Skocz do zawartości
Totek3107

Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.

Polecane posty

Niedawno wyświetliła mi się gra na PS4 w PS Store w której wcielamy się w dziewczynkę (?) która potrafi przemieniać się w inne przedmioty w grze, stawać się wiatrem (?). Dosyć bajkowa grafika, wydaje mi się że to taka przygodówka w jakimś egzotycznym miejscu, na wyspach (?). Nie potrafię jej odnaleźć. Czy ktoś kojarzy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej dekadzie tego wieku grałem w jakąś grę online, która polegała na ukrywaniu dziewczyn w mieszkaniu i pamiętaniu, gdzie je się ukryło. Przychodził jakiś tatuś po swoją córkę i należało mu ją wydać. Pamiętam, że kiedy nie wiedziałem, gdzie znajduje się jakaś piękność , wtedy ojciec jednej z niewiast ukarał mnie sędziowskim młotkiem. Nie pamiętam tytułu tej gry. Chciałbym zagrać w tą grę ponownie po latach.  Podobała mi się ta gra. Może mógłby mi ktoś pomóc w tej kwestii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ostatnio przypomniała mi sie gra dzieciństwa, ale nie mogę sobie przypomnieć jej tytułu. Była to gra o koniach, ale po wpisaniu tego w google nie znajduje tego czego szukam. Pamietam, że miało się własny dom i stajnię kawałek dalej. Można bylo jechać do miasta gdzie kupowało sie różne rzeczy typu konie czy jakiś sprzęt. Można jeździć tam po polach lasach i tak dalej. Na razie to brzmi jak każda inna gra o koniach, więc nie wiem jak sprecyzować o co mi chodzi, bo nie pamiętam. Wiem, że zawsze można było edytować postać w domu. Jako dziecko miałam też problem z jazdą na koniu, ponieważ trzeba było pójść po siodło i tak dalej (nie brzmi to trudno, ale teraz jak szukam takich gier to w większości przeciąga sie je po prostu myszką). Mam nadzieje, że ktoś tutaj też w to grał i będzie wiedział o co mi chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...