Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Co kolejne newsy to wciąż uspokajające nas doniesienia, że to RACZEJ diablo 3 :P

W sumie, to w obecnej sytuacji samobójstwem byłoby ze strony Blizzarda rzucić zapowiedź czegoś innego niż Diablo 3, choć należy brać pod uwagę, że mroźno - lodowa stylistyka, jaka towarzyszy obrazkowej zabawie, ma piekielnie dużo wspólnego z dodatkiem do WoWa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) mroźno - lodowa stylistyka, jaka towarzyszy obrazkowej zabawie, ma piekielnie dużo wspólnego z dodatkiem do WoWa.

No ale z tego co mi się tam na uszy obiło to Blizzard ma zapowiedzieć jakąś NOWĄ grę. O dodatku do WoWa i o tym, że jest w produkcji słychać było już od dość dawna - więc chyba nie będzie takiej lipy ;)

Wracając do DIII to chyba bez sensu byłoby robić tą grę jako MMO bo to spowodowałoby zapewne spory odpływ graczy z WoWa.. chyba, że znajdą się tacy co w przerwie między 14-godzinnymi Raidami w WoWie będą relaxować się przy Diablo 3 online :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to nie będzie MMO... Od comiesięcznego zbierania kasy, to Blizzard ma WoW'a. Mnie niepokoi jedno. Ekipa, która robiła pierwszą (?) i drugą część Diablo z Blizzarda już odeszła i założyła oddzielne studio. Tak więc za Diablo 3 zabiorą się "nowi" goście. Zobaczymy, jaki to będzie miało wpływ na serię. Nie chce mi się też wierzyć, że zrobią jakiegoś gniota i będą żerować na popularności Diablo I i II. Blizzard wydaje gry rzadko, ale jak już wyda :) Pozostaje nam czekać na oficjalną zapowiedź i modlić się, żeby CD-A dostało propozycję obejrzenia bety jak najszybciej jak się da ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja... część starej ekipy odeszła i zrobiła Hellgate London... i co z tego wynikło to wszyscy wiedzą :)

Także jeżeli diablo 3 miałoby chociaż po części wyglądać jak Hellgate to ja dziękuję.

Blizzard na pewno da radę... mają sporo kasy na to, żeby zrobić dobrą grę.

No ale faktycznie.. zobaczymy cóż to z tego wyniknie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz, jak wygląda powstający właśnie Starcraft 2 (bardzo dużo wspólnego z poprzednikiem ma). Diablo III będzie robiony na podobnej zasadzie imo.

Obyś miał rację. Za coś takiego bym się nie obraził :) Ale z drugiej strony nie chciałbym, żeby była to tylko ulepszona dwójka.

Co do grafiki, była już na ten temat dość długa dyskusja, większość o ile dobrze pamiętam była za 2D, ale pewnie Blizzard pójdzie z postępem i zaserwuje nam 3D. Zobaczymy...

Co do Hellgate: wątpię, żeby Blizzard oparł się na takim samym rozwiązaniu. W H:L nie grałem, ale z tego co słyszałem, walka była tam mocno (jak na h'n's) zręcznościowa. Bardziej skłaniam się do pomysłu z Diablo II, ale z o wiele lepszą grafiką oraz pełnym 3D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie Diabełek oznaczony numerem 3 został już oficjalnie zapowiedziany ! Taką informację przed chwilą podał serwis Imperium Diablo http://diablo.phx.pl/news/panie-i-panowie-diablo-3-/

Dokładnie. Cieszcie się i radujcie fani Diablo, oto trzecia część nadchodzi. Strona Blizzarda oficjalnie to potwierdzi :D

http://www.blizzard.com/us/splash.html

Flash - poczekajcie aż się załaduje. Modlitwy graczy zostały wysłuchane :D

Aha, cynk od kumpla:

http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=78978...;PAGE=2&N=1

Przewińcie na dół. Jeden z postów ma słebej jakości ale jednak screeny z gameplaya Diablo III, podobno :P Ręki sobie uciąć nie dam.

Edytowano przez Black Shadow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST DIABLO 3!!!!!!!!!!!!!!!!!1111!!!!111!!111111 YEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH

Próbuję własnie oglądać Invitational Blizzarda w Paryżu, leci gameplay trójeczki :) Wygląda jak na razie wyśmienicie, Barbarzyńca wymiata mobki w katakumbach aż miło popatrzeć. <wyciera ślinę z podłogi> Już nie mogę się doczekać :) Poczekam pewnie z 2 lata, ale jak zawsze się opłaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modły zostały wysłuchane! Gigantyczne ofiary z świeżego mięska nie poszły na marne! Ech... Wszyscy byli pewni, że to będzie Diablo III, ale zbiorowy orgazm, jaki towarzyszy tej zapowiedzi dorwał i mnie! ;)

A ja czekam na film, bo jak na razie widziałem jeno niewyraźnie zdjęcia gameplay' u na gry-online.

Edit: radzę się wbić na blizzard.com -> po wejściówce ciarki mi po plecach przeszły. ;)

And the heavens shall tremble!

Edytowano przez fearon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gre jednak nie liczyłbym co najmniej do 2010 roku :(

Poczekamy... ;)

Hm... Za bardzo się ekscytuję, bo zamiast wejść od razu na oficjalną stronę:

http://www.blizzard.com/diablo3/

I oglądać filmiki z Diablo III (barbarzyńca tradycyjnie wymiata!), chodzę szukać informacji gdzie indziej. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah... prawie 8 lat czekania, od dodatku powiedzmy ze 7.... w końcu. Przez ostatni tydzień dodawałem newsy o każdej grafice, przecieku, czymkolwiek - modły zostały nagrodzone ^^

Btw. widzieliście co fani z wczoraj na dzisiaj wyskrobali? To już musiał być głód ogłoszenia: http://www.miastogier.pl/baza/Encyklopedia...progression.jpg ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle.

Nie jestem może jakimś wielkim fanem Diablo, ale nie wykluczam kupna tej gry, kiedy wreszcie wyjdzie. Po zobaczeniu pierwszych screenów i filmików mogę stwierdzić, że graficznie przypomina mi się dwójka, ale jest lepiej. O wiele lepiej. Bardziej marwi mnie historia, bo ponoć akcja dzieje się dwadzieścia lat po wydarzeniach z dodatku. Czy powróci ciężki klimat z jedynki? Szczerze wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to bardziej przypomina.... Sacred'a. Ale tylko trochę.

Hmm, ciekawe jakie będzie te 5 klas postaci. Bo oprócz typowego "wojownika"(czyt. barbarzyńcy- zżyli sie z tą postacią, więc jej nie zostawią teraz ;) ), z pewnością będzie szaman. Popatrzcie na niektóre screeny- jest na nich ktoś, ko idealnie pasuje do określenia "szaman". Albo dziwak ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo dziwak ;).

Albo Witch Doctor, bo tak się tak klasa nazywa. ;)

A wszelkie materiały filmowe wgniatają w ziemię: barbarzyńca siekający wrogów to potęga, aż czuć jego siłę. No i fajny patent z zabijaniem potworów -> zrzucenie na nich muru. ;)

A teraz pora na powrót do Piekła, oddawać cześć Diablo. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, już wcześniej wiedziałem, że to musi być D3, te runy ewidentnie układały się w pentagram. Szczerze mówiąc ze wszystkich gier Blizzarda najbardziej chciałbym ujrzeć W4 ale Diablo też nie pogardzę. Jak tylko zobaczyłem gameplay to ciśnienie odrazu skoczyło ;). Teraz tylko pytanie, kiedy się ukaże, a znając Blizz to pewnie nieprędko :mellow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...