Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Oj pograłbym sobie Worgenim (?) Kapłanem, wilczek w świętej szacie? Miodzio. Ogólnie rasa bardzo fajnie wyszła i wogóle klimat (tylko co oni robili za tym murem że do teraz nic o nich nie było wiadomo?) ale... no właśnie jest jedno ale. Co oni robią w Ally? Jakoś mi średnio pasuje wizja wilkołaczka stojącego ramię w ramię z elfką czy... błee... człowiekiem.

Gobliny też w sumie średnio, powinny zostać neutralne, no i bardzo nie podoba mi się ich wygląd. Dlaczego? Małe pokraki z wielkimi udami o szpetnych mordach mają współpracować z moją piękną nieumarłą maginią? Wolnego!

Co do katastrofy... Westfaaaaaaall! Nie zabierajcie mi Westfall! Magiczny klimat tej miejscówki zniknie gdy tylko walną przez niego rzękę lawy. No nie... jak mogą zabierać takie tereny? Rozumiem zniszczyć lasy elfów bo są brzydkie, rozumiem zniszczyć Tirisfal i Plaguelandsy... ale Westfall!? No bez jaj.

Ogólnie do niedawna byłem nałogowym graczem... ale teraz. Nie, nie... WoW to już nie to co kiedyś. Dziękuję, idę grać w Guild Warsa, on przynajmniej dalej jest tak dobry, jak był.

Pozdrawiam,

Anf.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał ZdeniO:

Oficjalne stanowisko brzmi:

Worgen - DK, Druid, Hunter, Mag, Priest, Rogue, Warlock i Warrior (nie znam się, ale mag, klecha i warlock jakoś mi nie pasują do wilkołaczków)

Goblin - DK, Hunter, Mag, Priest, Shaman, Warlock i Warrior

Ehm

Jeśli mówimy o oficjalnym stanowisku to jeszcze Rogue dla goblina :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co będzie gdy,wyloguję się w Barrens (bez Dodatku),kupie dodatek(ewentualnie zainstaluję patch) zaloguję i co ... Nagle sobie spadam do jakiejś otchłani !?

Druga sprawa,zabawna sytuacja będzie na serwerach rpgowych,z jednej strony pokićkany lore (Krowa w bańce),ale z drugiej :

-Co tam u Ciebie słychać ?

-A wiesz ... Jak zwykle ... Ten klimat mnie dobija.

Na pewno będzie o czym rozmawiać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*- Globalne ocieplenie cholera*

Ciekawe, jak będą sobie nowe postacie levelowały. Pojawią się w Barrens demony na levelach 10-20? (Może nie demony ale jakiś dragonflight czy cuś)

A o krowie w bańce nawet mi nie wspominajcie bo to to zło jest z najgłębszych czeluści piekieł, ten kto to wymyślił powinien smażyć się w którejś z paszczy Lucyfera.

Anf.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie będzie to zrobione w sposób taki że levelujemy normalnie do 60 levelu na Azearoth jak zawsze, przechodzimy przez Outland, Northrend i nareszcie wracamy do Azearoth które będzie się zmieniać "na naszych oczach" tak jak miało to miejsce choćby ze szturmem na Nowy Avalon.

Wszystko jest już wytłumaczone, gobliny to nie te same jakie dotychczas spotkaliśmy tylko wyspiarskie plemię które wpadło w kłopoty i pomoc znalazło u Hordy. Co do Worgenów to byli to po prostu ludzie Lordearonu a konkretnie jednego z księstw jeśli można tak to nazwać, a konkretnie Gilneas.

Było jeszcze księstwo Alterac, Durnholde, Stormgarde, Dalaran i coś jeszcze, nie pamiętam. Jak widać (prawie)wszystkie upadły. Gilneas stające za potężnym Greymane Wall pozostało nie zdobyte

przez Plage jak na przykład Alterac ale błyskawicznie zostało pochłonięte przez epidemie wilkołactwa, wywołaną z tego co pamiętam przez Arcymaga Arugala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Blizz już potwierdził to,że nie będzie możliwości powrotu do Azeroth,instalujesz patcha i pewnie będzie wtedy jakiś filmik i bum ... Możemy zapomnieć o pięknym Barrens.

Podobno Taureny w bańce mają zostać wytłumaczone tym,że Krowy Paladyni mają oddawać cześć swojemu bogowi słońca,którego imię znikło mi w pamięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, powiem wam tak: możecie uważac pomysły Blizzarda za idiotyczne, nielogiczne, że to głupie dodawac taurenów paladinów czy gobliny do hordy. Ale odpowiedzcie sobie na jedno pytanie, czy kiedykolwiek Blizzard dodając coś do gry zepsuł ją w jakiś sposób?

Tak samo gadanie, że mounty od 20 levelu i to o wiele tańsze to zbyt duże uproszczenie dla nowych graczy ... ale zauważcie, że to nie jest tylko dla nowych graczy ale i dla starych. My już kiedyś namęczyliśmy się żeby zrobic ten 60 level i sfarmic to 1000 gold na mounta 100% lecz teraz starsi gracze tworząc nową postac nie muszą znowu zap******ac za przeproszeniem na piechotke do 40 levelu. Nie, my mamy to już za sobą więc mounty tańsze i na niższy level są dla wszystkich!

Co do golbinów w hordzie, nie będzie tak, że nagle wszystkie gobliny razem wzięte przyłączą się do hordy - przyłączy się jedynie jeden odłam. Dlaczego Worgeni w Alliance? Ponieważ sami kiedyś byli ludźmi. Nie podoba mi się jedynie (np.), że Blizzard chce wprowadzic możliwośc grania Night Elfem Magiem - Nocne Elfy zawsze brzydziły się magi i nigdy w życiu by jej nie wykorzystali. Natomiast Tauren Paladin - hmm w sumei to czemu nie? Czy w jakiś sposób będzie wam to przeszkadzało w rozgrywce? nie podoba Ci się taki pomysł - rozwiązanie jest proste - nie graj taurenem paladynem! :) No to tyle :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizz to źli ludzie - ja się tu przymierzam z fanfarami i czarną polewką do odejścia z WoW-a, a ci rzucają taki Cataclysm... który będzie mnie interesował choćby dlatego, że chciałbym zobaczyć kompletnie przerobionych Hunterów (jeśli wierzyć obecnym informacjom wystarczą 3-5 strzałów i już musimy czekać na regenerację Focus). I nie ukrywam, że zabawa w klasycznym - nawet, jeśli zmienionym - Azeroth również mnie pociąga (zacząłem grać tuż przed wydaniem TBC, więc o pierwotny high-end nawet się nie otarłem, kończąc swe przygody z "waniliowym" WoW-em bodajże na Sunken Temple).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocne Elfy zawsze brzydziły się magi i nigdy w życiu by jej nie wykorzystali.

Taa ? A jak myślisz, jak powstały Krwawe Elfy ?

Nocne Elfy zawsze brzydziły się magi i nigdy w życiu by jej nie wykorzystali.

Taa ? A jak myślisz, jak powstały Krwawe Elfy ?

[EDIT] : Monk ty też ? Nad następnym trzeba postawić świeczkę |`| |`| |`| ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocne Elfy zawsze brzydziły się magi i nigdy w życiu by jej nie wykorzystali.

Taa ? A jak myślisz, jak powstały Krwawe Elfy ?

Krwawe Elfy to odłam Wysokich Elfów, którym udało się przetrwać natarcie nieumarłych na ich ojczyznę - Quel'Thalas. Zjednoczeni dzięki Kael'thasowi Sunstrider przybrali nowy cel w życiu - zemstę oraz zaspokajanie głodu magii. Nocne Elfy nie mają za wiele z nimi wspólnego.

Radzę się wpierw upewnić, zanim podejmiesz dyskusję. http://pl.wow.wikia.com/wiki/Krwawe_elfy, http://gameexe.pl/Krwawe-Elfy-a1188.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azshara, piękna i utalentowana królowa nocnych elfów, wzniosła na brzegu Studni ogromny, niewyobrażalnie piękny pałac, ktorego wysadzane klejnotami komnaty wypełniła swymi ulubionymi podwładnymi. Nazywani przez nią Quel'dorai lub Szlachetnie Urodzonymi, usługiwali jej na każde skinienie, uważając się jednocześnie za lepszych od reszty swego rodzaju. Choć Azshara cieszyła się miłością każdego ze swych poddanych, Szlachetnie Urodzonym zazdroszczono i nie darzono sympatią.

Nocne Elfy nie mają za wiele z nimi wspólnego.

To tak jakby powiedzieć,że małpy też nie mają z nami wiele wspólnego.

Kaldorei, nazwnani później nocnymi elfami, czcili boginię księżyca, Elune, wierząc, iż dni przesypia ona w błyszczących głębinach Studni. Pierwsi elficcy kapłani i jasnowidze badali Studnię pchani nienasyconym pragnieniem zgłębienia jej mocy i nieopisanych sekretów.

Nocne Elfy zawsze brzydziły się magi i nigdy w życiu by jej nie wykorzystali.

Jak widać z przykładu wyżej,To Nocne Elfy jako pierwsze posługiwały się magią w Azeroth.

źródło : http://www.wowpopolsku.pl/index.php/The_Wa...ell_of_Eternity

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocne elfy i Krwawe Elfy łączy jedynie rasa to że są elfami tak samo jak w grach FD Mamy Elfy i Drowy (wybaczcie nie pamiętam jak się pisze)

Nocne elfy brzydzą się magią z tego powodu że przed całym tym zamieszaniem i najeździe legionu na świat to one jako pierwsze przez swą chęć potęgi otworzyły po czym zamknęły portal dla legionu (książka World of Warcraft: Studnia wieczności) to nocne elfy nauczyły ludzi Magi i zawsze nią dysponowały więc teraz mogły by do niej powrócić

co do lvl nowych postaci w nowym zniszczonym Azeroth the Barens zostanie podzielone na 2 północną 10-20 i południową 80-xx na pewno nie 85 ;] nie będzie się tam dało wejść gdyż potrzeba będzie Fly mouta aby się tam dostać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem wielkim znawcą lore ale zabiorę głos... może okoliczności zmusiły Nocne Elfy do użycia magii? tak naprawdę to już od dawna jej używały, bo czy druidzi nie czarują? blizz po prostu robi ukłon w stronę nowych graczy, dla których nie za bardzo liczy się fabuła, tylko przyjemność z gry. ja na przykład jak zaczynałem z WoWem to od razu wiedziałem, że będę grał Elfem magiem. po prostu elfy każdemu kojażą się z czarami. :) teraz zostanie umożliwone graczom takie połączenie. ja jestem za elfem magiem, ale przeciwko krowie pallkowi :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieńdobry :laugh: jako nowy się wypowiem :cool:

W Katastrofie... czy Kataklizmie... nieważne tak czy siak masakra będzie :P

Nie wiem czy coś na plus tu widzę poza nowymi rasami i lataniem po Azeroth. No może jeszcze nowa profesja ale też jakoś nie za dużo już tego? Powinni zwiększyć ilość posiadanych prof skoro chcą tego ladować aż tyle :dry:

:down: Na minus? Dobra ile mam kilometrów tekstu?

- Mieszanki ras i klas, Glownie zarzucam tu Szamanów i Paladynów.

- Namieszanie w starych dobrych mapach przez co wiele rzeczy pójdzie w niepamięć. Już blizzowi wena się kończy? Tak dobrze wspominam wycieczki na 80 poziomie po BRD. Naprawdę świetna Instancja.

- Level cap 85. Przywyczailem się do tego że z każdym dodtkiem idzie o 10 oczek dzięki czemu więcej punktów talentów.

W skrócie to poszli na latwiznę. Poczekam na 3.2.2 i pójdę nakopać Onyxi do ogona :D A potem Lich King zerwie cięgie baty ale na Cataclysm nie wiem czy mam ochotę czekać. Póki co może ze 2 Lata mamy jeszcze do tego więc wiele się może zmienić. Niestety póki co jestem na :down: A szkoda bo lubię MMO stworzone przez Blizzard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że seria odniosła spektakularny sukces nie lubię WOW-a. Jakoś mnie nie przekonuje do siebie swoimi możliwościami. Ogólnie to w ogóle nie lubię MMO, pograć z kimś po necie w Deatchmatch owszem, ale godzinami ślęczenie przed kompem, żeby nabić 1% levelu to jest żenujące i bez sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nocne elfy nauczyły ludzi Magi i zawsze nią dysponowały więc teraz mogły by do niej powrócić

Ludzi magii nauczyli wysokie elfy. Podczas Wojen Trolli nauczono setkę ludzi tajników magii, w zamian elfy zyskały pomoc ludzi z plemienia Arathora w walce z trollami.

a nie jestem wielkim znawcą lore ale zabiorę głos... może okoliczności zmusiły Nocne Elfy do użycia magii? tak naprawdę to już od dawna jej używały, bo czy druidzi nie czarują?

Tak, ale to inny rodzaj magii, oparty na czym innym i mniej... uzależniający.

Btw:

Dlaczego tauren paladyn?

Dlaczego night elf mage?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale godzinami ślęczenie przed kompem, żeby nabić 1% levelu to jest żenujące i bez sensu.

Dosyć ciekawe mniemanie o MMO xP

Ja lubię MMO głównie ze względu na PvP. Rozwijam postać, czasem gram z innymi PvE (raidy), ale największą radochę daje mi skopanie tyłków graczom z wrogiej frakcji. PvP jest jakoś bardziej satysfakcjonujące niż zwykłe multi w jakimś FPSie. Dla mnie przynajmniej. No i poza CoDem 4 ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas odświeżyć temat jakąś inną informacją,niedotycząca Cataclysmu,a mianowicie :

Arena Season 7 rozpoczęty!

02.09.2009.

Dziś rusza 7. sezon areny! Wraz z tym zmienia się boss instancji Wintergrasp - Vault of Archavon. Na miejsce Emalon the Storm Watchera trafi Koralon the Flame Watcher, z którego będą dropić części setu siódmego sezonu areny oraz T8.

Więc... DO BRONI!!!

[EDIT]: http://www.youtube.com/watch?v=A019H72mv-c krótki gameplay low lvl nowych ras i zarys tworzenia postaci,od 00:25 można zobaczyć w tle castowanie.Jak dla mnie miodzio. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EE Patok, nie będzie nowej profesji ... będzie nowy secondary skill - coś jak cooking, fishing i first aid :P i wątpie, że będzie trzeba pozbyc się któregos z tych żeby nauczyc się nowego - Archeologi.

tak przysiedziałem znów i właśnie się dowiedziałem. Może to i lepiej :P bo za dużo by tych proff było :happy:

Ale nie odpuszczę jak mi rochrzanią Grim Batol. Czekam aż mi to otworzą już od... w Classicu bylem pełen nadziei że będzie tam Raid :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...