogi. Ma ktoś jakiś pomysł? Z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że grałem kiedyś w pewną grę, jednak bardzo mało z niej pamiętam. Była prawdopodobnie na ps3, rozgrywana w trzeciej osobie. Akcja rozgrywała się w świecie fantastycznym, głównym bohaterem był mężczyzna i towarzyszyła mu podajże jakaś kotka, którą ktoś starał się podajże ukryć przed kimś. Pamiętam parę wątków. Generalnie chodziło się po świecie, zbierało rzeczy. Gdzieś na początku bohater mówił coś o tym, że ta kotka, której imienia nie pamiętam znów na coś go namówiła. Grałeś, zbierałeś, walczyłeś itd. W pewnym momencie bohater umiera, ale ktoś mu jakoś pomaga wrócić do świata...? Jakoś tak. W końcu odnajduje dziewczynę/kotkę, ale ta już nie jest sobą. Ostatnia walka jest chyba przeciwko niej. (jest już wtedy w ludzkiej formie). Opis może być trochę chaotyczny, przepraszam za to z góry. Kojarzy ktoś może? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przypomniałem sobie grę w którą grałem za małolata, niestety nie mogę przypomnieć tytułu. Z tego co pamiętam główny wątek opierał się bodajże na odnalezieniu brata, na samym początku trzeba było udać się do kościoła i znaleźć przycisk aby otworzyć przejście, na naszej drodze na potykaliśmy między innymi: szkielety a sam bohater mógł zmieniać się w demona aby przykładowo przesuwać coś ciężkiego by dostać się do danej lokacji.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, poprostumichal napisał:

Witam

Przypomniałem sobie grę w którą grałem za małolata, niestety nie mogę przypomnieć tytułu. Z tego co pamiętam główny wątek opierał się bodajże na odnalezieniu brata, na samym początku trzeba było udać się do kościoła i znaleźć przycisk aby otworzyć przejście, na naszej drodze na potykaliśmy między innymi: szkielety a sam bohater mógł zmieniać się w demona aby przykładowo przesuwać coś ciężkiego by dostać się do danej lokacji.  

Shade: Wrath of Angels

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2020 o 13:13, mariusz1989 napisał:

Witam, szukam gry z roku ok. 2000-2005, pamiętam ze bohater budził się chyba na jakiejś wyspie, była tam wioska. Trzeba było wypełniać rożne zadania i walczyć z zielonymi stworkami (chyba orki) na pewno jedno zadanie to pokonanie ogra albo przejście obok niego przez jakąś wąską ścieżkę. Gra typu point and click albo hack and slash, nie znam się za bardzo. Pamiętam jeszcze ze były dialogi. Ma ktoś jakiś pomysł? Z góry dziękuję

Evil Islands?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Potrzebuje waszej pomocy szukam gry w którą grałam już bardzo dawno temu na kompie z tego co pamiętam chodziło w niej mniej wiecej o to ze dostwało się postać nastepnie trzeba było utrzymać te postać przy życiu zadbać o jej stan nie tylko żeby ie umarła z głodu ale także żeby jej psychika nie wysiadła,zapamiętałam jeszcze że był dzień i noc więc w nocy musiała ona rozpalać ognisko wokół były jakieś stwory pamiętam tez ze można było ukraść jajko ptaku a dokładnie  ( było to chyba tylko oko na długich ptasich nogach )  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry z roku około 2000 fabuła odbywała się w przestrzeni kosmicznej latało się statkiem na który patrzyliśmy z rzutu izometrycznego niewiele pamiętam z samej rozgrywki ale wiem ze można było walczyć z wrogimi statkami latało się pomiędzy sektorami  była możliwość dokupowania nowej broni do statku . wiem ze dało się zbierać jakieś surowce w kosmosie . ze statku nie było możliwości wychodzenia a na stacjach kosmicznych od razu odpalała się opcja dialogowa z paserem i była taka porąbana czarna dziura czy cuś i jak to wciągnęło to odpalała się dziwna mini gierka 

Szczerze wątpię ze komukolwiek się uda rozpoznać tą grę bo mało co z niej pamiętam bo grałem w nią jako 10 letni gówniak wiec wspomnienia mi się zlewają ale miło by było jeszcze raz zagrać w tą gierkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2021 o 15:25, dogryonline napisał:

Hej! Potrzebuje waszej pomocy szukam gry w którą grałam już bardzo dawno temu na kompie z tego co pamiętam chodziło w niej mniej wiecej o to ze dostwało się postać nastepnie trzeba było utrzymać te postać przy życiu zadbać o jej stan nie tylko żeby ie umarła z głodu ale także żeby jej psychika nie wysiadła,zapamiętałam jeszcze że był dzień i noc więc w nocy musiała ona rozpalać ognisko wokół były jakieś stwory pamiętam tez ze można było ukraść jajko ptaku a dokładnie  ( było to chyba tylko oko na długich ptasich nogach )  

Zdecydowanie Don't Starve, prawdopodobnie z dodatkiem Reign of Giants,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję gry w której spędziłem pół dzieciństwa gra była na playstation 1 możliwe, że był to tekken albo mortal kombat lecz nie wiem która część pamiętam tylko tyle, że na końcu był boss (czaszka) może była to inna gra niż wspomniałem ale na pewno na playstation 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra z zeszytów w kiosku nazywała się Literaki ,na ekranie są kwadraciki (chyba) z literami z których układamy wyrazy tylko sąsiadujące ze sobą ,za najdłuższy wyraz większą punktacja, po zaakceptowaniu wyraz znika a pozostałe litery opadają (zawsze sąsiadują ze sobą) jest ich coraz mniej i trudniej trzeba się ich jak najwięcej pozbyć pomóżcie odnaleźć te grę sprzed około 18 lat mega wciąga 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od jakiegoś czasu szukam gry sprzed kilku/kilkunastu lat, była to gra na pc, gra wyścigowa, nie pamiętam z niej zbyt dużo, wydaje mi się że miała polski dubbing, pamiętam dokładnie kilka szczegółów było w niej kilkoro przeciwnikow każdy miał swój kolor złoty, niebieski, nieraz że czerwona kobieta w grze Nazywała się bodajże Marie, a mezczyzna z szarego samochodu to Jack. Pierwszy wyścig był w pożyczony, żółtym samochodzie, od gościa, który wlasnie miał złoty kolor, pamiętam że niebieski kolor miał czarnoskóry facet. Był w grze tryb między jakiś wyczynów pamiętam trick "bumernag", wszystkie tricki pokazywała babka, w grze można było też jeździć wyscigi po prostej w których samemu zmieniało się biegi Shiftem. Jak ktoś pamięta tytuł to bardzo proszę o pomoc od pół roku próbuje poszukać czego w Internecie Ale wszystko co próbuje znalesc nie pomaga, Pozdrawiam Grahol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...