Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

No grafika się trochę zmieniła od czasu podstawki, nowe tekstury w dużo wyższej rozdzielczości, odświeżone efekty czarów, bardziej szczegółowe modele przedmiotów i pancerzy, cienie, większy zasięg widzenia. Teraz jest tu sporo ładnych i efektownych widoków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice w działaniu kolejnych dodatków da się zauważyć gołym okiem, pamiętam jak wieki temu wszystko pięknie działało na podstawce, a Burning Crusade zaserwowało (przynajmniej u mnie) momentami dość poważne zacinki.

Ale to pewnie i tak nic w porównaniu z różnicą wymagań, jaką zaserwuje nam Kataklizm (WoW i odbicia w wodzie? o matko toż z czymś takim erpegowanie z użyciem krzesełka i wędki nabierze nowego znaczenia :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze na nowej Onyxii nie odwiedziłem ale nasza progresowa 1 grupa 10 osobowa ubiła gada po kilku wipe'ach. Przedmioty są dostosowane do 80 lvlka ale wyglądają jak z podstawki :D

Wogóle zapraszam chetnych do grania na Saurfang do gildii Harvesters of Sorrow! Mamy 4 grupy 10 osobowe i w tym tygodniu próbujemy z 2x25.

No i mam klucz do podstawki do sprzedania - ale to info na priv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla lorda - gralem w WotLKa na komputerze : 768mb ram, GForce 4Mx 64mb (bez zadnych shaderow) i procesor AMD bodajze 1,4ghz

powiem tak - lvlowac mozna, nawet bardzo przyjemnie, bez scinek. gorzej jest w miastach - wejdziesz do orgri, fps spada do 1-2, robi sie typowa kolorowanka ;D jeszcze lepiej jest na Alterac Valley, tam to moglem jedynie pomarzyc o walce w pierwszym szeregu ;] tam to chyba w ogole fps nie mialem xD

niemniej - lvlowac mozna, ale jak myslisz o tym powaznie, to zastanow sie nad lepszym sprzetem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak przed Cataclysmem będziesz musiał zrobić udpate kompa,więc wiesz.

EDIT : Pojawia się coraz więcej informacji z 3.3 odsyłam na http://www.mmo-champion.com/

EDIT 2 : Przydałoby się temat odświeżyć nieco jak łatwo zauyważyć dostajemy coraz więcej informacji z 3.3 i Icecrown,a ja miałem nadzieje,że nie ubijemy Arthasa.Fabuła WoW-a polega tylko na ubijaniu wszystkich wielkich bossów,jak ubijemy Deathwinga to ciekawe kto dalej ? A jeśli chodzi o Cataclysm to mamy kilka etapów :

Ogłoszenie prac - wielki huk,i parę ogólnikowych informacji,każdy mówi,że WoW to [beeep] i,że nie zamierzają w niego grać

Czas oczekiwania - Wielka cisza,parę nic nie wartych informacji

Coraz bliżej - Wychodzi alfa,później beta,wysyp informacji i w końcu patch przygotowujący do dodatku

Premiera - Wszyscy co gadali,że grać nie zamierzają,bo WoW schodzi na psy i tak kupują kolekcjonerki w pre-orderze,populacja na serwach znacznie się zwiększ,każdy poznaję nowy świat,nowości,aż w końcu huk opada i wszystko wraca do normy.Oczywiście dodatek zbiera świetne oceny

Chyba nie trudno się domyślić w którym etapie jesteśmy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,już złamię to prawo i napiszę cholerny post pod postem,ale wszystko to dla dobra tematu,aby go po prostu z lekka odświeżyć.To tyle na wstępnie.Dziś zaczyna się Hallow'End,acziwy,boss i mount do zdobycia,niby nic nowego,ale i tak będzie zabawa.

Druga sprawa to coraz więcej informacji z patcha 3.3 i z Icecrown Citadel,w której przyjdzie się nam zmierzyć z samym Arthasem i tym samym zakończyć ostatecznie sprawę WotLK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoim mainie wszystkie acziwy z Halloween zrobiłem już rok temu :) A nie chce mi się jakoś farmić drugi raz tego samego na 3 altach :P Ale nie powiem, codziennie postaram się pójść i złoić bossa, mount dropiący z niego jest świetny, nie wspominając o dwutygodniowych, latających miotłach ;]

Co do Cataclysm - Najpierw czekamy na pacza 3.3, a dopiero potem będziemy myśleć o dodatku :) BTW widziałem tier10 dla maga i zapłakałem, jest ochydny, a już na humanie male wygląda jeszcze gorzej. Nie wiem czemu, ale nie mogę się kompletnie przekonać do praktycznie żadnego nowego setu w Wotlk, niezależnie od klasy. Wydaje mi się, że Blizz trochę odpuszcza w tym temacie, albo 'kreatiw dajrektor' kompletnie stracił pomysły i wenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym zapytać jaka forma zapłaty za grę jest najkorzystniejsza.

Karty kredytowej nie posiadam, a kiedy byłem w sklepie i chciałem zakupić ZDRAPKĘ, to sprzedawca mi odradził taką formę zapłaty, jako zbyt drogą.

I rzeczywiście zdrapka jest chyba o 30 zł droższa niż prepaid.

Jakie formy płatności mam do wyboru i z jakich korzystacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na keye.pl lub na wowprepaid.pl tam masz tanie pre-paidy,które mogą ci przysłać od razu po zapłacie na SMS,lub na email.Tylko potrzeba mieć czym płacić,jeśli nie masz konta,to na pewno ktoś ze znajomych czy rodzic ma,obgadaj z nim sprawę i już.Pre-paid jest najkorzystniejszy płacisz 78 zł za dwa miesiące,czyli jeden miesiąc grania to 39 zł,co przy zmianach walut jest najlepszą opcją.

PS. Na keye.pl masz dodatkowo opcje zmiany frakcji/serwera/wyglądy i nicku postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... skończył mi się abonament więc przechodzę na przymusowy urlop do Listopada, aż będę miał pieniądze na kolejny pre-paid =/

Najbardziej mi szkoda że minie mi Hollow's End, czekałem na ten event bardzo długo, ostatni raz byłem na nim chyba trzy lata gdy nie było jeszcze aczików =(

A co do nowych setów to nie są może za fajne ale rogala i druida wydają mi się naprawdę klimatyczne, chociaż mam nadzieje na to że oszczędzają nowe pomysły na Cataclysm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T9 dla maga (wersja dla Hordy) wygląda znakomicie, a już sam hełm jest najlepszym jaki dotychczas stworzono dla maga - szczególnie jak gra się Forsaken

Zaprezentowany T10 dla maga wygląda dużo gorzej lecz biorąc pod uwagę, że T9 to jak na razie mój faworyt to nic dziwnego, że T10 podoba mi się mniej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to większość nowych tierów jest przeciętna,tylko warlock trzyma wysoki poziom.

PS.Jaką postać polecacie na pierwszego alta,wbiłem shamka 80 lvl i już mam stanowczo dość grania hybrydą.Zastanawiam się głównie nad : Warrior Arms,Mage Frost,albo Priest Holy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto w banku, oczywiście mam. Problem miałem, bo nie chciałem zakładać konta na allegro. Jednak skorzystałem z konta znajomej i wykupiłem sobie abonament na zapas.

Gram HUNTEREM i mam 40 lvl. Jednak nie potrafię korzystac z aukcji. Kliknąłem na BIT, a następnie na BUYOUT. Wyskoczył mi napis, że WYGRAŁEM LICYTACJĘ i zabrało pieniążki, jednak przedmiotu nie otrzymałem. Następnie zrobiłem to samo z drugim i znów zabrało kasę, a przedmiotu nie dało. Oszustwo w biały dzień.

I jeszcze jedno. Jeśli napisali, że licytacja kończy się za 15 godzin, to mam siedzieć 15 godzin w tym domu aukcyjnym??

Druga sprawa. Niektórzy jeżdżą na wierzchowcach, a ja przez cały czas drałuję na piechotę. Jak zdobyć wierzchowca??

I ostatnie czego nie rozumiem, to dlaczego HUNTER nie może używać broni (GUN),a tylko strzela z łuku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najpierw bid to czekasz do końca aukcji i w razie potrzeby podbijasz jak na eBay ale nie musisz cały czas być w grze logujesz się gdy chcesz sprawdzić. AH zwróci ci kase jesli nie wygrasz itema. Mount vendor i raiding trener jest w każdej stolicy sprawdż Wowhead czy po prostu googluj po konkretną lokacje. Co do broni hun może używać gun znajdź odpowiedniego weapon treiner dla Ally to iron Forge a Horda - Thunder Bluff.

Mnie WoW osobiście znudził okrutnie i zrezygnowałem z raidów (nowy t10 wygląda badziewnie tylko Dk jest spoko) pvp i innego shitu zrobiłem Hallow Crap Achie i mam dość straszna nuda. I C to chyba sobie zobacze na YouTube żeby skończyć historie Arthasa i dopełnić lore. Po 2 latach grania nic nowego tylko w kółko to samo powtarzalność raidów T7, T8, T23....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolego za wskazówki dotyczące aukcji. Rozumiem, że albo dostanę itema, albo kasę.

Co do dalszej części Twojego postu to równie dobrze mógłbys napisać to po koreańsku, chińsku, czy też w jakimkolwiek niezrozumiałym dla mnie języku.

:)

W sumie gram w WOWa od niedawna. Miałem przerwę, kiedy skończył mi się darmowy miesiąc i w zeszły piątek wykupiłem sobie pierwszy abonament.

Kiedy wybiarałem specjalności ( a są dwie) robiłem to w ciemno i równie w ciemno wybierałem postać. Dopiero chyba na 17 poziomie zorientowałem się, jak reanimować PETa . Kiedy zginął nie mogłem sobie oswoić następnego i chodziłem bez niego.

Jeśli chciałbyś mi coś wyjaśnić czy przekazać, musiałbyś napisać to tak normalnie po polsku. :)

Mimo to dziękuję za dobre chęci.

Ze dwa razy dołączyłem się do TEAMu , ale kiedy zorientowałem się że czasem znikają mi różne znalezione przedmioty (chyba bierze najsilniejszy w grupie), to od tamtej pory działam sam.

A zresztą rzadko kiedy mi po drodze z innymi. Chcę wykonac jakąś misję, a kolega z drużyny już ją wykonał i idzie w swoją stronę. To ja go ignoruje i idę w swoją.

Wielu jeszcze rzeczy nie potrafię, a jeszcze więcej po prostu nie rozumiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...