Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Painkiller(seria) & Necrovision.

Polecane posty

ja PAINKILLERA mam od soboty w 1 dzień przeszedłem pierwszy akt, gra wypas największe wrażenie wywarł na mnie havok, graficzka też wypasik,

lecz czuje pewien niedosyt że to tylko krwawa rzeźnia, ale jak dla mnie to 9+ :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_@ Matko święta... właśnie grając w drugi akt Painkillera załadowała mi się niepozorna mapka o jakże uroczo polskawym tytule 'wariatkowo'. W tym miejscu na mojej twarzy pojawił się kpiący uśmieszek, ale nie wiedziałem jeszcze co pod tą nazwą się kryło... totalna psychodelia, wręcz makabra. Na średnim rozjaśnieniu jest tam tak ciemno, że trzeba chodzić z latarką, wszędzie pełno czołgających się po podłodze gości i nigdy nie wiesz kiedy się na ciebie rzucą... No i jeszcze ci w kaftanach podłączeni do prądu - brrr... sceneria wzbudza grozę :twisted:

Ponadto, żeby zdobyć nową kartę trzeba walczyć tylko tytułowym painkillerem (dla niekumatych: podstawowa i pierwsza broń w grze), a z tym jest już ciężko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

painkiller - nie wiedzialem,ze tak sie nazywa ta bron ^^ ale gralem tylko w demko... moim zdaniem ten iscie szatanski przedmiot zbrodni jest naciekawsza bronia w grze [ przynajmniej z tego,co widzialem] ... Nie ma to jak liczna grupa niedorozwinietych panow z Thompsonami, ktorzy tylko pchaja sie pod to wspaniale ostrze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a jak się włacza latarkę? :oops:

Słuchajcie, a może tak mały pojedynek w multiplayerze? Powiedzmy w piatek wieczorem. Kto się pisze?

(ale mnie wzieło :twisted: )

No coz, gdybym mial gre, to nie ma najmniejszego problemu... :P:D a tak poza tym, odnosnie tej latarki... czyzybs nie mial instrukcji?? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a jak się włacza latarkę? :oops:

Słuchajcie, a może tak mały pojedynek w multiplayerze? Powiedzmy w piatek wieczorem. Kto się pisze?

(ale mnie wzieło :twisted: )

Ja bym chętnie pograł tyle, że lepiej rano, bo wieczorem są naprawde niegrywalne pingi i straszne laggi..Tak do 11 jest spoko..Załóżmy, że w Sobote z rańca :) Oczywiście FFA ;) chyba, że ktoś jeszcze będzie grał to moglibyśmy TDM zagrać..A tak wogóle przenieśmy temat gry w sieci do "gramy w sieci" :twisted: Później może by coś o klanie pomyśleć..ee...ale sie zapędziłęm :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek multiplayerowy? Czemu nie? Czemu? No wlasnie czemu?

Tez macie takie lagi? Mnie to normalnei rzuca po scianach, a zeby jakas bron podniesc to iel sie musze nameczyc zeby wejsc na nia. Nie, to nie dla mnie :) Wole sp ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi jest cud miód cukiereczek :), super bomba, piątka + itd..itp..ale tylko wtedy kiedy jest dobry ping..Ja też mam takie lagi..Ma być patch niedługo, który nieco ma poprawiać te pingi..Narazie nie pozostaje nic innego, jak siekać w PK o 2 w nocy albo o 7 nad ranem :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... ja najczęściej mam pingi w okolicach 100- 130 :?

Nic tylko czekac na patch... A co do klanu, nie mam nic przeciwno ale ja to raczej ławka rezerwowa (jestem typowym mięsem armatnim, ale ostatnio juz ciut lepiej...) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo Panie Moderatorze ...
Widocznie Pan Moderator ....

:arrow: Jeszcze raz ktoś się do mnie zwróci per "pan moderator" i dostanie ostrzeżenie :evil: Tak więc darujcie sobie ten sarkazm bo się to może dla was źle skończyć.

:arrow: wojtek >>> ciekawe dlaczego tak zaciekle piszesz o tym że masz PK w orginale (w co nie wątpie) a zupełnie zapomniałeś o FC. A w spekulacje, że wydałeś 40 dolców + koszty wysyłki ze Stanów to jak już pisałem wcześniej nie wierzę. Alfe Dooma III też sobie ze Stanów sprowadziłeś ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: wojtek >>> ciekawe dlaczego tak zaciekle piszesz o tym że masz PK w orginale (w co nie wątpie) a zupełnie zapomniałeś o FC. A w spekulacje, że wydałeś 40 dolców + koszty wysyłki ze Stanów to jak już pisałem wcześniej nie wierzę. Alfe Dooma III też sobie ze Stanów sprowadziłeś ??

Dobra RoZy :) FC mam ze Stanów, bo na święta brat wracał ze Stanów..Poczytaj temat o FC..Wiem, że możesz twierdzić, że to taka wymówka jakiegoś pirata, ale na serio mi sie fuksnęło i miałem świetny prezent imieninowy :) Więc Panie Mo...eee..sorry, Rozy myśle, że wszystko sobie wyjaśniliśmy, przepraszam za "Pana Moderatora" i za dosyć "agresywny "UPDATE w moim poście, poprostu troche sie zdenerwowałem.

Tak trzeba nyło o d razu spokojnie i rzeczowo. No niech będzie że wierzę - w takim razie przepraszam za podle podejrzenia, najwidoczniej zazdrość mnią kieruje :) - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zebrałem się w sobie połaziłem po empikach za Painkillerem i kicha. Gry jeszcze, lub już w Łodzi nie ma. Trochę zmartwiliście mnie tymi koszmarnymi pingami bo dodając 100 serwowane mi przez moją sieć to raczej sobie nie pogram :x . Czytając wypowiedzi na imperium gier, zmartwiła mnie krótkość tego arcydzieła, ale cuż to chyba dzisiaj norma :( . Żeby poprawić sobie humor odpaliłem sobie Serious Sama - drugie starcie, zarąbista gra i bardziej świeża od PK POWAŻNIE!!!

Ty piszesz >>> Pozdrowienia dla Pana Moderatora z Kielc ja widze: Prosze o wystawienie mi ostrzeżenia !- jak to mówią nie bądź taki dowcipny bo się może okazać że mamy inne poczucie humoru - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

Dlaczego :?: Dlaczego :?: Dlaczego akurat ta gra mi nie dzialaaaaaaa :?:

Jestem zalamany :cry: .Wyskakuje blad z direct9 render. :(

A taki bylem dzisiaj happy.Bieglem na przerwie miedzy lekcjami do józia(taki kioskarz, nie zaden bazarkowicz ) a tu taaaaaaaaka lipa.Nieeeee.

Ale na szczescie na wakacje przewiduje nową kartę graficzną z obslugą direct 9. :D Jakies pocieszenie. :) Hehe.Bo reszta sprzetu styka.Pentium 4 2.0, 256 ram .Argh, ale dlaczego ta graaa. :twisted:

P.S. Sorki dla RoZy'ego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, a mi nic takiego nie wyskakiwalo, przynajmniej w demie... ale trza uzbierac te 19.90 zl na pelna wersje... niby nie tak duzo, ale mimo wszystko zawsze pieniadze, a z tym powszechnie za dobrze nie jest... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Rozy, napisałem to bo się nadołeś jak ryba rozdymka i byś tylko wszystkim bany stawiał. Wiesz co, ja ci dam ostrzeżenie za psucie atmosfery na forum. Odpal lepiej sobie Painkillera i rozwalaj sobie zombiaki. "A masz bombę M4TEUS2, Kołek ci w .... Wojtek" itp. a jak poczujesz się lepiej wróć.

Ty się naprawdę o ostrzeżenie prosisz! :shock: Stawiać to co najwyżej oczy w słup mogę jak czytam takie wypociny (od banów to są admini). I nie dawaj mi takich rad chłopcze bo sam nie wiem czy się złości czy śmiać. - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeee tam. Gralem u kumpla w Painkillera (u mnie nie pojdzie :(), i jakos mnie nie przyciągnol. Takie sobie - grafa super, Havoc rulez, ale.....to nie Serious Sam. Gdzie te żary, wolniosc. Tutaj przejdziesz pare kroków, plansza się "zamyka", robisz rzeznie (ale i tak to nic w porownaniu do SS), idziemy pare krokow i znowu...............7+ na 10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeee tam. Gralem u kumpla w Painkillera (u mnie nie pojdzie :(), i jakos mnie nie przyciągnol. Takie sobie - grafa super, Havoc rulez, ale.....to nie Serious Sam. Gdzie te żary, wolniosc. Tutaj przejdziesz pare kroków, plansza się "zamyka", robisz rzeznie (ale i tak to nic w porownaniu do SS), idziemy pare krokow i znowu...............7+ na 10.

Wlasnie najbardziej dziwia mnie te plansze, ktore sie zamykaja... to ma byc jakiegos rodzaju utrudnienie?? chyba nie wyszlo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee, tam, marudzicie :) Painkiller MIAŁ(Miau) :) być taką bezmuzgą strzelanką :) Mi sie gra bardzo podoba...Jestem w 3 akcie dopiero i niewiem czy people can fly, ale monsters napewno :D Painkiller rlz!! Jak narazie chyba najlepszy FPS w mojej kolekcji..(UT 2k4 cooming soon)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego :?: Dlaczego :?: Dlaczego akurat ta gra mi nie dzialaaaaaaa :?:

Jestem zalamany :cry: .Wyskakuje blad z direct9 render. :(

A taki bylem dzisiaj happy.Bieglem na przerwie miedzy lekcjami do józia(taki kioskarz, nie zaden bazarkowicz ) a tu taaaaaaaaka lipa.Nieeeee.

Ale na szczescie na wakacje przewiduje nową kartę graficzną z obslugą direct 9. :D Jakies pocieszenie. :) Hehe.Bo reszta sprzetu styka.Pentium 4 2.0, 256 ram .Argh, ale dlaczego ta graaa. :twisted:

P.S. Sorki dla RoZy'ego :)

Heh, sciagnij i zainstaluj sobie DX 9.0b (http://download.microsoft.com/download/7/3/c/73cc71c0-13d9-4274-8d9c-33d8a528a396/dxwebsetup.exe), mi ten sam błab wyskakiwal ale po zainstalowaniu najnowszego DX dziala ok.

--------

Co do samego PK, to gra jest super. Grafika jest wspaniala (oczywscie na porzadnej karcie i z wlaczonymi wszystkimi bajerami), choc nawet bez jakis wlaczonych funckji graficznych gra wyglada pieknie.

Havok w PK jest NIESAMOWITY!!! Moze troche szkoda ze jest tylko 5 broni, ale i tak to wystarcza (chyba glownie dzieki dwom trybom dzialania). No jedyne co moge zarzucic PK to chyba to ze na pierwszych 2 poziomach trudnosci nie ma co grac, bo gra poprostu jest za latwa. Single p. taki sobie. Widac ze pk byl raczej tworzony z mysla o multi :wink: .

No wiec w skali ocen CDA, PK u mnie ma 9/10.. no gora 9+/10.

PZdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee, tam, marudzicie :) Painkiller MIAŁ(Miau) :) być taką bezmuzgą strzelanką :) Mi sie gra bardzo podoba...Jestem w 3 akcie dopiero i niewiem czy people can fly, ale monsters napewno :D Painkiller rlz!! Jak narazie chyba najlepszy FPS w mojej kolekcji..(UT 2k4 cooming soon)

Gralem w demo i uwazam, ze painkiller JEST bezmuzga strzelanka, ale mimo to fajna :D tylko trza te 20 zl wyskrobac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się naprawdę o ostrzeżenie prosisz! :shock: Stawiać to co najwyżej oczy w słup mogę jak czytam takie wypociny (od banów to są admini). I nie dawaj mi takich rad chłopcze bo sam nie wiem czy się złości czy śmiać. - RoZy

Z wieku chłopięcego dawno już wyrosłem i twoje ostrzeżenia nie robią na mnie najmniejszego wrażenia. Za co niby :?: Aaaaa pkt.2 i 3 regulaminu testowego forum. Cuż różne mądrości ludowe każą w takim wypadku ustąpić. Masz rację edit=>Jest tak jak Ci się wydaje

:wink:

Wyrosleś powiedasz - po tych dwóch postach nie widać :? Widzisz nie rzecz w tym by się ze mną bezkryrtycznie zgadzać, ale takie pseudoluzackie teksty to mnie drażnią i śmieszą jednocześnie. Mowisz że ostrzeżenia moderatrów nie robią na Tobie wrażenia :-k - cóż było kilku takich co też tak twierdzili i Ty też masz do tego prawo. - RoZy

Żeby nie było offtopicu właśnie odpaliłem PK i odreagowywuję stresy dnia, ale coś mi to słabo idzie :wink:

Ostrzeżenia RoZyego na Ciebie nie działają? Cóz, może podziałają moje - jedno nieoficjalne już masz. Koniec dyskusji, albo zaczną się ostrzeżenia oficjalne. Jeśli się z nami nie zgadzasz to nie psuj innym przyjemności rozmawiania o Painkillerze przynajmniej i wal do innego topicu (Uwagi do moderatorów). Choć najlepiej by było machnąć na to wszystko ręką... - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, widze, ze troche nerwowo zaczelo sie robic... Niby obaj racje macie, ale jednoczesnie sie mylicie.. jak dla mnie, ten konflikt nie ma zadnej przyszlosci...Nie jestem modkiem,zeby takie sprawy rozstrzygac, ale mimo wszystko uwazam, iz powinniscie przystopowac... albo niech ktos 'zawola' kogos, kto w forumowej hierarchi stoi wyzej...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)albo niech ktos 'zawola' kogos, kto w forumowej hierarchi stoi wyzej...?

Co ? Ktoś mnie wołał ?? :lol: :lol: ...Moim zdaniem M4TEU5Z troche przesadziłeś..To w końcu moderator, a jeżeli do niego jako modka nie masz szacunku to zobacz ile ma lat w katalogu publicznym..Może do starszych masz szacunek..

To jest idealny przykład tak zwanej "niedźwiedziej przyługi". Jak to RoZy przeczyta to może popełnić zbrodnię w afekcie :] - SolariS

Hehe ja nie kobieta, aż tak drażliwy na tym punkcie to nie jestem :wink: - RoZy

Dobra, koniec tych kłutni, bo jutro jest czwartek czyli następny dzień, w którym można pomłócić w Painkillera :)

Ej, zgadajmy się w "gramy w sieci" na partyjke w PK. Jest tam temat..Chętnie bym pograł i ktoś będzie mógł powiedzieć "A kołek Ci....(tu ksywka :lol: )".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

O cholewcia. Strona CDA już od wczoraj na nowym serwerze, a ja dopiero teraz przypadkiem to zauważyłem. No nic, trza nadrobić te malutkie zaległości. ;) Gdy dowiedziałem się, ze Painkiller ma mieć premierę już 16 kwietnia, cholernie się ucieszyłem. Tak więc w dniu premiery wybrałem się do kiosku. Painkillera nie było. Obskoczyłem jeszcze kilka innych kiosków - tam też nie było. Wkurzony zajrzałem na oficjalne polskie forum Painkillera i tam dowiedziałem się, że są dostawy do kiosków spóźniają się (a podobno w paru kioskach w Warszawie Painkiller już był). Natępnego dnia na szczęście udało mi się kupić gierkę. Od razu zainstalowałem i zacząłem grać. I jeszcze do dzisiaj nie przeszedłem. Spokojnie sobie serwuję małe dawki żeby starczyło na dłużej. ;) Nie będę się rozpisywał na temat jakości gry, powiem tylko, że Painkiller wymiata tak totalnie, że zmuszony jestem dać tylko 10/10. Rozgrywka wzięta z Dooma w nowej jakości sprawia, że Painkiller to już jedna z moich ulubionych gier. :) Bo jak Doom może się nie podobać? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...