Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Painkiller(seria) & Necrovision.

Polecane posty

E, tam, orazu Painkiller 2..Może będzie dodatek...BTW..Ten filmik z Alastorem wcale nie jest ostatni. Wystarczy wejść w Painkiller->Data->Movies i tam są wszystkie filmiki. Odpalcie outro i zobaczycie, że czegoś jeszcze nie przeszliśmy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vorio
Naprawde dobra Gra! Dawno nie grałem w tak dobrego shootera TPP i to do tego z taką wspaniałą muzyką. Oczywiscie najbardziej do gustu przypadła mi brutalność w grze [ah, ta kołkownica ^^] no i muzyka. Ciesze, sie również z tego, że muzyka jest w mp3 w katalogu z grą ^^

To Painkiller jest w widoku TPP?? Ja jak gralem w demo to byl FPP :?

NO nic, tak czy inaczej musze kupic, bo patrzac na wasze zachwyty to sie wierzyc nie chce za taj dobra gra i to polska za 20zl :shock: Dobra to tyle

Pzdr :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Ludzie! Jest już łatka! W końcu ją wydali! Pliczek zajmuje 48 mega i wprowadza cholernie dużo zmian. Najważniejsza to to, że można pograć z pingiem równym 70. I wiecie co? Nie próbujcie nawet ściągać tego pliku. Nie uda się wam. Tak to już jest gdy pół Polski rzuca się na jeden mały pliczek. :) Na painkiller.pl też już jest (od dzisiejszej nocy), ale limit ściągnięć został już dawno temu przekroczony. Trzeba poczekać. ftp://ftp.ksgry.pl/gry/latki/Painkiller_1...date_v11_PL.exe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666
E, tam, orazu Painkiller 2..Może będzie dodatek...BTW..Ten filmik z Alastorem wcale nie jest ostatni. Wystarczy wejść w Painkiller->Data->Movies i tam są wszystkie filmiki. Odpalcie outro i zobaczycie, że czegoś jeszcze nie przeszliśmy...

To chyba trzeba przejs na Ostatnim tym zablokowanym poziomie zeby zobaczyc wszystko :shock: Czyli niema tak łatwo w PK trzeba grac na poziomie 'Trauma' :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam kiedy będzie Painkiller 2. A będzie na pewno (chyba :)). Outro daje troszkę do myślenia - pokazuje, że pojawił się nowy potężny wróg otoczony zastępami demonów. Mam nadzieję, że twórcy umożliwią nam własnoręczne rozprawienie się z mieszkańcami piekła. ;)

Na pewno wszyscy, którzy jeszcze nie przeszli PK są ci wdzięczni za tego spoilera... --"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666
E, tam, orazu Painkiller 2..Może będzie dodatek...BTW..Ten filmik z Alastorem wcale nie jest ostatni. Wystarczy wejść w Painkiller->Data->Movies i tam są wszystkie filmiki. Odpalcie outro i zobaczycie, że czegoś jeszcze nie przeszliśmy...

No dobra tylko jak to odpalic mam tam plik outro.bik :shock: niemoge zdanym program odtworzyc :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no troche sie wygadał :) A ja sie wkurzyłem..Ściągam tego patcha(z Shareazy-torrentem, ponoć szybciej) i stanęło mi na 99,7%(48,04mb z 48,18 :evil:) i tak stoi już z pół godziny, a pingi 70 czekają ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mam juz 1 procent! To przyszłego wtorku skończe! :wink: Przy okazji: jest może jakis program, dzieki któremu mozna sciągać przez dłuuugi czas? Bo mi po kilku godzinach wyskakuje komunikat, ze przekroczono czas...

I w czym się otwiera te filmiki?

A zeby było jeszcze ciekawiej, to wywaliło mi wszystkie savy, musiałem robic reinstalke gry, i przechodze jeszcze raz... Cmentarz rulez!!!

:twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bonkol

Szczerze mówiąc, Painkiller mi się nie podoba. Za bardzo przypomina S. Sama. Wolę gry, gdzie trzeba trochę pomyśleć. Tutaj programiści prowadzą nas po sznurku. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
a czym można obejrzeć te filmy z painkillera w folderze movies
No dobra tylko jak to odpalic mam tam plik outro.bik niemoge zdanym program odtworzyc
I w czym się otwiera te filmiki?
Do odtwarzania tych filmików z rozszerzeniem *.bik potrzebny jest program RAD Video Tools. Chyba rok temu był na płycie dołączonej do CDA. ;)
Też się zastanawiam kiedy będzie Painkiller 2. A będzie na pewno (chyba :)). Outro daje troszkę do myślenia - pokazuje, że pojawił się nowy potężny wróg otoczony zastępami demonów. Mam nadzieję, że twórcy umożliwią nam własnoręczne rozprawienie się z mieszkańcami piekła. ;)
Na pewno wszyscy, którzy jeszcze nie przeszli PK są ci wdzięczni za tego spoilera... --"
Kurdę! Akurat chciałem napisać coś w taki sposób, żeby jak najmniej powiedzieć o zdarzeniach z Painkillera, a tu pech! :x Przepraszam wszystkich, którzy z tego powodu ucierpieli. Chociaż dobrze, że nie powiedziałem niczego więcej. Poza tym ten mój opis końcówki nie jest zbyt dosłowny. Wszystko wygląda troszkę inaczej. A do tego dochodzi jeszcze inne (albo odrobinę zmodyfikowane) zakończenie na wyższym poziomie trudności.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

A ja czekam az sciagnie sie patch.Pewnie sobie troche poczekam bo są ogromne problemy (albo nieudana proba lagowania lub nieudane poloczenie z hostem) :twisted: :twisted: :twisted: .Moze ten patch cos pomorze na moje problemy z ta grą.Mam taka nadzije.Gdyby pomogl bylbym very happy :D . Pozostaje mi tylko czekac. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
Gość laos(krzychu231)

Dzieki bardzo :D Wreszcie sie sciaga i to na przyzwoitej predkosci.Mam nadzieje ze pomorze [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Jestem świerzo po przetestowaniu łatki (ale tylko w multi). Nowa mapka jest fantastyczna i pięknie wykonana. W sam raz na wielkie masakry. :D W menu głównym dodano opcję Rozłącz (dla mnie jest to bardzo ważne), szukanie nowych serwerów jest o wiele szybsze (nie ma częstego "zawieszania" się). I najważniejsze: w końcu można pograć z pingiem dochodzącym nawet do 140! Raz trafiłem z paroma ludźmi na pewien serwer. Po DM_Cursed wczytała się DM_Illuminati. I co tam się działo! :twisted: Nie da się opisać wrażenia, jakie wywiera pięciu chłopa biegających wokół miejsca odnawiania się miniguna i ostrzeliwujących się nawzajem z rakiet. Totalny chaos, masakra i armageddon. :twisted: Gierka ledwo działała, tyle dekali było wokół. ;) Niestety musiałem po 16 minutach opuścić ten serwer bo gra była już praktycznie niemożliwa. Lagi zaczęły się straszliwe, miałem najgorszy ping ze wszystkich (przez to straciłem długo utrzymywane pierwsze miejsce). Ale ten serwer nie był zbyt szybki. Tak więc ludzie i ludziska: instalować łatki i grać w sieci! Pobawmy się w rzeźników. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi nie3 chodzi multiplayer!!! Dłuuuuugo musze czekać aż się dokońca połączy (tzn. jst juz mapa, ale nie ma tej tabelki z ilością fragów). Kiedy tabelka się pojawia, gra wywala mi do pulpitu...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vorio

A ja dzisiaj kupielm :D wszystki kioski musialem obleciec (wszystko pozamykane) ale jeden byl otwarty, jakby specjalnie dla mnie:D

Pgralem chwle i zdradze wam moje pierwsze wrazenia. Pierwsze na co zwrocilem uwage (juz po instalacji, z ktora tez sie chwile meczylem bo nie wpisywalem w kodzie myslikow) to sa WYMAGANIA. Na moim Athlonie 2600+ gierka na najwyzszych detalach skakala (znaczy nie tyle co skakala co wolna dzialala) ddy juz zmniejszylem rozdzielczosc i skasowalem kilka [beeep] gra chodzila szybko. :? Samej gry jeszcze chyba nie pora oceniac, ale jak na razie mi sie podoba, no to czesc ide grac

Pzdr :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania nie sa znowu tak strasznie wysokie. Ja gram na maz detalach w rozdzielczości 480X640 (dziwne ustwienie, nie? :wink:), i gra przaymula tylko gdy atakuje mnie naprawdę spora chmara przeciwnikow (a bez cieni to juz w ogóle). A mam tylko GeForce 2 32 mb. Jak na taaaakie wrażenia wzrokowe płynące z gry, to wymagania sa całkiem całkiem.

Jestem właśnie w opuszczonej fabryce. :shock: :shock: :shock: Jeżeli STALKER am wygladac jeszcze lepiej, to ja chyba rezygnuję z prawdziwego zycia :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EraZer
E, tam, orazu Painkiller 2..Może będzie dodatek...BTW..Ten filmik z Alastorem wcale nie jest ostatni. Wystarczy wejść w Painkiller->Data->Movies i tam są wszystkie filmiki. Odpalcie outro i zobaczycie, że czegoś jeszcze nie przeszliśmy...

No dobra tylko jak to odpalic mam tam plik outro.bik :shock: niemoge zdanym program odtworzyc :?

1. Ostatni filmik na Koszmarze, wcale nie jest outrem. Albo jest- dla tej wersji wydarzeń...

2. Obejrzeć outro przed zakończeniem gry, to tak jakby dowiedzieć się kto mordował, przed przeczytaniem kryminału.

3. Do filmików używaj RAD Tools.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EraZer
A mi nie3 chodzi multiplayer!!! Dłuuuuugo musze czekać aż się dokońca połączy (tzn. jst juz mapa, ale nie ma tej tabelki z ilością fragów). Kiedy tabelka się pojawia, gra wywala mi do pulpitu...

Zainstaluj patcha 1.1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666
2. Obejrzeć outro przed zakończeniem gry, to tak jakby dowiedzieć się kto mordował, przed przeczytaniem kryminału.

No tak ale ja juz przeszlem gre skonczylo sie na jedny(nie powiem na czym :P ) ale jest ukryte jedno Outro ogladalem i powiem ze ciekawie sie konczy ale zeby to uruchomic trzeba przejsc chyba na B.Trudnym poziomie zeby odryc tego Sercetnego Filmika :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Zainstalowałem RAD Video Tools i dopiero teraz zauważyłem, że po przejściu gry widziałem tylko końcówkę piątego rozdziału. Na moment włączyłem nawet outro, ale po chwili wyłączyłem, nie będę sobie psuł przyjemności. Kiedyś może uda mi się dojść do najwyższego poziomu trudności. ;)

EraZer <--- Przybywasz z oficjalnego polskiego forum o Painkillerze? Zatem witam! :D I radzę nie pisać jednego posta pod drugim - tutaj nie jest to tolerowane. Można się łatwo narazić moderatorom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, ja właśnie przeszedłem grę... zakończenie jest dokłądnie takie jak się spodziewałem ;) Trza przyznać iż rzeczą która zrobiła na mnie chyba największe wrażenie był, oprócz grafiki, grywalności i niesamowitej fizyki, design plansz. Wprawdzie pierwsza plansza piątego aktu wygląda nie wiem czemu trochę jak Wenecja, ale nasuwać to może pewne skojarzenia :P Za to 'wariatkowo' to czysta wirtuozerja psychodelii - próbowaliście działać tylko painkillerem i na jasności ustawionej na 1.00? Nie? To żałujcie :)

Ja sekretnego filmika nie widziałem... ale właśnie biorę się za przechodzenie na najwyższym poziomie trudności i mam nadzieję że to coś da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...