Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Painkiller(seria) & Necrovision.

Polecane posty

Gość Tropenhauzer

Mnie najbardziej się podoba Piekło. Po prostu obłęd i psychodelia. ;) Niewiedzieć czemu kojarzy mi się z grą Worms. :) Szczególnie z pierwszą częścią. Wariatkowo zbyt dobrze nie poznalem bo gra zwalniała mi na tym levelu niemiłosiernie. Ale poziomik jak najbardziej wypasiony (zresztą tak jak wszystkie :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

A co do Bossow w PK najbardziej mi sie spodobal Thor chyba najlepszy z bossow no i Alastor byl swietny. E tylko mam Pytanie co tam Robil Thor jako general Lucyfera :shock: to troche niedozeczne ale dobra mozna uznac ze to zle wcielenie Boga Piorunow. Boss Rewelka i najladniejsza jest Sceneria gdy pioruny swistają kamienie lecą i niebo wygląda Efektownie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M4TEUS2

Za to bosa na bagiennego, tego ślimaka błotniarkę mogli sobie darować :evil:

Co do poziomów wariatkowo faktycznie jest najfajniejsze, choć najlepszy klimacik ma miasto.

Właśnie przetestowałem patch1.1 painkillera. Faktycznie da się grać z pingiem ~~150 ale nadal nie jest to gra komfortowa jak np. w Red Faction. Lagi są bardzo mocno odczuwalne, choć już mniej niż przy 1.0, nadal szarpie, broń działa z dużym opuźnieniem ale precyzyjne celowanie jest już możliwe. Ech trza poczekać do patcha 1.2 ale wątpię żeby dużo dał :( Naszczęście SP jest genialny i gdyby pojawiły się jeszcze boty gra była by idealna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość znawca

Mi sie te cale wariatkowo, az tak bardzo nie podobalo.

Za to podobal mi sie caly 3 rozdzial, a szegolnie lvl o nazwie "Wojna", lub "koszary" (nie pameitam dobrze nazwy).

Ktos tu pisal, ze mu ten lvl wormsy przypomina. Rzeczywiscie, to samo poczulem :) To pewnie przez te nieruchome obiekty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi nie3 chodzi multiplayer!!! Dłuuuuugo musze czekać aż się dokońca połączy (tzn. jst juz mapa, ale nie ma tej tabelki z ilością fragów). Kiedy tabelka się pojawia, gra wywala mi do pulpitu...

Zainstaluj patcha 1.1

Patch miałem zainstalowany. Nie o to chodziło, ale troche okombinowałem w ustawieniach, i wszystko jest z nowu dobrze. Już się bałem, że patch mi spieprzył grę... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek

Taak... painkiller to swietna gra, na odmozdzenie. Idealnie sie nadaje po dlugim i wyczerpujacym dniu. Muzyka jest dobra, a grafika na max detalach rzadzi!!! Jak dla mnie o wiele lepszy klon serious sama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

PC Game of the Month - heh brzmi dumnie... Wydaje mi się, że zaraz po premierze Painkiller zajął to zaszczytne miejsce. I prawidłowo. Tak ma być...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

Painkiller Gra Miesiąca a raczej nawet 2 miesiecy a nawet bedzie do tąd dopoki niepojawi sie jakis rywal :twisted: .

HL 2 bedzie pewnie swietny ale raczej juz nie super hitem jak HL.

Za to wystarczy sie cieszyc Painkillerem dopoki niepowstanie nr.1 wsrod gier FPP innej niz wszystkie tj. S.T.A.L.K.E.R :twisted: To bedzie Gra ktora moze byc Prawdizwym przebojem Game of the YEAR :D .

Przynajmniej Polacy Mieli Miesiąc ee do nawet 2 miesiecy TRUIMFU na rynku :D

P.S jak sie chce to sie jedna k moze zrobic Super Gierke

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

http://www.powermad.com/painkiller/Lang_Polish.txt

Tutaj dostępne jest tłumaczenie tekstów z gry na język angielski wykonane przez kogoś z anglojęzycznego forum Painkillera. Okazało się, że za granicą wszyscy ściągali i instalowali polską łatkę na angielską edycję gry. Dlatego sobie przetłumaczyli teksty. :D Sprytne skubańce. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość znawca

Ze tez umieli Polski.

Tez juz sie nie moge doczekac 2 czesci. Chociaz o czym tu robic 2 czesc? Zapewne bedzei taka sama jak ta tylko, ze z wiekszoa ilosca broni, lekko ulepszona grafika, lepszym multiplayerem i innymi poziomami. Hmmm to w sumei warto robic :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Wiecie co?? Ten etap co się zwie "Wariatkowo" chyba najstraszniejszy i najbardziej... perwersyjny... taaa...

Szkoda tylko że tak mało broni... chociaż po podliczeniu 2 trybu strzału to wychodzi 8 broni. Painkiller ( jako broń ) RuLeZ!!! =P~

Wydaje mi się że jednak Painkiller ma większe szanse na zachodzie - w końcu ciągle jest zapotrzebowanie na takie gry... Doaskonały odstresawiacz z klimatem który prawie da się złapać a czuć na kilometr... ehhh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

8 broni jakim Cudem ja naliczeylem 12

jest 5 broni z czego alt.Strzal to jest juz 10 ale np.takie cos jak elektryczny ma 3 rodzaj strzzalu i Kolkownica tez nabijasz granat na pal i masz rakietnice :P czyli troche jest niby 5 a tu nagle troche wiecej :P

hmm moze sa jeszcze jakies ukryte :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Wiecie co?? Ten etap co się zwie "Wariatkowo" chyba najstraszniejszy i najbardziej... perwersyjny... taaa...

Jeszcze Miasto było zarąbiste. Te zombiaki, jakby żywcem wyjęte z Quake'a, te demony z głową Baphemotha (tego kozła, którego główkę często wkomponowuje się w pentagram; nie wiem, czy dobrze zapisałem jego imię), ci wisielcy, ta muzyka. Chociaż wiele jeszcze przede mną - jestem dopiero po pokonaniu tego bossa z młotem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666
Taaa... Wiecie co?? Ten etap co się zwie "Wariatkowo" chyba najstraszniejszy i najbardziej... perwersyjny... taaa...

Jeszcze Miasto było zarąbiste. Te zombiaki, jakby żywcem wyjęte z Quake'a, te demony z głową Baphemotha (tego kozła, którego główkę często wkomponowuje się w pentagram; nie wiem, czy dobrze zapisałem jego imię), ci wisielcy, ta muzyka. Chociaż wiele jeszcze przede mną - jestem dopiero po pokonaniu tego bossa z młotem.

Ten Kolo z mlotem to THOR :P -->Rewelacjny Boss

Ale misto bylo naprawde Rewelacyjne chociaz ci z glowami Kozla Wygladali jak z Disciples 2 :D

A najlepszy chyba etap to ostatni jest :-] po prostyu rewelka :twisted:

I jeszcze spoko bylo wariatkowo (pasuje do moich Klimatow :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Widzę, że wszystkim najbardziej podobają się trzy poziomy: Miasto, Wariatkowo i Piekło. I nie dziwię się, są one niebywale dopracowane i klimatyczne. Widać, że twórcy mają klasę. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)
Mam miłą wiadomość dla graczy którzy nie mają wystarczającego sprzętu by móc pograć w Painkiller'a nawet na najmniejszych detalach bez przycinek...

Dzięki uprzejmości AL'a mamy na serwerze programik 3D-Analyze v2.33, który zmniejsza obciążenie naszej karty graficznej poprzez wyłączenie w grze efektów specjalnych itp... Plik nie duży bo zajmuje jedynie 1,25 MB, a skutkuje płynnością w grze i można go już ściągnąć z naszego serwera. Tu ściągać...

Do prawidłowego funkcjonowania programu bardzo ważną rzeczą są ustawienia które możecie zobaczyć pod tym linkiem

Wreszcie cos wymyslili dla graczy ze slabszym sprzetem, a wiec i dla mnie. :D .Musze spróbowac czy pomaga :)

A sam programik mozna oczywiscie sciagnąc z www.painkiller.pl (choc nie wiem ale mi sie sciagac nie chce,pewnie dlatego ze za duzy transfer :( )

Aha, dolaczony jest jeszcze screen z ustawieniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Doctor_Andre

Zauważyłem że większość forumowiczów chwali tą gre. W związku z tym chciałem się dowiedzieć ile kosztuje ta gra???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)
Zauważyłem że większość forumowiczów chwali tą gre. W związku z tym chciałem się dowiedzieć ile kosztuje ta gra???

20 zlotyyyyyyyyy :!: :!: :!: :D Lec szybko do kiosku i poros o "Dobrą Grę".Moze jeszcze będze. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość weos

a mnie zastanawia caly czas jedna rzecz... dlaczgo, po wpadnieciu do wody, nasz bohater umiera? nie mam jeszcze pelnej wersji, a w intrze moze bylo to poruszone...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666
a mnie zastanawia caly czas jedna rzecz... dlaczgo, po wpadnieciu do wody, nasz bohater umiera? nie mam jeszcze pelnej wersji, a w intrze moze bylo to poruszone...

Moze to woda eee swiecona Ale jest taki jeden Etap Prawie koncowy co lazisz po wodzie no chyba ze spadniesz z duuuzej wysokosci ;-]

A moze to niewoda ale Kwas :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...